Het mag wel iets 'spannender' dan dat wat mij betreftquote:Op dinsdag 26 november 2013 13:33 schreef LilDutchPrincess het volgende:
Bakje druifjes, paar schijfjes komkommer, worteltjes, schaaltje magere yoghurt
Zolang ik niet kan zien wat er stond weet ik dat toch niet johquote:
Veel vaker dan 2x per week is het nu ook nietquote:Op dinsdag 26 november 2013 13:49 schreef Lienekien het volgende:
Ik zou proberen de gewoonte af te leren. Beperk het tot de weekenden. En neem dan iets wat wel lekker is (dus geen komkommer en wortels).
Inderdaad lekker, maar niet echt een tussendoortje imo. Ik zie ons niet samen op de bank zitten en allebei af en toe een hap yoghurtquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:03 schreef rhubarb het volgende:
Yoghurt met Muesli, vruchtenyoghurt...
Als je het niet in de rauwe groente wil zoeken, houdt het volgens mij wel op.quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:15 schreef sanger het volgende:
[..]
Inderdaad lekker, maar niet echt een tussendoortje imo. Ik zie ons niet samen op de bank zitten en allebei af en toe een hap yoghurt![]()
Ik zoek meer iets als vervanger voor chips, koekjes, nootjes, blokjes kaas, plakjes wordt etc
quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:23 schreef Kowloon het volgende:
Rozijnen en noten. Ik haal bij de Turk een zak walnoten, hazelnoten, amandelen (even wellen om het velletje er af te halen) en rozijnen en doen ik alles bij elkaar. Stuk goedkoper dan in de supermarkt en echt heel lekker. Neem dit overigens niet om af te vallen, want het is zeer energierijk.
Het zorgt er bij mij voor dat ik geen behoefte meer heb aan chips e.d.quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:15 schreef sanger het volgende:
[..]
Inderdaad lekker, maar niet echt een tussendoortje imo. Ik zie ons niet samen op de bank zitten en allebei af en toe een hap yoghurt![]()
Ik zoek meer iets als vervanger voor chips, koekjes, nootjes, blokjes kaas, plakjes worst etcEn het hoeft niet kant en klaar te zijn
Effe in de over, of een beetje moeite voor het klaarmaken is helemaal niet erg. Zolang het maar geen uur duurt bijvoorbeeld.
Dit inderdaadquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:42 schreef Deshain het volgende:
Ik heb je topics overigens gevolgd en je zit sowieso wel een beetje in de periode dat je je trainingsarbeid kan opschroeven. En partner?
Jammerquote:Op dinsdag 26 november 2013 14:23 schreef Kowloon het volgende:
Rozijnen en noten. Ik haal bij de Turk een zak walnoten, hazelnoten, amandelen (even wellen om het velletje er af te halen) en rozijnen en doen ik alles bij elkaar. Stuk goedkoper dan in de supermarkt en echt heel lekker. Neem dit overigens niet om af te vallen, want het is zeer energierijk.
Dan leg je de stukjes komkommer op je vrouw en eet je het er van af.quote:Op dinsdag 26 november 2013 13:48 schreef sanger het volgende:
[..]
Het mag wel iets 'spannender' dan dat wat mij betreft
Geen plakjes he, het is geen sjoelbak...quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:43 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Dan leg je de stukjes komkommer op je vrouw en eet je het er van af.
Is ook leuk toch. Spelletje sjoelen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:44 schreef Deshain het volgende:
[..]
Geen plakjes he, het is geen sjoelbak...
Ik moet nog beginnen met echt gestructureerd trainen. Ik fiets wel veel meer, maar nog echt als zijnde trainen nog niet echt....quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:42 schreef Deshain het volgende:
Een halve zak chips is al beter dan een hele, net als een half pak koek en een half pak bitterballen.
Ik heb je topics overigens gevolgd en je zit sowieso wel een beetje in de periode dat je je trainingsarbeid kan opschroeven.
quote:En partner?
Ik zou inderdaad scheiden, maar we geven het alsnog een kansjequote:
Klinkt hoopgevend.quote:
Dan zou ik niet met rauwkost aankomen. Doorkroelen met kaasjes en stokbrood.quote:Op dinsdag 26 november 2013 15:50 schreef sanger het volgende:
Ik zou inderdaad scheiden, maar we geven het alsnog een kansjeOftewel ze is weer thuis en we proberen gelukkig te zijn
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |