Zieke mensen zijn er ( nee geen woordgrap wel slechte woordkeuze...quote:Op zondag 1 december 2013 23:45 schreef Copthorne het volgende:
Ik kan me serieus niet voorstellen dat er mensen zijn die op deze manier gaan trollen. Ik kan 1000 manieren bedenken die grappiger en smaakvoller zijn. Ik ga er dus niet vanuit dat dit een troll is.
Heel veel sterkte toegewenst, TS!![]()
Ik hoop dat je veel vrienden en familie hebt die je kunnen bijstaan en het doet me goed om te zien dat hier ook veel lieve reacties worden geplaatst.
Jij bent serieus, met afstand, de meest falende autistische user die er ooit op hier op fok gezeten heeft.quote:Op zondag 1 december 2013 23:27 schreef HalveZware het volgende:
[..]
een keer een user de kanker toewensen en je hebt een blauwe aan je reet hangen,
minimaal week lang een kankertopic online houden terwijl er daadwerkelijk mensen aan kapot gaan en das prima?
Dat is met 2 maten meten ;-)
Seconded!quote:Op zondag 1 december 2013 23:57 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Jij bent serieus, met afstand, de meest falende autistische user die er ooit op hier op fok gezeten heeft.
Dankquote:Op zondag 1 december 2013 23:57 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Jij bent serieus, met afstand, de meest falende autistische user die er ooit op hier op fok gezeten heeft.
Dankquote:
hoe heet het middel, want er bestaat geen werkende chemo tegen melanoom, Google maar. Mijn pa kreeg ook chemo wat niks heeft gedaan, maar dat was alleen om in aanmerking te komen voor dat rete dure medicijn yervoy, wat ook niks heeft uitgehaald bij hem.quote:Op zondag 1 december 2013 19:12 schreef Isabellaceline het volgende:
[..]
De chemo kan het kindje beschadigen omdat ik nu pas 10 weken zwanger ben. Hebben dus besloten de zwangerschap af te breken.
is voor de uitzaaiing.quote:Op maandag 2 december 2013 13:49 schreef Manke het volgende:
[..]
hoe heet het middel, want er bestaat geen werkende chemo tegen melanoom, Google maar. Mijn pa kreeg ook chemo wat niks heeft gedaan, maar dat was alleen om in aanmerking te komen voor dat rete dure medicijn yervoy, wat ook niks heeft uitgehaald bij hem.
ze zijn gentherapie vergeten. Chemo en radiatie zijn ook niet zo effectief, maar daar gaat dat artikel niet over.quote:Op dinsdag 26 november 2013 23:04 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Oja?
[..]
bron:https://www.kanker.nl/bib(...)ndeling-bij-melanoom
Droplul dat je bent met je onnodige bangmakerij.
TT is terecht. Sterkte, ik hoop dat het opgelost is.quote:Op vrijdag 22 november 2013 19:06 schreef Isabellaceline het volgende:
Even een lekker zeikverhaal voor jullie.
Liep al een maand of 3 met een soort moedervlekachtige bult tussen mijn borsten. Het viel me altijd al een beetje op dat het bultje af en toe van kleur en grootte veranderde, maar heb er nooit echt bij stil gestaan. Maar het zat me deze week niet lekker en ik ben naar de huisarts geweest.
De huisarts zei vrijwel direct dat hij vermoedt dat ik een melanoom heb, huidkanker. Hij heeft me doorverwezen naar een dermatoloog en ik kon diezelfde middag nog terecht.
De dermatoloog heeft het onderzocht met een dermatoscoop. Een soort vergrotende lens met verlichting. De dermatoloog bevestigde mijn huisarts zijn vermoeden.
Hij heeft het bultje onder lokale verdoving weggesneden en ik moet volgende week terugkomen zodat hij het randweefsel van 2 cm eromheen weg kan halen.
Het stuk huid is naar het lab gestuurd om te worden beoordeeld door de patholoog.
Ook moet ik naar de patholoog om te kijken of het uitgezaaiid is.
De overlevingskans van iemand met een melanoom is in NL 80%. Bij een uitzaaiing is de kans dat je geneest klein.
Voorlopig weet ik nog niks en is het afwachten in spanning.. Ik heb mijn vader pas geleden verloren aan kanker dus dat maakt het extra eng..
quote:Op maandag 2 december 2013 00:00 schreef HalveZware het volgende:
[..]
Dank
[..]
Dank
Zoveel complimenten vandaag :-)
Was het maar opgelost.. Wel bedankt!quote:Op maandag 2 december 2013 13:57 schreef Beelzebufo het volgende:
[..]
TT is terecht. Sterkte, ik hoop dat het opgelost is.
Gast, rot gewoon op.quote:Op maandag 2 december 2013 00:00 schreef HalveZware het volgende:
[..]
Dank
[..]
Dank
Zoveel complimenten vandaag :-)
Opgelost is niet de meest gelukkig gekozen term, sorry. Ik bedoelde: ik hoop dat de eerste akties afdoende zijn geweest zodat (op dit moment) geen vervolgstappen nodig zijn.quote:Op maandag 2 december 2013 22:50 schreef Isabellaceline het volgende:
[..]
Was het maar opgelost.. Wel bedankt!
quote:Op maandag 2 december 2013 23:07 schreef JuBoy het volgende:
Serieuze topics vind ik nooit leuk. Ik kan die confrontatie met ziekte problemen niet goed handelen.
Sterkte.
Ik heb alleen de OP gelezen en het topics slechts heel globaal maar ik zie het verhaal er niet in?quote:Op dinsdag 3 december 2013 10:32 schreef HalveZware het volgende:
Welke blauwe heb me post verwijdert?
Is het niet de bedoeling dat je mensen verteld dat deze kut troll op een film gebaseerd is?
http://www.moviemeter.nl/film/72571
Klaar, deze kan dus wel op slot nu.... schijt-trol.
Oke, ga ik het even uitleggen.quote:Op dinsdag 3 december 2013 10:33 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik heb alleen de OP gelezen en het topics slechts heel globaal maar ik zie het verhaal er niet in?
Dat valt nog wel mee hoor.quote:Op dinsdag 3 december 2013 10:40 schreef HalveZware het volgende:
[..]
Oke, ga ik het even uitleggen.
Aantal dingen waarom dit topic niet deugt:
- De geloofwaardigheid van de TS ( elke maand ongeveer wel een nieuw drama topic )
Dank voor het toelichten van mijn argument! :-)quote:Op dinsdag 3 december 2013 10:53 schreef Syntos het volgende:
[..]
Dat valt nog wel mee hoor.
20 november: OUD / Zwanger
22 november: KLB / Kanker
29 november: LIF / Ziekte van Pfeiffer
30 november: SEX / #2 Hoe lang staan jullie al droog? (seks terwijl je zwanger bent?)
Al ben ik met je eens dat het wel bijzonder veel pech is in 9 dagen tijd, en dat sommige dingen niet overeenkomen.
Ik zeg niet dat TS dit is, maar er zijn genoeg droeftoeters die met dit soort dingen spotten voor aandacht.
Nee hoorquote:Op dinsdag 3 december 2013 11:11 schreef Manke het volgende:
Je krijgt ook pas chemo nadat de lymfeklieren zijn verwijderd en dat na maanden niet effectief bleek en je niet in aanmerking komt voor een bepaald medicijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |