Is hier nog niet zo lang geleden in OUD ook gebeurd. Tsja trolls blijf je houden. Veel sterkte TS, troll of niet.quote:Op vrijdag 22 november 2013 22:02 schreef snakelady het volgende:
[..]
Weet ik veel van wie die blog is, dat is bijna 10 jaar geleden gebeurd.
Gewoon wiet roken idd, veel gezonder.quote:Op zondag 24 november 2013 02:52 schreef deadprez het volgende:
kanker is verzonnen door big pharma, chemo maakt je zieker.
quote:Op zondag 24 november 2013 03:14 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Gewoon wiet roken idd, veel gezonder.
quote:I don't believe Bob Marley died from cancer
31 years ago I would've been a Panther
They killed Huey cause they knew he had the answer
The views that you see in the news is propaganda
Dan voel je je behoorlijk kut. Of je voelt niks, kan ook.quote:Op zondag 24 november 2013 03:18 schreef BlueMage het volgende:
Bob Marley had kanker aan z'n dikke teen, serieus zo wil je toch niet doodgaan?
Wiet remt de groei van de meeste tumoren, dus het is gewoon slim om jonkos te klappen.quote:Op zondag 24 november 2013 03:14 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Gewoon wiet roken idd, veel gezonder.
je hebt zelf een dikke teenquote:Op zondag 24 november 2013 03:18 schreef BlueMage het volgende:
Bob Marley had kanker aan z'n dikke teen, serieus zo wil je toch niet doodgaan?
je bent zelf leukquote:Op zondag 24 november 2013 03:24 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Het was eigenlijk z'n teennagel maar dit woord was leukerder.
Still waiting..quote:Op zondag 24 november 2013 01:20 schreef BroodjeSmeerkaas het volgende:
[..]
Hoe is 't nu met de stand van zaken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar hij weigerde behandelingen.quote:Op zondag 24 november 2013 03:24 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Het was eigenlijk z'n teennagel maar dit woord was leukerder.
Testen van Clearblue geven wel de tijd aan dat je zwanger bent.quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:38 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Ik heb net een van haar topic gelezen ( zwanger ) en er werd gevraagd hoe ben je erachter gekomen dat je 9 weken zwanger bent? En zij antwoordde met 'met zwangerschapstesten ?' maar een zwangerschapstester geeft niet aan dat je 9 weken zwanger bent en toen zei zij dat haar moeder een gynaecoloog is. Dit is wel een beetje raar vindt je ook niet?
quote:
Hoe lang is ze al kanker vrij?quote:Op maandag 25 november 2013 14:47 schreef Gulmez het volgende:
Mijn moeder had baar moeder hals kanker die hebben ze eruit gepleurd en nu is ze weer beter maar je ben pas kanker vrij als je 5 jaar niet meer terug kom maar komt goed ik steun haar door het vuur
Ze is nog aan het herstellen, mag wel alweer boodschappen doen kwartiertje lopen maar nog geen zware dingen tillen, officieel heeft ze nog kanker ze moest eigenlijk bestraling worden alleen dat doet ze niet omdat de artsen al zeiden van dat het al weg is, maar voor zekerheid wouden ze het nog ff doen, wel fijn je weer te spreken heb fok wel beetje gemist haha!quote:
Godverdomme. Sterkte!quote:Op vrijdag 22 november 2013 19:06 schreef Isabellaceline het volgende:
Even een lekker zeikverhaal voor jullie.
Liep al een maand of 3 met een soort moedervlekachtige bult tussen mijn borsten. Het viel me altijd al een beetje op dat het bultje af en toe van kleur en grootte veranderde, maar heb er nooit echt bij stil gestaan. Maar het zat me deze week niet lekker en ik ben naar de huisarts geweest.
De huisarts zei vrijwel direct dat hij vermoedt dat ik een melanoom heb, huidkanker. Hij heeft me doorverwezen naar een dermatoloog en ik kon diezelfde middag nog terecht.
De dermatoloog heeft het onderzocht met een dermatoscoop. Een soort vergrotende lens met verlichting. De dermatoloog bevestigde mijn huisarts zijn vermoeden.
Hij heeft het bultje onder lokale verdoving weggesneden en ik moet volgende week terugkomen zodat hij het randweefsel van 2 cm eromheen weg kan halen.
Het stuk huid is naar het lab gestuurd om te worden beoordeeld door de patholoog.
Ook moet ik naar de patholoog om te kijken of het uitgezaaiid is.
De overlevingskans van iemand met een melanoom is in NL 80%. Bij een uitzaaiing is de kans dat je geneest klein.
Voorlopig weet ik nog niks en is het afwachten in spanning.. Ik heb mijn vader pas geleden verloren aan kanker dus dat maakt het extra eng..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |