Ik merk wel een behoorlijk Euphoria-sausjequote:
Ja dat ging live echt de mist in... terwijl het op voorhand een van de zekere finalisten voor mij was...quote:Op donderdag 5 december 2013 20:54 schreef ato het volgende:
Was een leuk liedje, alleen matige uitvoering.
Nee, helemaal maltees en zo.quote:Op vrijdag 6 december 2013 12:05 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik merk wel een behoorlijk Euphoria-sausje
Is het toevallig door G:Son geschreven?
Ik vind het echt enorme schijtmuziek al die covers die hetzelfde klinkenquote:
Ja dat is sowieso wel leuk jaquote:Op vrijdag 13 december 2013 17:58 schreef Greys het volgende:
Dat is ook wat ik er leuk aan vind hoor, ik ben geen fan ofzo
Ik vind het gewoon tof dat er een 'bekende' die ik ken aan meedoet
Om 11:15 cetquote:Op vrijdag 20 december 2013 21:50 schreef ato het volgende:
Morgen de eerste nationale finale Ukraine, morgen avond weten wij het eerste nummer van 2014.
Dit gaat weer hele ogen gooien, het klinkt een beetje als Shady Lady... en ze zullen er ongetwijfeld weer een opmerkelijke act tegenaan gooienquote:Op zaterdag 21 december 2013 14:29 schreef Cyan9 het volgende:
Voor Oekraďne: Maria Yaremchuck - Tick Tock
quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:56 schreef grazz het volgende:
Ik vind het niet zo veel aan ^ , maar dat komt ook door de productie van het lied. Het klinkt nog niet 'af'.
Ondertussen heeft Malta de volledige 3 minuten versies online gezet. Favorietje;
![]()
Meer videos hier: http://escflashmalta.com/(...)iew-videos-published
quote:
http://www.metronieuws.nl(...)rZnaf!s6D2OAJBUxBD6/quote:Op maandag 6 januari 2014 17:19 schreef Pino112 het volgende:
Ilse en Waylon komen niet in de finale, aldus een medium op 3FM.
quote:Op maandag 6 januari 2014 17:24 schreef KoningPils het volgende:
[..]
http://www.metronieuws.nl(...)rZnaf!s6D2OAJBUxBD6/
Inderdaad.quote:
twitter:vanderzande twitterde op donderdag 09-01-2014 om 15:01:16Begin mei doen in Kopenhagen 36 landen mee aan #songfestival, Portugal en Polen maken hun comeback reageer retweet
Op papier zijn dat in elk geval geen zware tegenstandersquote:Op donderdag 9 januari 2014 15:03 schreef Pino112 het volgende:
twitter:vanderzande twitterde op donderdag 09-01-2014 om 15:01:16Begin mei doen in Kopenhagen 36 landen mee aan #songfestival, Portugal en Polen maken hun comeback reageer retweet
Wit-Rusland wisselt meestal nog 20 keer van nummer, dus er is nog een goede kans dat ze een ander lied gaan sturen.quote:Op zondag 12 januari 2014 15:00 schreef Drrk het volgende:
De Wit Russische inzending is vrijdag gekozen. TEO - Cheesecake. Ik vind het maar een slap aftreksel van Alexander Rybak en Robin Thick.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |