Dat is juist fijn, lekker laag inkopen!quote:Op zaterdag 30 november 2013 10:34 schreef flesjewater88 het volgende:
Hahaha en wat zei ik gister over de LTC. Dat alles weer snel goed komt en richting ATH gaat.
Stomme paniekverkopers
PPC werd gisteren anders ook flink geboost. Conclusies trekken uit dat lijstje kunj e niet echtquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:06 schreef robin007bond het volgende:
PPC gaat NMC sowieso verslaan
http://coinmarketcap.com/
staat al een tijdje op 5,8 dollarcent zie ik. volgende week 10 cent aantikken denk ikquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:06 schreef brombeer_ het volgende:
Wat is er aan de hand met die quark coin? Trollbox staat er vol mee.
Net m'n verlies genomen op de ppc, aangezien ze niets doen. Ltc daarin tegen die gaat nu lekker.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:12 schreef robin007bond het volgende:
Echt mensen, mark my words. PPC gaat het helemaal worden de komende dagen.
Als je gewoon naar de market caps kijkt kun je haast alleen maar inzien dat PPC ondergewaardeerd is.
PPC stijgt mooi stabiel. Komt wel goed vandaag.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Net m'n verlies genomen op de ppc, aangezien ze niets doen. Ltc daarin tegen die gaat nu lekker.
Ja, maar dat was inderdaad even een boost omdat die net op de markt kwam. Dan heb je dat.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:16 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
PPC werd gisteren anders ook flink geboost. Conclusies trekken uit dat lijstje kunj e niet echt
Had toch graag gezien dat die op btc-e kwam. Ga niet op andere sites lopen traden, vind ik bloedirritantquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:16 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
staat al een tijdje op 5,8 dollarcent zie ik. volgende week 10 cent aantikken denk ik
ppc was al op de markt, er kwam alleen een usd tab bijquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:17 schreef robin007bond het volgende:
[..]
PPC stijgt mooi stabiel. Komt wel goed vandaag.
[..]
Ja, maar dat was inderdaad even een boost omdat die net op de markt kwam. Dan heb je dat.
Ja, oké. Dat is waar.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:18 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
ppc was al op de markt, er kwam alleen een usd tab bij
gewoon eenmalig 20 of 30 duizend quarks aanschaffen en dan nooit meer op die site komen. tegen de tijd dat ze op btc-e komen kan je zachtjesaan gaan cashen.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:17 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Had toch graag gezien dat die op btc-e kwam. Ga niet op andere sites lopen traden, vind ik bloedirritant
Idd, andere sites zijn echt inferieur. Ik heb zojuist al m'n nmc verkocht voor dik verlies om maar weg te zijn bij bter.com. Heb er alleen nog maar wat quarks op staan voor een langere periode.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:17 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Had toch graag gezien dat die op btc-e kwam. Ga niet op andere sites lopen traden, vind ik bloedirritant
Dat heb ik gedaan haha.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:15 schreef litecoin het volgende:
[..]
Dat is juist fijn, lekker laag inkopen!
Juist!quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:21 schreef flesjewater88 het volgende:
[..]
Dat heb ik gedaan haha.
Op naar de 100$
Die was mooi. Ik was net bezig en ik zag m. Laag inkopen en meteen een minuut later er weer uit.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:18 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
ppc was al op de markt, er kwam alleen een usd tab bij
Hij komt er wel hoor, net de $10 dollar voorbij gegaanquote:Op zaterdag 30 november 2013 11:23 schreef MissionPhailed het volgende:
Koers van NMC valt me wat tegen; had gisteravond een verkooporder opgezet tegen een koers van 0,012 BTC, maar de kaap van 0,01 BTC is nog niet genomen. Zou ik nú verkopen, zou ik circa 20-35% winst maken (klein bedrag in mijn geval), maar ik heb liever wat meer rendement.
Ah ja, ik zie het. Staarde me blind op de koers NMC/BTC, maar de stijging hiervan is 'onderdrukt' lijkt het door een stijgende Bitcoin.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:30 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Hij komt er wel hoor, net de $10 dollar voorbij gegaan
Hij is bijna alweer 38quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:31 schreef QuadrupleU het volgende:
NMC of PPC? ben dadelijk paar uur weg
Als ik terugkom ga ik ervan uit dat ik LTC gewoon weer redelijk laag kan inkopen, zo rond de 38 hopelijk
Die blijft hangen, en als ik nu BTC haal (ze zijn vrij laag nu) kan ik alleen winst makenquote:
Denk dat die LTC wel weer richting de 30-34 gaat.quote:Op zaterdag 30 november 2013 11:39 schreef QuadrupleU het volgende:
[..]
Die blijft hangen, en als ik nu BTC haal (ze zijn vrij laag nu) kan ik alleen winst maken
Het slimste is als je een tijdje niet op de site kunt gaan de meest stabiele munt zoeken atm
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |