man, ik werd echt ziek van FAR. Heb het weer uitgezet.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:13 schreef MissionPhailed het volgende:
^^ Schijnt weleens voor te komen als je Terrain Detail op 'Low' hebt staan
Hier wat testvluchten uitgevoerd met Ferram Aerospace Research (wat realistischere luchtdynamiek) en de nieuwste versie van Visual Enhancement:
[ afbeelding ]
Nou, die Heinkel lookalike is voorlopig het enige vliegtuig dat nog een béétje fatsoenlijk vliegt met FAR geïnstalleerdquote:Op zaterdag 5 april 2014 01:39 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
man, ik werd echt ziek van FAR. Heb het weer uitgezet.
wel een mooie Heinkel 111 lookalike gemaakt zie ik.![]()
Ja precies. Je moet bijna een echte aerospace engineer zijn om met FAR om te kunnen gaan.quote:Op zaterdag 5 april 2014 18:45 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Nou, die Heinkel lookalike is voorlopig het enige vliegtuig dat nog een béétje fatsoenlijk vliegt met FAR geïnstalleerdAndere vliegtuigen vlogen de eerste 10 seconden prima maar stortten vervolgens na 20 salto's en dubbele flikflak en al neer.
quote:Op zondag 13 april 2014 02:13 schreef Kutmanager het volgende:
[..]
Ja precies. Je moet bijna een echte aerospace engineer zijn om met FAR om te kunnen gaan.
Laythe ... ? Misschien kun je met RCS nog effe een slinger langs Tylo maken en zo op één of andere manier toch nog terugkeren?quote:Op woensdag 16 april 2014 22:43 schreef Reintji het volgende:
[ afbeelding ]
Dichterbij dan ooit, dat dan weer wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 april 2014 22:37 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Laythe ... ? Misschien kun je met RCS nog effe een slinger langs Tylo maken en zo op één of andere manier toch nog terugkeren?Laythe idd. Alles was op, service module leeg gemaakt met verkleinen van de baan om Jool en later laythe. Lander zelf had te weinig peut om nog iets klaar te spelen. De stage tussen kerbin orbit en jool transfer is te klein, dus kom met te weinig fuel aan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.... en dienen we nadien nog eens te kijken of we de brokstukken nog kunnen lijmen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 29 april 2014 19:32 schreef MissionPhailed het volgende:
Ruimtevaart en de verkenning van andere werelden is een bloedserieus en delicaat gebeuren waarbij de veiligheid én welzijn van de astronaut voorop gesteld moet worden. In het kader hiervan lazeren we een nog-niet-geteste fragiele lander in de dikke atmosfeer van Eve ...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.... en dienen we nadien nog eens te kijken of we de brokstukken nog kunnen lijmen.Wat had je dan verwacht met zo'n apparaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 29 april 2014 19:32 schreef MissionPhailed het volgende:
Ruimtevaart en de verkenning van andere werelden is een bloedserieus en delicaat gebeuren waarbij de veiligheid én welzijn van de astronaut voorop gesteld moet worden. In het kader hiervan lazeren we een nog-niet-geteste fragiele lander in de dikke atmosfeer van Eve ...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.... en dienen we nadien nog eens te kijken of we de brokstukken nog kunnen lijmen.Wel een vette crash site.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |