Dat ben ik wel gedeeltelijk met je eens hoor. Maar ik vind het te gemakkelijk om het blessureleed aan de resultaten te koppelen (Ik zeg niet dat jij dat doet). Ook zonder die blessures had je nog steeds een aanval die niet bij elkaar past en backs die er helemaal niets van kunnen.quote:Op zondag 24 november 2013 12:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Op een gegeven moment waren geloof ik 3 van de 5 vleugelspelers en 3 van de 6 middenvelders geblesseerd. Toppunt was de dubbele blessure, dacht ik toch, voor de linksback positie. Dan houdt het een keer op met het opvangen van blessures, en de jeugd is nog niet goed genoeg op een enkeling na. Dat zie je bijv met Hendrickx, die moest veel te veel spelen tov het niveau wat hij nu heeft.
Edit: Jezus, quote ik m'n eigen post![]()
Dat heeft eerder te maken met het falende transferbeleid dan met de focus op jeugdbeleid.quote:Op zaterdag 23 november 2013 23:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
De laatste 5 buitenlanders die zijn gekocht zijn allen te treurig voor woorden.
Al hadden we geen blessures gehad, dan stonden we echt niet 10 punten hoger... Laten we aub de geblesseerden niet hoger inschatten dan ze zijn... Matavz presteert al niet sinds zijn komst naar PSV, Wijnaldum is minstens zo labiel als de rest van het elftal en Park is op zijn best een waterdrager in een elftal waar er niemand is om water voor te dragen.quote:Op zondag 24 november 2013 12:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Op een gegeven moment waren geloof ik 3 van de 5 vleugelspelers en 3 van de 6 middenvelders geblesseerd. Toppunt was de dubbele blessure, dacht ik toch, voor de linksback positie. Dan houdt het een keer op met het opvangen van blessures, en de jeugd is nog niet goed genoeg op een enkeling na. Dat zie je bijv met Hendrickx, die moest veel te veel spelen tov het niveau wat hij nu heeft.
Edit: Jezus, quote ik m'n eigen post![]()
Daar heb je ook zeker gelijk in jaquote:Op zondag 24 november 2013 12:25 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dat ben ik wel gedeeltelijk met je eens hoor. Maar ik vind het te gemakkelijk om het blessureleed aan de resultaten te koppelen (Ik zeg niet dat jij dat doet). Ook zonder die blessures had je nog steeds een aanval die niet bij elkaar past en backs die er helemaal niets van kunnen.
Het uitlokken van een tegenprestatie die je zelf goed uitkomt. Trijntje wilde wat aandacht voor zichzelf creëren (dat het niet goed uitpakte staat er geheel los van) en PSV wil wat vaste bezoekers trekken.quote:Op zondag 24 november 2013 09:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat BS, zo kun je iedere goed bedoelde actie wel veroordelen. Dat het je doet denken aan die actie van Trijntje Oosterhuis geeft alleen maar aan hoe scheef jij dingen ziet. Want die 2 dingen zijn totaal niet te vergelijken. In het geval van Trijntje ging het om het "liken" en uit eigen zak doneren voor iedere "like". Dit werd mevrouw iets te gortig en ze krabbelde terug. Wat de neuk heeft dit met de actie van Jong PSV te maken.
Dat terugkomen op de actie heeft er niks mee te maken; nogmaals: het ging me er meer om dat PSV toeschouwers lokt met zo'n actie. Het had chiquer geweest om gewoon wat te storten wmb.quote:Op zondag 24 november 2013 09:32 schreef tja77 het volgende: Een tegenprestatie uitlokken? Wat een kwats sla jij nou weer uit? De intentie is om naar Jong PSV te gaan, met als leuk voordeel dat het geld naar giro 555 gaat. Van deze ludieke actie is niemand de dupe, en is er voor iedereen wat te winnen. Tevens als er 30.000 toeschouwers zouden komen opdagen, dan zou PSV echt niet terugkomen op wat ze beloofd hadden te doen met het geld.
Ik stoor me er niet aan, het valt me op en ik vind het niet zo netjes. That's it.quote:Op zondag 24 november 2013 09:32 schreef tja77 het volgende: Dat jij je hieraan stoort zegt genoeg over jouw zure bekrompen manier van redeneren. Ik ben benieuwd of je ook zo gereageert had, als een willekeurige andere ploeg deze actie had uitgevoerd. En of je dan ook je ongenoegen had geuit.
Nee, je snapt er niks van.quote:Op zondag 24 november 2013 09:32 schreef tja77 het volgende:
Er zijn tal van Nederlanders die iets ter veiling brengen om de opbrengst daarvan te schenken aan giro 555, maar dat is dan natuurlijk ook not done? De voetbalschoenen van Ruud van Nistelrooy, de darts van Barney. Allemaal uit eigen belang zeker?
Oke.quote:Op zondag 24 november 2013 09:32 schreef tja77 het volgende: Zoals ik al zei, zit niet zo te azijnzeiken, je laat dan alleen maar meer blijken hoe gefrustreerd je bent. Je lijkt me een heel naar mannetje, dat geilt op aandacht die je probeert uit te lokken door onsamengende kwats uit te slaan, en vergelijkingen te trekken die scheef gaan. Ga vooral zo door.
Tja, het is gewoon zo... Er lopen een paar spelers rond die het talent hebben om het te redden in de top (van de Eredivisie iig) maar die feitelijk nog niet zo ver zijn op dit moment. Over het hele seizoen tot nu toe gezien halen eigenlijk alleen Rekik en Bruma een ruime voldoende (als Bruma zijn Frank de Boertjes uit zou kunnen bannen is hij voor NL begrippen gewoon top) en Depay een zesje. Schaars had in dat rijtje kunnen staan als hij niet enorm ver gezonken was de afgelopen wedstrijden. De backs, Bakali, Narsingh, Toivonen, Matavz, Locadia, Maher, Zoet allemaal gemiddeld een onvoldoende. Maher als exponent van het falende transferbeleid van Brands, enorme zak met geld, elke wedstrijd gewoon kut....quote:
Niet geheel eerlijk om Narsingh daarbij te zetten, verder wel eens ja.quote:Op zondag 24 november 2013 13:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tja, het is gewoon zo... Er lopen een paar spelers rond die het talent hebben om het te redden in de top (van de Eredivisie iig) maar die feitelijk nog niet zo ver zijn op dit moment. Over het hele seizoen tot nu toe gezien halen eigenlijk alleen Rekik en Bruma een ruime voldoende (als Bruma zijn Frank de Boertjes uit zou kunnen bannen is hij voor NL begrippen gewoon top) en Depay een zesje. Schaars had in dat rijtje kunnen staan als hij niet enorm ver gezonken was de afgelopen wedstrijden. De backs, Bakali, Narsingh, Toivonen, Matavz, Locadia, Maher, Zoet allemaal gemiddeld een onvoldoende. Maher als exponent van het falende transferbeleid van Brands, enorme zak met geld, elke wedstrijd gewoon kut....
Bakalli gaat het niet ver schoppen. Flinke dosis hype maar gewoon niet goed genoeg en dan vooral fysiek. Manneke wordt vaak geraakt dat wel maar die ligt 20x per wedstrijd op de grond te huilen omdat zijn beentje zeer doetquote:Op zondag 24 november 2013 13:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tja, het is gewoon zo... Er lopen een paar spelers rond die het talent hebben om het te redden in de top (van de Eredivisie iig) maar die feitelijk nog niet zo ver zijn op dit moment. Over het hele seizoen tot nu toe gezien halen eigenlijk alleen Rekik en Bruma een ruime voldoende (als Bruma zijn Frank de Boertjes uit zou kunnen bannen is hij voor NL begrippen gewoon top) en Depay een zesje. Schaars had in dat rijtje kunnen staan als hij niet enorm ver gezonken was de afgelopen wedstrijden. De backs, Bakali, Narsingh, Toivonen, Matavz, Locadia, Maher, Zoet allemaal gemiddeld een onvoldoende. Maher als exponent van het falende transferbeleid van Brands, enorme zak met geld, elke wedstrijd gewoon kut....
niks mis met Bakkaliquote:Op zondag 24 november 2013 14:33 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Bakalli gaat het niet ver schoppen. Flinke dosis hype maar gewoon niet goed genoeg en dan vooral fysiek. Manneke wordt vaak geraakt dat wel maar die ligt 20x per wedstrijd op de grond te huilen omdat zijn beentje zeer doet![]()
Depay is het echte talent van PSV.
Jawel. Heeft zeker wel talent maar moet nog flink stappen maken, te beginnen met omhoog kijken ipv naar de grond.quote:
hetzelfde als Depay dus.quote:Op zondag 24 november 2013 14:51 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Jawel. Heeft zeker wel talent maar moet nog flink stappen maken, te beginnen met omhoog kijken ipv naar de grond.
Ik vind dat Depay verder is. En heeft veel meer body wat je ook wel kan gebruiken als je wat hoger op wil.quote:
Echter is Depay een domme speler. Met zijn 30 afstandschoten per wedstrijd. En het is niet zo dat hij daar van leert.quote:Op zondag 24 november 2013 14:55 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik vind dat Depay verder is. En heeft veel meer body wat je ook wel kan gebruiken als je wat hoger op wil.
Nou ja, die heeft nog een 'geldig' excuus maar het is wel frappant dat hij ipv beter steeds slechter lijkt te gaan spelen.quote:Op zondag 24 november 2013 13:56 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Niet geheel eerlijk om Narsingh daarbij te zetten, verder wel eens ja.
Feyenoord uit 1 puntquote:
Dat gaat dus nooit gebeuren.quote:Op zondag 24 november 2013 17:05 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Feyenoord uit 1 punt
Vitesse thuis 1 punt
Utecht uit 3 punten
ADO thuis 3 punten
Ajax uit 1 punt
AZ thuis 1 punt
= 10 punten
Feyenoord en Utrecht worden sowieso verloren omdat het twee lastige uitwedstrijden na Europees duel zijn. Dat is standaard al jaren zo.quote:Op zondag 24 november 2013 17:05 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Feyenoord uit 1 punt
Vitesse thuis 1 punt
Utecht uit 3 punten
ADO thuis 3 punten
Ajax uit 1 punt
AZ thuis 1 punt
= 10 punten
Dom gedrag kan je wel afleren, voetballend heeft hij genoeg talent voor minstens de subtop van de eredivisie. Het zal staan en vallen met hoe hij goed zijn kwaliteiten gaat benutten.quote:Op zondag 24 november 2013 15:31 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Echter is Depay een domme speler. Met zijn 30 afstandschoten per wedstrijd. En het is niet zo dat hij daar van leert.
Het is een schatting, het kan ook hoger uitpakken voor PSV. Als je Feyenoord vandaag hebt gezien, ik zie PSV volgende week wel 3 punten pakken. Lukte Heracles en Twente ook in De Kuipquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |