Figures.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:42 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ja enige waar ze goed in zijn, zijn boetes uitschrijven. Als je ze nodig hebt, doen ze niks. En ze rijden zelf ook nog eens super asociaal, want ja niemand kan hun wat maken. Hoevaak ik op snelweg niet ben ingehaald door een politiewagen zonder zwaailichten die zeker 180-200 reed.
Dus ja vind het mooi als zoiets dan gebeurd. En er zijn verder geen gewonden gevallen.
En vast ook niet de enige die nooit last van de politie gehad heeft.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:43 schreef remi1986 het volgende:
[..]
jij bent niet de enige inwoner van Nederland
alles wat je vindt, moet je naar politiebureau brengenquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:51 schreef CristinaYang het volgende:
Ik vind dat de Nederlandse politie veel harder op zou moeten treden en daarmee respect afdwingen.
mss is het volk gewoon te zwakquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:51 schreef CristinaYang het volgende:
Ik vind dat de Nederlandse politie veel harder op zou moeten treden en daarmee respect afdwingen.
eensquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:51 schreef CristinaYang het volgende:
Ik vind dat de Nederlandse politie veel harder op zou moeten treden en daarmee respect afdwingen.
Nee idd dan kun je beter op de politie zeikenquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:48 schreef remi1986 het volgende:
nou is goed hoor, ga maar weer over elkaar zeiken dan met die soap taferelen iedere keer
neehoor je hoeft alleen maar aan te geven dat je het gevonden hebtquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:52 schreef remi1986 het volgende:
[..]
alles wat je vindt, moet je naar politiebureau brengen
En dan vervolgens wel met z'n allen zeiken als er iemand in elkaar getimmerd wordt door de politie.quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:51 schreef CristinaYang het volgende:
Ik vind dat de Nederlandse politie veel harder op zou moeten treden en daarmee respect afdwingen.
dit is KLB hoor .. hier hoor je te klagen, zeuren en zeikenquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:53 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Nee idd dan kun je beter op de politie zeiken
Gewoon helemaal niet zeiken, gaat echt dikke prima.
kan je ook constructief doenquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:54 schreef remi1986 het volgende:
[..]
dit is KLB hoor .. hier hoor je te klagen, zeuren en zeiken
en er filmpjes van makenquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:53 schreef Chloroform het volgende:
[..]
En dan vervolgens wel met z'n allen zeiken als er iemand in elkaar getimmerd wordt door de politie.
Oh, my badquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:54 schreef remi1986 het volgende:
[..]
dit is KLB hoor .. hier hoor je te klagen, zeuren en zeiken
quote:Op vrijdag 29 november 2013 12:56 schreef Chloroform het volgende:
Heb trouwens paar dagen geleden m'n kerstboompje weer neergezet. Fuck Sinterklaas en fuck de popo toch, ze maken me niks.
vorige week gekochtquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:56 schreef Chloroform het volgende:
Heb trouwens paar dagen geleden m'n kerstboompje weer neergezet. Fuck Sinterklaas en fuck de popo toch, ze maken me niks.
goed zo... grote meidquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:56 schreef Chloroform het volgende:
Heb trouwens paar dagen geleden m'n kerstboompje weer neergezet. Fuck Sinterklaas en fuck de popo toch, ze maken me niks.
Een echte?quote:
Hihi.quote:
nee, een houtenquote:
Tag geschreven door krio, dwc, nutz, mur en jou. Instant winquote:Op vrijdag 29 november 2013 12:26 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Crap, dacht dat ik hem nog in mijn Notes.app zou hebben. Niet dus. Het ging ongeveer van "Wereldverbeterende slaapkameracrobaat, ideale, ongehuwde en geheel soavrije schoonzoon metzonder bindingsangst en allerbeste louter vriendschappelijke future vriend van je allerbronstigste vriendinnen", etc.
Het was een mix van een duidelijk overarrogante advertentie en een rant tegen het stereotype gebruiker van die app. Happen dat ze deden.![]()
"Nagels niet te lang, jong en dynamisch team dat het niet erg vindt om langer door te gaan etc. Deze tent zit vol met spontaan diepzinnige Lloret de Mar konijnen met cliché quotes, een duckface en een kinderwens", blablabla.
Dan wat over actieve waardering van Microgynon 30, een gezonde dosis labiliteit, etc. Gepaste Emoji's erbij, Hercules foto, je kent het wel.
Veel meisjes begonnen dan of het goed was dat ze een andere pil dan Microgynon 30 hadden.Ze waren door die toevoeging in ieder geval al meteen ingesteld op seks-ish berichten enzo, was wel tof. Nooit shit over 'alles goed' en 'wat studeer je', nee, meteen ineens stoere praatjes van ze. Speciaal voor Nootmans: dat viel me zo op dat ik die houding later ook in mijn eerste DM's met CY gebruikt heb.
Voor de rest in die chats veel met gepaste oneliners en lyrics uit liedjes smijten enzo, en niets zeggen was beter dan iets gaars zeggen.
We kunnen voor jou beter een nieuwe tagline maken. Ik had grotendeels waardeloze matches van het type wat ik vorige week beschreef, uitgezonderd met wat oudere studentes. Maar misschien ligt dat eerder aan Tinder.![]()
ooohhhwww jij schavuitquote:Op vrijdag 29 november 2013 13:00 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Hihi.Moest laatst ook m'n auto verzetten, 100 meter zonder gordel gereden.
![]()
![]()
#acab
Ik vind die echte bomen vaak wel lelijk. Na twee weken heb je echt zo'n aftands geval staan waarvan de takken al half kaal zijn.quote:Op vrijdag 29 november 2013 13:01 schreef gianni61 het volgende:
[..]
nee, een houten
echte geen plaats voor. en die zou ik niet kopen, die zou ik gratis krijgen als ik zou willen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |