quote:Op vrijdag 22 november 2013 10:16 schreef Mabawa. het volgende:
Meld!!
Zo ik heb gewoon een redelijke nacht gehad. Geslapwn van 0.00 tot 5.30 toen wakker met hongerrrrr dus eruit en gegeten. Deel 2 was van 6.30 tot 9.30heerlijk!
Meestal voel ik het niet precies, maar ik kan wel uit allerlei dingen opmaken hoe baby ligt. Ik voel bijvoorbeeld precies waar 'ie aan het schoppen is, en daar ligt dus geen ruggetjequote:Op vrijdag 22 november 2013 10:23 schreef RunForrestRun het volgende:
Kunnen jullie trouwens allemaal voelen hoe de baby precies ligt? Stuitje ligt altijd heel erg hoog en echt direct 'voorin' mijn buik zeg maar. Dus ik voel wel allerlei harde stukken maar ik kan niet voelen wát het is, terwijl ik hier best vaak lees dat een baby op de kop, op zijn zij etc. ligt.
2 boterhammen met jam en een halve pizzaquote:Op vrijdag 22 november 2013 10:23 schreef RunForrestRun het volgende:
[..]Wat heb jij dan gegeten om 05:30 vanochtend?
Kunnen jullie trouwens allemaal voelen hoe de baby precies ligt? Stuitje ligt altijd heel erg hoog en echt direct 'voorin' mijn buik zeg maar. Dus ik voel wel allerlei harde stukken maar ik kan niet voelen wát het is, terwijl ik hier best vaak lees dat een baby op de kop, op zijn zij etc. ligt.
Sinds ik zwanger ben wel jaquote:
Bellen is nooit verkeerd. Heb hier al heel vaak over bloed verlies gelezen, meestal is het een adertje wat gesprongen is door druk of seks, alles is namelijk beter doorbloed enzo. Meestal niet veel bijzonders, maar als je er niet gerust op bent (wat ik best kan begrijpen) gewoon ff bellen.quote:Op vrijdag 22 november 2013 12:18 schreef StefanieV het volgende:
Jeuj 15 weken vandaag! Wel niet zo helemaal blij, heb er bloedverlies bij (geen helderrood maar roze/bruin). Weet niet wat verstandig is, moet maandag sowieso op controle en wss zal het weer niets zijn.. En als het wel iets is, kan hij toch niets doen behalve zeggen dat ik moet rusten.. Pffftt waarom kan het nooit eens goed blijven lopen..
Hmm ik denk dat er vet in de holle ruimtes zitquote:Op vrijdag 22 november 2013 10:34 schreef Burdie het volgende:
Je kan ook zachtjes op je buik kloppen, en daar waar het hol klinkt, ligt geen baby maar bijvoorbeeld handjes/voetjes.
Ook zwangerschapshormonenquote:Op vrijdag 22 november 2013 11:55 schreef Purple010 het volgende:
Man haalde vorige week boodschappen en ik wilde graag shoarma, nam hij varkensreepjes mee. Wilde ik ze klaar maken waren ze al over de datum. Dus deze week in de rerun. Belt nog op vanuit de super over hoeveelheid, ik uiteraard grote bak. Komt hij thuis is hij het vergeten te pakken......Grrrrr dus geen shoarma. Mag blijkbaar niet lukken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |