Egg move mah nigguh.quote:Op donderdag 28 november 2013 13:35 schreef Seikcid het volgende:
Gengar kan toch geen disable leren nu?
Dan heeft die website geen goed overzicht.quote:Op donderdag 28 november 2013 14:38 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik heb toch echt een Gengar met disable
Op bulbapedia staat ie gewoon bij eggmoves: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Gengarquote:Op donderdag 28 november 2013 14:40 schreef Seikcid het volgende:
[..]
Dan heeft die website geen goed overzicht.
Vet boos ben ik nu.quote:Op donderdag 28 november 2013 16:05 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Op bulbapedia staat ie gewoon bij eggmoves: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Gengar
Ik ben voorlopig nog aan het werk.quote:Op donderdag 28 november 2013 16:23 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Leef je uit in een battle, over 30 minuten als mijn laatste twee mons geleveld zijn
Ik heb eindelijk zes werkbare monsquote:Op donderdag 28 november 2013 16:30 schreef Seikcid het volgende:
[..]
Ik ben voorlopig nog aan het werk.
IV/EV enzo?quote:Op donderdag 28 november 2013 16:39 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Ik heb eindelijk zes werkbare monsLang genoeg geduurd
In het spel zijn ze allemaal 3d, voor zover ik weet zitten ze ook allemaal in de game via friendsafari's dus ik zou zeggen van wel/kwestie van tijd.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:49 schreef DeathstrokeGuy92 het volgende:
Zijn er toevallig Pokemon sprites in full 3d nu?
Op Serebii hebben ze wel, maar alleen die onder het Kalos pokedex vallen, maar zou bijvoorbeeld ook weten hoe de Jotho/Hoenn/Sinnoh/Unova starters eruit zien en paar andere Pokemons die niet in de Kalos pokedex te vinden zijn
Ja precies, maar ik zelf heb niet Pokmeon X en Y laat staan 3ds, maar was nieuwsgierig hoe ze allemaal eruit zagen. Had gekeken op het internet en zag dat Serebii een groot aantal had, maar niet veel alleen die onder de Kalos Pokedex zaten vandaarquote:Op donderdag 28 november 2013 23:21 schreef Nikmans het volgende:
[..]
In het spel zijn ze allemaal 3d, voor zover ik weet zitten ze ook allemaal in de game via friendsafari's dus ik zou zeggen van wel/kwestie van tijd.
Zou kunnen, ze zijn er wel, geef het tijd dan komen ze vast ook onlinequote:Op donderdag 28 november 2013 23:25 schreef DeathstrokeGuy92 het volgende:
[..]
Ja precies, maar ik zelf heb niet Pokmeon X en Y laat staan 3ds, maar was nieuwsgierig hoe ze allemaal eruit zagen. Had gekeken op het internet en zag dat Serebii een groot aantal had, maar niet veel alleen die onder de Kalos Pokedex zaten vandaar
Ja precies Serebii heb ze in groot aantal al en de rest zijn fan made 2D sprites die mensen maken. Verder zijn ze nog niet te vinden, maar blijkbaar dus wachten.quote:Op donderdag 28 november 2013 23:31 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Zou kunnen, ze zijn er wel, geef het tijd dan komen ze vast ook online
Je streak verpest?quote:Op vrijdag 29 november 2013 00:42 schreef Nikmans het volgende:
Aids Battle Maison wat is dit toch voor bullshit
Jaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |