Maar om je even uit de illusie te halen, wat je doet werkt vast wel maar het kan ook vaak niet werken. Dan verlies je er dus flink mee. Het lijkt erg leuk zo kleine plukjes pakken elke keer maar je kan er ook een hoop verliezen, en ook grote plukken.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:41 schreef daankes het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik ooit nooit beweerd. Ik heb alleen gezegd dat je er snel even wat extra winst mee kan pakken bij een stabiele koers (met kleinere bedragen).
heeft 7 bevestigingen nodig voordat je het op je cryptsy account ziet. Duurt dus evenquote:Op woensdag 27 november 2013 22:55 schreef ramosfanforlife het volgende:
[..]
Het lukt mij niet BTC te zenden naar cryptsy. Heb wel pas vandaag een account bij ze gemaakt. Weet jij wellicht een oplossing?
Enige manier waarop je hiermee verliest is dat je je BTC verkoopt en daarna de koers direct met 10tallen euro's omhoog schiet binnen seconden en je dus minder EUR hebt gekregen voor je BTC's. Maar omdat koers vrij afhangt van MtGox en daar op reageert vallen die seconden wel te voorspellen.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:55 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Maar om je even uit de illusie te halen, wat je doet werkt vast wel maar het kan ook vaak niet werken. Dan verlies je er dus flink mee. Het lijkt erg leuk zo kleine plukjes pakken elke keer maar je kan er ook een hoop verliezen, en ook grote plukken.
Vasthouden die zeik!quote:Op woensdag 27 november 2013 23:00 schreef robin007bond het volgende:
Vraag me af of ik nog moet verkopen voor het slapen gaan.
Lastig. Voor zo goedkoop als ik heb ingekocht lukt niet meer voor een lange tijd, dus ik ga toch maar weer fijn holden denk ik.
quote:
Fee gaat er niet vanaf.quote:Op woensdag 27 november 2013 22:59 schreef doo. het volgende:
Als je een order plaatst en deze weer canceled. Gaat er dan wel fee btc af?
En net 4k quarks gekocht. Is geen vetpot maar wel leuk haha
En halen jullie je quarks naar een wallet? Of laten jullie ze staan op bter / cryptsy
Als ik eerlijk ben doe ik het gewoon voor de centjes.quote:Op woensdag 27 november 2013 23:02 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Geloof jij ook echt in Bitcoin? Of doe je het puur voor het geld?
Zelf denk ik dat PPCoin een beter systeem heeft om deflatie tegen te gaan eerlijk gezegd. Daarom zie ik Bitcoin nog niet op de lange termijn goed functioneren.
Maakt niet uit, als de hype maar leeft en doet ie de laatste dagenquote:Op woensdag 27 november 2013 23:16 schreef edcetera het volgende:
Kan iemand uitleggen, waarom die Quarks zo geweldig zijn? Een verbetering t.o.v wat?
ff zoeken overtuigt me niet...
Quarks for Dummies?
Wat is jouw exitstrategie bij quark dan?quote:Op woensdag 27 november 2013 23:17 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Maakt niet uit, als de hype maar leeft en doet ie de laatste dagenIk geef echter geen garanties voor de toekomst
Wachten tot het meer winst maakt. Ik doe wel daytrading maar ik verkoop zelden met verlies, sterker nog, ik heb wel enkele maanden gewacht voor winst. Is een kwestie van zelfbeheersing en niet te veel op korte termijn willen.quote:Op woensdag 27 november 2013 23:20 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Wat is jouw exitstrategie bij quark dan?
Ah, balen. Succes man!quote:Op woensdag 27 november 2013 23:04 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben doe ik het gewoon voor de centjes.
Ik ben 3 weken geleden afgestudeerd en nu werkeloos dus heb de centjes nodig
we gaan voor de max bij quarkquote:Op woensdag 27 november 2013 23:22 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Wachten tot het meer winst maakt. Ik doe wel daytrading maar ik verkoop zelden met verlies, sterker nog, ik heb wel enkele maanden gewacht voor winst. Is een kwestie van zelfbeheersing en niet te veel op korte termijn willen.
Door de aandacht omtrent cryptocurrencies is er bij elke coin wel een moment waar deze omhoog schiet, ik probeer natuurlijk wel een goede timing aan te houden maar dat lukt ook niet altijd. En dan wacht ik gewoon tot het moment wel komt.
Wat is de max?quote:Op woensdag 27 november 2013 23:29 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
we gaan voor de max bij quarkbter is wel een overzichtelijke exchange voor wdc en quark
Ik ook. Ben al een tijdje werkloos, en dit is best een 'simpele' kans om van 100 euro, 200 te maken, of misschien nog wel meer. Gaat makkelijk dan werk vinden onderhand...quote:Op woensdag 27 november 2013 23:04 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben doe ik het gewoon voor de centjes.
Ik ben 3 weken geleden afgestudeerd en nu werkeloos dus heb de centjes nodig
Dus niet meer, dan een trollbox uitspraak?quote:Op woensdag 27 november 2013 23:17 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Maakt niet uit, als de hype maar leeft en doet ie de laatste dagenIk geef echter geen garanties voor de toekomst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |