Mijn oma was al 15 jaar gestopt met roken, kreeg longkanker en is een maandje geleden overledenquote:Op vrijdag 22 november 2013 20:06 schreef Kaskade het volgende:
[..]
Volgens mij komt dat ook wel een beetje omdat de mensen met longkanker gewoon vaak door blijven roken net zoals mijn oom dat deed. Dan vraag je er ook wel om en heb ik niet zoveel medelijden met je.
Hoe kan je zo'n conclusie trekken zonder jezelf kapot te schamenquote:Op vrijdag 22 november 2013 21:44 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ts is troll, Pharkus zal wel kloonscan hebben gedaan. Sluit natuurlijk niet uit dat het vrij aparte uitspraken zijn.
Door geen broek aan te hebben.quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:46 schreef Isabellaceline het volgende:
[..]
Hoe kan je zo'n conclusie trekken zonder jezelf kapot te schamen
of aderverkalking dat zou een moderne ziekte zijn... maar 3000 jaar geleden hadden ze het ookquote:Op vrijdag 22 november 2013 21:45 schreef snakelady het volgende:
[..]
Mijn oma was al 15 jaar gestopt met roken, kreeg longkanker en is een maandje geleden overleden
Vriendin van mijn moeder nooit gerookt, ook niet in haar directe omgeving, ook longkanker ( na 10 jaar schoon van borstkanker te zijn geweest) en die is van de week overleden.
Er is ook onderzoek gedaan, er zijn beduidend minder mensen gaan roken, toch blijft longkanker stijgen.
Ik zeg echt niet dat roken goed is, maar longkanker komt lange na niet alleen bij mensen voor die roken.
er zijn tegenwoordig testen die aangeven hoe ver je zwanger bent.quote:Op vrijdag 22 november 2013 20:38 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Ik heb net een van haar topic gelezen ( zwanger ) en er werd gevraagd hoe ben je erachter gekomen dat je 9 weken zwanger bent? En zij antwoordde met 'met zwangerschapstesten ?' maar een zwangerschapstester geeft niet aan dat je 9 weken zwanger bent en toen zei zij dat haar moeder een gynaecoloog is. Dit is wel een beetje raar vindt je ook niet?
9 weken is een goed moment voor de eerste echo, met een moeder als gynaecoloog zou dat helemaal zo geregeld moeten zijn.quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:48 schreef snakelady het volgende:
[..]
er zijn tegenwoordig testen die aangeven hoe ver je zwanger bent.
[ afbeelding ]
Nee, iemand met uitgezaaide kanker met 15% kans over 5 jaar nog te leven.quote:
quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:54 schreef BlauweTijger het volgende:
Over dit soort dingen troll je niet lijkt me
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:56 schreef snakelady het volgende:
[..]Vrij heel erg ultra ziek als je dat doet inderdaad.. toch heb ik het gevoel dat het bij dit topic anders ligt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En altijd het laatste woord.
Ik weet het niet, ik ga er gewoon vanuit dat het waar is en zo niet, tja..dan niet.quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:57 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Vrij heel erg ultra ziek als je dat doet inderdaad.. toch heb ik het gevoel dat het bij dit topic anders ligt.
Serieus, gewoon foto's van een dode baby van een of andere blog gejat en daar geplaatst alsof het haar kind was.quote:
dode baby blog?quote:Op vrijdag 22 november 2013 21:59 schreef snakelady het volgende:
[..]
Serieus, gewoon foto's van een dode baby van een of andere blog gejat en daar geplaatst alsof het haar kind was.
Weet ik veel van wie die blog is, dat is bijna 10 jaar geleden gebeurd.quote:
Soms zit het even tegen.quote:Op vrijdag 22 november 2013 22:04 schreef Syntos het volgende:
Bijzonder veel pech in zo'n korte periode.
jij x10quote:Op vrijdag 22 november 2013 22:25 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Wat er is niet normaal aan het willen zien van borsten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |