Misschien door de inrichting? Ik heb een L4H2 (de grootste) een tijdje gereden, ook met 2.5 TDI. Was leeg bijna 2200 kg.quote:Op donderdag 28 november 2013 20:14 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Wij hadden een verlengde en verhoogde crafter als rolstoelbus. Mij staat echt bij dat die tegen de 3ton woog... Zat de 2.5 liter in.
Dat had ik laatst twee keer kort achter elkaar. Je moet er dan wel net iets te vroeg uit, dat ben ik met je eens. Tikt wel lekker aan voor de uren.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:32 schreef Kevindinhinho het volgende:
[..]
In de buurt is ook niet zo erg. Maar bijna twee uur reizen om bij het ophaaladres te komen vind ik een beetje te gortig worden. Mijn laatste drie dagen waren zo..
Uren zijn inderdaad belangrijk. Maar ik vertrek regelmatig uit de buurt en dan maak ik ook minimaal 8 uur.. Begin EW een beetje zat te worden. Want ondertussen krijgen we wel halve haatmails over de maandwissel en dat het zo druk is..quote:Op donderdag 28 november 2013 20:39 schreef Viezze het volgende:
[..]
Dat had ik laatst twee keer kort achter elkaar. Je moet er dan wel net iets te vroeg uit, dat ben ik met je eens. Tikt wel lekker aan voor de uren.
Die is dan best licht.. Zelfs de oudere Sprinters daar zaten rond de 2.5 ton(ook verlengd en verhoogd)quote:Op donderdag 28 november 2013 20:31 schreef RTS91 het volgende:
[..]
Misschien door de inrichting? Ik heb een L4H2 (de grootste) een tijdje gereden, ook met 2.5 TDI. Was leeg bijna 2200 kg.
Vandaag wel weer een mooi voorbeeld daarvan. Kreeg om 3 uur een mailtje over km-standen en wachttijden, dat ik die voor 4 uur in moest vullen. Jammer voor EW dat ik nog in de auto zatquote:Op donderdag 28 november 2013 20:54 schreef Kevindinhinho het volgende:
[..]
Uren zijn inderdaad belangrijk. Maar ik vertrek regelmatig uit de buurt en dan maak ik ook minimaal 8 uur.. Begin EW een beetje zat te worden. Want ondertussen krijgen we wel halve haatmails over de maandwissel en dat het zo druk is..
Lekker, lekker. Ik had een keer een Polo GTI, leuk gebakje was datquote:Op donderdag 28 november 2013 19:28 schreef QuiCk01 het volgende:
BOEM! Morgen een hot hatch!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Morgen krijg ik deze mee:
[..]
[ afbeelding ]
lol ja, de REMINDER!-mailtjes die ik heb ontvangen komen altijd van de stagaire, meestal ook terwijl ik nog aan het werk ben.quote:Op donderdag 28 november 2013 21:24 schreef Viezze het volgende:
[..]
Vandaag wel weer een mooi voorbeeld daarvan. Kreeg om 3 uur een mailtje over km-standen en wachttijden, dat ik die voor 4 uur in moest vullen. Jammer voor EW dat ik nog in de auto zatMaar even gemaild dat het vandaag niet meer ging lukken, en de stagiaire reageerde binnen een minuut dat het niet zo erg was. Zal wel niks te doen hebben
Die mails heb ik afgelopen week niet eens gekregen. Kwam er maandag ook pas achter dat ik mijn beschikbaarheid voor deze week was vergeten in te vullen, toen direct nog maar even gedaan. Meestal krijg je de vrijdags vantevoren nog wel een reminder dat je je beschikbaarheid moet invullen, maar ook die heb ik nooit gehad ...quote:Op donderdag 28 november 2013 20:54 schreef Kevindinhinho het volgende:
Begin EW een beetje zat te worden. Want ondertussen krijgen we wel halve haatmails over de maandwissel en dat het zo druk is.
Hoe zwaar is die sprinter? Denk dat die wel lekker optrekt (voor een busje danquote:Op vrijdag 29 november 2013 13:00 schreef Kiprollade het volgende:
Maandag busjesdag voor mij. 1e rit voor EW.
Ridderkerk - Leeuwarden in een Sprinter 316CDI en Leeuwarden - Nieuwegein in een Opel Combo 1.6l met 90pk.
Kan beter, maar ik heb wel een lekker reisje
Massa rijklaar is 1670, volgens mij is het de korte versie. Moet lukken zo met 163pkquote:Op vrijdag 29 november 2013 13:13 schreef Viezze het volgende:
[..]
Hoe zwaar is die sprinter? Denk dat die wel lekker optrekt (voor een busje dan)
Au, dat is behoorlijk kut. Eigen risico betalen neem ik aan?quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:22 schreef Amoeba het volgende:
Echt teringzooi, heb vandaag lokatiewerk en mn eerste en idiootste actie ooit gemaakt: had een auto net van binnen schoon gemaakt, ik start hem, voet glijdt vd koppeling af, (gladde zolen), direct op de rem mjah, de kast was al geraakt. Mooie lakschade maak ik daar.
Neem aan van wel als ze er werk van maken.quote:Op vrijdag 29 november 2013 14:30 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Au, dat is behoorlijk kut. Eigen risico betalen neem ik aan?
Jij bent dus gewoon niet geschikt voor dit werkquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:22 schreef Amoeba het volgende:
Echt teringzooi, heb vandaag lokatiewerk en mn eerste en idiootste actie ooit gemaakt: had een auto net van binnen schoon gemaakt, ik start hem, voet glijdt vd koppeling af, (gladde zolen), direct op de rem mjah, de kast was al geraakt. Mooie lakschade maak ik daar.
Was jij niet die gozer die de rijtest faalde? Tering gozert, ga achter de kassa zitten ofzo, maar alsjeblieft niet meer achter een stuurquote:Op vrijdag 29 november 2013 14:22 schreef Amoeba het volgende:
Echt teringzooi, heb vandaag lokatiewerk en mn eerste en idiootste actie ooit gemaakt: had een auto net van binnen schoon gemaakt, ik start hem, voet glijdt vd koppeling af, (gladde zolen), direct op de rem mjah, de kast was al geraakt. Mooie lakschade maak ik daar.
quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:03 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Jij bent dus gewoon niet geschikt voor dit werk
Ik wist dat dit ging komen. Het heeft ook gewoon echt geen flikker met rijden te maken maar een kinderlijk eenvoudige kutfout.quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:07 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Was jij niet die gozer die de rijtest faalde? Tering gozert, ga achter de kassa zitten ofzo, maar alsjeblieft niet meer achter een stuur
Uiteraard verder buitengewoon kut etc.
Geef ze eens ongelijk. De EW rijtest niet halen is 1, maar zo een auto beschadigen is 2. Het zijn allemaal echt stomme dingen die ik uithaal, m.a.w. hebben ze compleet gelijk.quote:Op vrijdag 29 november 2013 15:43 schreef Kiprollade het volgende:
Pest die jongen niet zo, hij heeft het al moeilijk zat gehad met de rijtest en nu dit weer
Als je kinderlijk eenvoudige kutfouten maakt, dan kun je niet rijden. Zo kinderlijk eenvoudig is het nu eenmaal.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:41 schreef Amoeba het volgende:
[..]
[..]
Ik wist dat dit ging komen. Het heeft ook gewoon echt geen flikker met rijden te maken maar een kinderlijk eenvoudige kutfout.
En nee. Ik ben de Braddie van dit topic. [ afbeelding ]
Het is m'n eerste.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:46 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Als je kinderlijk eenvoudige kutfouten maakt, dan kun je niet rijden. Zo kinderlijk eenvoudig is het nu eenmaal.
Was ook sarcastisch hoorquote:Op vrijdag 29 november 2013 17:44 schreef Amoeba het volgende:
Ah kom op nee man.
[..]
Geef ze eens ongelijk. De EW rijtest niet halen is 1, maar zo een auto beschadigen is 2. Het zijn allemaal echt stomme dingen die ik uithaal, m.a.w. hebben ze compleet gelijk.
Nee, nog steeds van nazi instantie CBR en wel in één keer.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:48 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Was ook sarcastisch hoorRijbewijs bij een pakje boter gekregen?
Had je een kort rokje aangetrokken?quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:49 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Nee, nog steeds van nazi instantie CBR en wel in één keer.
Ik heb 'm zelfs niet aangedaan.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:49 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Had je een kort rokje aangetrokken?
Europalaan. Had 'm naar beneden gereden. Pluspuntje is dat het een Opel Astra betrof, zeikbak. Alleen de Renault Scenic was erger, dat is echt om te janken.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:52 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Was je bij die aan de Europalaan, of in de parkeerkelder bij het station?
Zijn er ook dingen die wel goed zijn aan het werk?quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:56 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Europalaan. Had 'm naar beneden gereden. Pluspuntje is dat het een Opel Astra betrof, zeikbak. Alleen de Renault Scenic was erger, dat is echt om te janken.
De airbags.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:57 schreef Rubenr3 het volgende:
[..]
Zijn er ook dingen die wel goed zijn aan het werk?![]()
Ik mag toch wel een auto kut vinden of juist fijn? Ik vind een Renault Scenic gewoon kut, en die Astra was niet vooruit te branden. Ford Focus vond ik dan weer wél aangenaam.quote:Op vrijdag 29 november 2013 17:57 schreef Rubenr3 het volgende:
[..]
Zijn er ook dingen die wel goed zijn aan het werk?![]()
Kan het zo niet vinden, maar iets tussen de 135 en de 150 euro.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:11 schreef Viezze het volgende:
Ja ik ben het er ook niet mee eens, als ze mij een keer mijn eigen risico rekenen voor wat dan ook (tenzij ik als een gek heb gereden) dan laat ik het er ook niet bij zitten. Hoeveel is eigen risico bij AR?
Ik had al voor mijn sollicitatie dit soort shit opgezocht. Maar uiteindelijk komt het erop neer dat je of je eigen risico dokt, of dagdag zegt tegen je baantje, dus moet je kiezen.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:14 schreef Amoeba het volgende:
Moet je hier eens kijken dan.
http://www.misdefinitie.nl/index.php?nieuws=569&pagina=1
Dat is ook weer zo. Je bent in loondienst, dus volgens mij kunnen ze je niet zo buiten flikkeren. Wat ze wel kunnen is je gewoon niet meer oproepen, maar ik denk dat je dat wel bij een rechter kunt aanvechten.quote:Op vrijdag 29 november 2013 18:17 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Ik had al voor mijn sollicitatie dit soort shit opgezocht. Maar uiteindelijk komt het erop neer dat je of je eigen risico dokt, of dagdag zegt tegen je baantje, dus moet je kiezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |