Zou je mij misschien in de lijst willen zetten?quote:
Nog van harte en ohhhhh nu alweer juli 2014quote:Op maandag 25 november 2013 15:49 schreef Tennisballetje het volgende:
[..]
Zou je mij misschien in de lijst willen zetten?
Misschien wat voorbarig, maar wel gezellig![]()
Voorlopige leverdatum op 29 juli 2014
Ja, ik zag Sugarsnap al voorbij komen met een datum in augustus. Bizar ideequote:Op maandag 25 november 2013 15:53 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Nog van harte en ohhhhh nu alweer juli 2014! Juli kindjes zijn te gek!
Go Mabawa! Ik ben zo benieuwd!
Martine, gefeliciteerd met J!
Het is voorbij voor je het weetquote:Op maandag 25 november 2013 15:58 schreef Tennisballetje het volgende:
[..]
Ja, ik zag Sugarsnap al voorbij komen met een datum in augustus. Bizar ideeEn het lijkt nog jaaaaren ver weg nu
Ook een zomerkindquote:Op maandag 25 november 2013 16:16 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Het is voorbij voor je het weet(mijn dochter is van 31 juli 2012)
Ik heb dat bij mijn eerste echt heel anders ervaren, die 9 maanden leken wel eeuwen.quote:Op maandag 25 november 2013 16:16 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Het is voorbij voor je het weet(mijn dochter is van 31 juli 2012)
Hahaha ik heb een kind gekregen midden in een hittegolf in meiquote:Op maandag 25 november 2013 16:22 schreef Tennisballetje het volgende:
[..]
Ook een zomerkind
Och, zolang ik niet hoef te baren op de heetste dag van het jaar om 14:00 's middags ben ik blij, denk ik
Die mazzel had ik in ieder geval welquote:Op maandag 25 november 2013 16:22 schreef Tennisballetje het volgende:
[..]
Ook een zomerkind
Och, zolang ik niet hoef te baren op de heetste dag van het jaar om 14:00 's middags ben ik blij, denk ik
Ze is eind augustus geborenquote:
Doe eens een uitgebreide update over jezelf en je dames?quote:Op maandag 25 november 2013 17:05 schreef Linda2205 het volgende:
Zo, volgens mij moeten alle wijzigingen zo kloppen. Had Sugersnap al een concrete datum?
Ah jammer, maar misschien post je straks wel meer als je bijvoorbeeld verlof hebt of als het echt dichtbij komt. Was/ is bij mij bijvoorbeeld wel het geval. In elk geval fijn dat het goed gaat!quote:Op maandag 25 november 2013 15:54 schreef Lelie81 het volgende:
Ik mag wel uit de lijst. No worries, alles gaat nog steeds goed hierIk lees ook nog altijd mee maar ben niet echt actief qua posten. En ik zou het vervelend vinden om uiteindelijk de 1e plek in te pikken van iemand die wel heel actief is
Er moet wel iets heel gruwelijks gebeuren wil je een zwangerschapsshoot afzeggenquote:Op maandag 25 november 2013 19:20 schreef ProjSkippy het volgende:
Augustus!
Ik heb de opnames overleefd, was super leuk om te doen. Ben benieuwd wat ze er van maken.
Ik zou vanavond ook nog een fotoshoot hebben maar die gaat (weer) niet door.. Ik denk niet dat het er nog van komt.![]()
Nou ja, dan ga ik zelf met Kix wel hobbyen.
Dat klinkt me toch niet helemaal gezondquote:Op maandag 25 november 2013 18:26 schreef Pvoesss het volgende:
Grmbl ik wil toch even iets delen..
Ik geef net allemaal bloed over waren meer bloedproppen maar lekker was het niet.
Ik ben het spugen zo enorm zat
Maar natuurlijk!quote:Op maandag 25 november 2013 18:51 schreef WupWup het volgende:
[..]
Doe eens een uitgebreide update over jezelf en je dames?
Een vriendin zou het doen. Ze heeft migraine en is moe van een drukke week. Vorige keer en de keer daarvoor weet ik niet meer wat er was. Vind het echt jammer want had er zin in.quote:Op maandag 25 november 2013 19:24 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Er moet wel iets heel gruwelijks gebeuren wil je een zwangerschapsshoot afzeggen
Spannend Mabawa!!!
Nou ja, je bént natuurlijk ook gewoon hoogzwanger. Je voert intern een dubbel huishouden, je buik is anderhalf keer zo groot en daarmee ook een beste belasting voor je lijf. Ik denk dat je het zo heel netjes doet en een beetje klagen mag iedereen toch? En we moeten niet nog drie maanden, maar twee en een beetjequote:Op maandag 25 november 2013 19:37 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Maar natuurlijk!
29+3 nu een de dames doen het goed. Ze groeien mooi volgens schema, de onderste ligt netjes met dr hoofdje naar beneden en de andere er overdwars bovenop. Morgen weer een uitgebreide echo in het ziekenhuis en ook meteen het intakerondje daar op de verlosafdeling.
Met mijzelf gaat het mwah. Opzich mag ik niet klagen, op een protesterend bekken en maagzuur na heb ik geen kwaaltjes, maar ik voel me gewoon mega-hoogzwanger. Iedereen kijkt me ook heel vreemd aan als ik zeg dat ik nog 3 maanden moet. Een tripje naar de opvang en weer terug is eigenlijk al genoeg qua dagbesteding. Helaas blijft het daar niet bij en heb ik ook gewoon een peuter en een kleuter om voor te zorgen.
Ik ben gister enorm verrast door vriendinnen met een babyshower, het kamertje is op de ophang-dingen na klaar, de drogerwasjes zijn gedaan en de eerste lading kleertjes draait as we speak. Nu alleen nog een hoop papiergeregel, maar dat schuif ik kop-in-het-zand al heel lang voor me uit...![]()
Dusse. Zoiets. Alles prima hier
Bij tweelingzwangerschapppen wordt ook vaak geadviseerd om met uiterlijk 28 weken met verlof te gaan (ziektewet dus, maar bijvoorbeeld de NVOM maakt zich hard voor verlof vanaf 28 weken). Dat geeft wel aan dat je nu echt wel hoogzwanger bent. En met nog 2 kinderen om voor te zorgen extra heftig. Fijn dat je kindjes het goed doenquote:Op maandag 25 november 2013 19:37 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Maar natuurlijk!
29+3 nu een de dames doen het goed. Ze groeien mooi volgens schema, de onderste ligt netjes met dr hoofdje naar beneden en de andere er overdwars bovenop. Morgen weer een uitgebreide echo in het ziekenhuis en ook meteen het intakerondje daar op de verlosafdeling.
Met mijzelf gaat het mwah. Opzich mag ik niet klagen, op een protesterend bekken en maagzuur na heb ik geen kwaaltjes, maar ik voel me gewoon mega-hoogzwanger. Iedereen kijkt me ook heel vreemd aan als ik zeg dat ik nog 3 maanden moet. Een tripje naar de opvang en weer terug is eigenlijk al genoeg qua dagbesteding. Helaas blijft het daar niet bij en heb ik ook gewoon een peuter en een kleuter om voor te zorgen.
Ik ben gister enorm verrast door vriendinnen met een babyshower, het kamertje is op de ophang-dingen na klaar, de drogerwasjes zijn gedaan en de eerste lading kleertjes draait as we speak. Nu alleen nog een hoop papiergeregel, maar dat schuif ik kop-in-het-zand al heel lang voor me uit...![]()
Dusse. Zoiets. Alles prima hier
Dat was ik ook van plan, maar mijn ouders wonen aan de andere kant van het land, dus gewoon 'zomaar' even gezellig shoppen is misschien wat raar. Nouja, ik verzin er wel wat opquote:Op maandag 25 november 2013 21:14 schreef Purple010 het volgende:
Verder zag ik een bericht over een beloofde MC en dat daar maar geen duidelijkheid over kwam. Lastig als je iets kado krijgt! Misschien een idee om samen naar een winkel te gaan? Met als smoes: gezellig / hij moet wel in de auto of op de kinderwagen passen....?
Heb je ook een leuk clubje?quote:Op maandag 25 november 2013 21:36 schreef Butterflower het volgende:
Net de eerste les zwangerschapsyoga achter de rug. Was in het begin een beetje wennen (stijve hark alert!), maar uiteindelijk best ontspannen.
Denk het wel. Was voor mij pas de eerste keer he. En ik heb het idee dat de groep niet elke keer hetzelfde is. Waren nu bijvoorbeeld nog 3 anderen, 2 hadden afgebeld. En ze zijn allemaal wat verder in de zwangerschap.quote:
De onzekerheid blijft hier ook hoor, ik denk dat het normaal is..quote:Op maandag 25 november 2013 19:37 schreef Kursor het volgende:
Van harte Martine met Jesse!
Hopelijk ook snel jompelen voor Mabawa, succes!
Klinkt niet goed Pvoesss. Sterkte.
Lees wel geregeld mee, maar nog niet in de mood om mee te schrijven. Ook al is week 15 ondertussen begonnen, onzekerheid is nog flink aanwezig helaas. Zelfs nu er iets vorm begint te komen bij m'n buik, maar voel me eigenlijk eerder een dikke pad. Bweh. Zou toch juist positief zijn dat er iets zichtbaar wordt, maar het lukt me nog niet zo goed. Verder nog steeds heel erg moe.
+1quote:Op dinsdag 26 november 2013 05:29 schreef GotC het volgende:
Mabawa, ik ga er vanuit dat jullie je zoon aan het bewonderen zijn nuHoop dat alles goed gaat met jullie!
Nee, een keer geen nachtbraken!quote:Op dinsdag 26 november 2013 04:56 schreef Burdie het volgende:
Nog geen mabawababynieuws? Hopelijk ligt ze al te knuffelen(of lekker te slapen).
(Andere nachtbrakers waar zijn jullie? Zijn er nog roddels?)
Zoiets zou ik ook proberen.quote:Op dinsdag 26 november 2013 10:11 schreef Enfermera het volgende:
RFR jeetje wat lastig... Je kunt het ook niet met ze op een normale manier bespreken, zo van; we vinden het enorm lief van jullie dat jullie zo betrokken zijn, maar anderen willen ook wat dingen kopen? Overleg erover etc?
quote:Op dinsdag 26 november 2013 14:01 schreef ProjSkippy het volgende:
Ik denk dat ze eerst een hoop anderen aan het inlichten is voordat ze het ergens online knalt.![]()
Of dat ze echt compleet uitgeput ligt te wezen, want ik heb wel begrepen dat het langzaam ging. Dat was rond 23 uur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |