abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 27 november 2013 @ 01:10:27 #176
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_133665233
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:02 schreef Ramboetan het volgende:

[..]

Zou wel echt een sneer zijn naar Poulsen. Ik denk dat Ado heel erg hard en fysiek gaat spelen en dat hij wel bruikbaar is nu. We hadden nooit Koppers en Dijks moeten laten gaan.
Met alle respect , maar die is over de heel en hij wordt steeds minder en minder .
RED ONS HENNIEGOD
pi_133665242
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:07 schreef Adames het volgende:

[..]

1,3 miljoen voor Koppers, waarom zou je dat niet willen
Ik zeg toch Koppers èn Dijks.
pi_133665255
quote:
Martino: "We liepen achter Ajax aan"

FC Barcelona leed zijn tegen Ajax zijn eerste nederlaag onder coach Gerardo Martino. De Argentijn weet het 2-1 verlies aan een slechte eerste helft.

“De eerste helft was verschrikkelijk, het ontbrak aan de juiste instelling”, aldus Martino na afloop op de persconferentie. “We hebben de wedstrijd in de eerste helft verloren. Ajax vocht voor een plaats in de volgende ronde en kon vrijuit spelen. Dan blijft het lastig.”

“We verloren voor rust veel individuele duels”, aldus de trainer. “Tactisch ging er bij ons veel mis, we waren de bal steeds kwijt en liepen achter Ajax aan. Ajax speelde erg goed.”

“Na de slechte eerste helft was het lastig om de wedstrijd te kantelen”, zei Martino. “In de tweede helft hebben we goed gecorrigeerd en wat rechtgezet. Ik had een gelijkspel verwacht. We benutten een penalty, kregen twee tot drie kansen en kregen bijna nog een strafschop.”
quote:
Piqué: "In eerste helft speelde Ajax fantastisch"

Barcelona was al 25 wedstrijden ongeslagen, maar leed dinsdagavond bij Ajax de eerste nederlaag van het seizoen (2-1). Barcelona verloor in de laatste 38 wedstrijden maar twee keer: de tegenstanders waren Ajax en Bayern München. Trainer Gerardo Martino en Gerard Piqué waren onder de indruk van het spel van de Amsterdammers, meldden zij de NOS.

Pique: "Ze waren beter dan wij. En in de eerste helft waren ze fantastisch." Hij was echter realistisch: "Ze maakten het voor ons heel erg moeilijk, maar na de rode kaart hadden we nog genoeg kansen om gelijk te spelen."

Xavi benutte de strafschop na de rode kaart van Veltman, maar het mocht niet baten voor Barcelona. Piqué: "We speelden daarna niet goed genoeg, als Barcelona zijnde hoor je te winnen. Maar Ajax verdiende vandaag de zege."

Trainer Gerardo Martino vond dat vooral in de eerste helft Ajax beter was: "Ajax speelde erg goed", vond Martino. "Die ploeg deed er alles aan om tweede in de poule te worden. Ze maakten het ons heel moeilijk. We verloren duels en leken daardoor passief."

Toen Ajax met tien man kwam te staan, was Barcelona gevaarlijk: "We waren af en toe dicht bij de gelijkmaker, maar helaas viel die niet."
quote:
Geslagen Barcelona onder indruk van Ajax: ‘Ze waren fantastisch’
Woensdag, 27 november 2013 om 00:10

Barcelona miste dinsdagavond diverse basiskrachten, maar Gerardo Martino kon in de Amsterdam ArenA desondanks over een kwalitatief sterk elftal beschikken. Het bleek niet voldoende om de ferme dadendrang van Ajax te kunnen stoppen. Zelfs tegen tien man van de thuisploeg slaagde men er niet in om de eerste nederlaag van het seizoen af te wenden: 2-1.

“Ajax was beter dan wij”, erkende Gerard Piqué na afloop. “In de eerste helft speelden ze fantastisch voetbal.” Toch had de verdediger het idee dat er meer had ingezeten. “Ze maakten het voor ons heel erg moeilijk, maar na de rode kaart hadden we nog genoeg kansen om gelijk te maken.” Ondanks de aansluitingstreffer kon Barcelona geen gelijkmaker meer forceren. “We speelden niet goed genoeg, als Barcelona zijnde hoor je te winnen. Maar Ajax verdiende vandaag (dinsdag, red.) de zege.”

Martino weet inmiddels hoe verliezen met Barcelona voelt. Onverdiend vond hij de nederlaag zeker niet. “Ajax speelde erg goed. Ze deden er echt alles aan om tweede in de groep te worden. Ze maakten het ons heel moeilijk. We verloren duels en leken daardoor passief." Barcelona leed voor rust veel balverlies en werd qua balbezit zelfs ruim verslagen. Na de rode kaart voor Joël Veltman hadden de bezoekers een overwicht. “We waren af en toe dicht bij de gelijkmaker, maar helaas viel die niet.”
Intensiteit

Carles Puyol speelde in Amsterdam als vervanger van de geblesseerde Daniel Alves. De veteraan betreurde de nederlaag. “Ajax speelde met veel meer intensiteit”, verzekerde hij. “In de eerste helft waren ze zonder meer de beste ploeg. En op dit niveau kun je niet een helft weggeven.”
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133665290
over 2 jaartjes kunnen we neymar lenen van barca
  woensdag 27 november 2013 @ 01:15:42 #181
400810 Myph.
Libertariër.
pi_133665320
quote:
wo 27 nov 2013, 00:48
Amsterdammers zijn 'op de goede weg'
Cruijff: 'Ajax goed, Barcelona niet'

Van onze Telesportredactie
"Ajax is op de goede weg, maar we zijn er nog lang niet", zei Johan Cruijff na de met 2-1 gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Barcelona. "Al met al was het een mooie avond."

"Barcelona creëert normaal gesproken minimaal zes, zeven kansen per wedstrijd, maar nu dus niet", had Cruijff in de ArenA gezien. "Hun baltempo was niet hoog genoeg om Ajax na de rode kaart weg te spelen. Ajax deed het goed en Barcelona niet."
"Twee weken geleden tegen Vitesse was het nog een drama", had het clubicoon gezien. "Je weet dat die wisselvalligheid er is met die jonge spelers. Ze kunnen voetballen, de kwaliteit is er, maar ze moeten ook elke keer dat niveau halen. Zodra de scheidsrechter fluit, moet je je volop inzetten. Dat is de stap die nu wordt gezet en er zullen er ongetwijfeld een paar door de mand vallen."
AC Milan
"Het geloof in eigen kunnen was er vanavond", had Cruijff gezien. "En nu moet je op dezelfde manier naar AC Milan. Je bent zeker van de derde plaats en nu moet je kijken hoe ver je kunt komen. Gewoon je eigen spel spelen en God zegene de greep."
"What's immoral for an Individual to do, is immoral for a Government to do" ~ Frédéric Bastiat.
pi_133665394
Leuk sponsortje vinden moet toch wel lukken als je kijkt hoe goed Ajax het de laatste jaren doet. _O_ Beter overwinteren we in de CL. _O_ Milan is ook niet meer wat het geweest is
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133665423
Awesome!
pi_133665427
Afgelopen jaren namen als Man City, Man United, Barcelona en AC Milan verslagen.
Dan mag je je toch wel minstens de Europese subtop noemen _O_
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133665480
Trouwens Milan heeft echt een dramatisch seizoen. Als we een kans hebben op overwinteren is het nu wel.

Ze staan in de Serie A op plaats 14/20 met 14punten tov de nummer 1 met 34 punten.
Ter indicatie, voor Milan staan: Juventus, Roma, Napoli, Inter, Fiorentina, Hellas Verona, Genoa, Lazio, Parma, Udinese,Atalanta,Torino, Cagliari
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
  woensdag 27 november 2013 @ 01:30:14 #186
394223 SaulGoodman
Better call Saul!
pi_133665523
Zo net thuis. Heerlijk resultaat, maar wat een drama op de f-side. Plas bloed was zelfs van bovenaf te zien.
pi_133665559
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:11 schreef Ramboetan het volgende:

[..]

Ik zeg toch Koppers èn Dijks.
Dijks kan niks
pi_133665603
Gvanderwiel twitterde op dinsdag 26-11-2013 om 21:33:59 Heb een geweldig Ajax gezien de eerste helft! Hoop dat ze het de tweede helft vast kunnen houden #trots #Ajabar reageer retweet
Gvanderwiel twitterde op dinsdag 26-11-2013 om 22:38:27 Lekker hoor, respect voor Ajax, ze hebben gestreden! #Ajabar reageer retweet
RyanBabel twitterde op dinsdag 26-11-2013 om 22:37:52 Great team performance from @AFCAjax against @FCBarcelona !!! reageer retweet
siemdejong twitterde op woensdag 27-11-2013 om 00:20:53 Wat een mooie overwinning! #ajabar reageer retweet
pierrevh17 twitterde op dinsdag 26-11-2013 om 22:46:40 Denk dat ik als liefhebber wat gemist heb vanavond .. Gefeliciteerd Ajax,fantastisch resultaat .#ajabar reageer retweet
simonzwartkruis twitterde op dinsdag 26-11-2013 om 23:34:39 De Boer: 'Had al eens tegen vrienden gezegd dat wij de eerste club zouden zijn die Barca met aanvallend voetbal ging verslaan' #ajax reageer retweet


[ Bericht 41% gewijzigd door Stiggie op 27-11-2013 01:44:53 ]
"Ik heb nog nooit een zak geld een doelpunt zien maken"
pi_133665616
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:32 schreef Adames het volgende:

[..]

Dijks kan niks
Daarom is hij basisspeler bij Heerenveen en verdient hij een aantal ton per jaar. Kon ik maar niks.
  woensdag 27 november 2013 @ 01:44:01 #190
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_133665684
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:23 schreef stoeltafel het volgende:
Awesome!
Fckn Awesome!! *O* *O* *O*

Hoop dat het ook goed afloopt met die jongen die in de gracht is gevallen... gvd, zag er heftig uit :{
-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
pi_133665743
Indrukwekkende prestaties. Respect voor de AFC. *O*
  woensdag 27 november 2013 @ 01:50:00 #192
394223 SaulGoodman
Better call Saul!
pi_133665749
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:44 schreef Gwunnik het volgende:

[..]

Fckn Awesome!! *O* *O* *O*

Hoop dat het ook goed afloopt met die jongen die in de gracht is gevallen... gvd, zag er heftig uit :{
Vrees het ergste.
pi_133665757
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:50 schreef SaulGoodman het volgende:

[..]

D

[..]

Vrees het ergste.
Van hoeveel meter viel hij?
  woensdag 27 november 2013 @ 01:51:15 #194
394223 SaulGoodman
Better call Saul!
pi_133665764
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:50 schreef huffderobot het volgende:

[..]

Van hoeveel meter viel hij?
Vanaf de F-side dus een meter of 5.
pi_133665774
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:51 schreef SaulGoodman het volgende:

[..]

Vanaf de F-side dus een meter of 5.
Okee. Ik hoorde eerste ring en gracht, dus ik dacht dat het meer was.

Hopen dat het goed komt. Kan me niet herinneren dat er eerder mensen in stadions ergens vanaf vielen.
  woensdag 27 november 2013 @ 01:53:45 #196
394223 SaulGoodman
Better call Saul!
pi_133665797
SPOILER: nare foto
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spreek voor zich

[ Bericht 44% gewijzigd door GGMM op 27-11-2013 08:15:36 ]
pi_133665823
Check deze chickie: Ze weet waar ze over praat Swa

https://twitter.com/Curacaobabyy
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_133665893
quote:
0s.gif Op woensdag 27 november 2013 01:57 schreef FireFox1 het volgende:
Check deze chickie: Ze weet waar ze over praat Swa

https://twitter.com/Curacaobabyy
ik moest lachen om haar tweet ;(
pi_133665992
Beter maken ze het stadion zoals de TT Arena van Galatasaray. Dat stadion heeft ook veel weg van de Amsterdam ArenA alleen dan dicht op het veld. Zonder die lelijke grachten zou het stadion veel meer sfeer hebben.

Land of the free. Home of the brave.
pi_133666031
Wat een wedstrijd
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')