abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_133423895
Oorspronkelijke openingspost:

Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_133423933
Vol :( Na ja, dan nog maar eens mijn vraag:

Hoe ga je eigenlijk over van potjes/ grof geprakt naar 'gewoon met de pot mee'?
Stukjes gaat J goed af, maar een heel boontje, hij heeft geen idee wat ie daarmee moet... Maar hij wordt wel heel boos als ie wil eten en er komt niks....

We eten hier trouwens vaak niet-Hollands met veel kruiden. Houden beide niet zo van aardappels. Hoe doe ik dat dan? Meteen pittige Thaise kip lijkt me wat veel gevraagd. De kruiden gaan er hier altijd in het begin al bij... Moet ik m'n menu gaan aanpassen?


Hier trouwens geen rare vragen geloof ik? Maar ik ben geloof ik ook niet zo sociaal kletserig met wildvreemden :@
pi_133423992
MM, ik zou dan dus even wachten met de kruiden, een bordje opzij houden voor hem, en voor jullie de kruiden erbij doen.
pi_133424025
Mm hier at de oudste beter toen het gekruid was. Ik hou nu vaak wel iets apart als ik ga koken.

Hier is het avondeten a la rapley maar net zoals f van suiker kan hij ook niets met stukjes fruit. Dus geef ik potjes.
Nu is mijn oudste ook een slechte fruiteter op het moment thuis (op de psz niet) en ik mag het niet. En omdat ik het zonde vind om weg te gooien doe ik vaak ook makkelijk.
pi_133424070
Hij ging dan met een jaar mee eten wb kruiden hoor.
pi_133424147
Kruiden zou ik juist best makkelijk geven, vooral als jullie altijd zo eten. Alleen even zout er pas later bijdoen.
pi_133424164
Ik vind rapley met fruit soms irritant. Peren zijn of te hard om te kauwen en als ze wel zacht zijn dan zijn ze meteen zo glibberig. Druiven vonden ze de velletje irritant en elke dag banaan is ook weer zoiets. Dus een sappige peer prak ik nu gewoon maar.
pi_133424241
MM Ik zou ook wachten met kruiden. En hele stukjes eten gaat vanzelf een keer! Was hier in het begin ook lastig.
Wij eten trouwens wel gewoon bami met bamikruiden. Daar heeft ze echt geen last van en vindt ze heerlijk. Ook pesto vindt ze helemaal top!
Maar ik denk dat je andere kruiden en pittiger bedoeld.
pi_133424302
quote:
2s.gif Op dinsdag 19 november 2013 20:56 schreef Kyara het volgende:
Ik vind rapley met fruit soms irritant. Peren zijn of te hard om te kauwen en als ze wel zacht zijn dan zijn ze meteen zo glibberig. Druiven vonden ze de velletje irritant en elke dag banaan is ook weer zoiets. Dus een sappige peer prak ik nu gewoon maar.
Sappige peer geef ik in kleine stukjes met een vorkje.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:02:50 #10
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133424527
Hier idd vaak erg pittig (chilipoeder, komijn, koriander, dat werk). Ik ben er al achter dat J. kepjap lust, onze bami at ie zo mee. Misschien maar proberen wat apart te houden voor m zonder de pepers. Hij is gecorrigeerd pas 9 maanden (maar eigenlijk over anderhalve maand al een jaar :o ).

Zout eten we zelf ook maar matig, dus dat is het probleem niet...
pi_133424568
LE, het is nooit in me opgekomen om het zo te bekijken. Ik ben er altijd vanuit gegaan dat moeders ook duizenden jaren geleden voor hun baby's zorgden en eten voorkauwden of prakten.
Sowieso kan hij voorlopig niet zelf appels plukken, laat staan pap maken of iets koken.
Hoe doe jij dat? Ben gewoon nieuwsgierig hoor! Geef je ook alles rauw?
pi_133424682
Ik vind zelf een mix van Rapley en gepureerd juist fijn. Rapley blijf ik eng vinden, omdat Riley zich wel eens verslikt. Hoewel het de laatste tijd veel beter lijkt te gaan. Maar zo af en toe is ze iets gulzig(probeert ze drie stukjes brood tegelijk in haar mondje te doen ofzo)
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:05:59 #13
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133424683
Nou heb ik een mental image van een baby die op een biefstuk aan het knagen is :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133424714
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 20:58 schreef Animalmix het volgende:

[..]

Sappige peer geef ik in kleine stukjes met een vorkje.
Eet ze dat dan zelf met een vorkje? Of prik jij het voor haar aan een vorkje?
pi_133424730
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:02 schreef mousemicky het volgende:
Hier idd vaak erg pittig (chilipoeder, komijn, koriander, dat werk). Ik ben er al achter dat J. kepjap lust, onze bami at ie zo mee. Misschien maar proberen wat apart te houden voor m zonder de pepers. Hij is gecorrigeerd pas 9 maanden (maar eigenlijk over anderhalve maand al een jaar :o ).

Zout eten we zelf ook maar matig, dus dat is het probleem niet...
Maar ketjap is wel heel zout hè? Ik zou gewoon lekker met kruiden proberen, gewoon niet te spicy beginnen.
pi_133424792
quote:
2s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:06 schreef Kyara het volgende:

[..]

Eet ze dat dan zelf met een vorkje? Of prik jij het voor haar aan een vorkje?
Ik prik het aan een vorkje en geef het. Anders krijgen we echt ongelukken. Ze steekt de vork veel te diep in haar mond.
pi_133424806
As, je kunt zelf een verhoging van een paar cm maken thv de hak, met keukenpapier, karton of ehm iets anders (geen inspiratie) en dan onder de zool van je schoen stoppen. Bij een flinke zweepslag heb je zo'n verhoging nog wel een week nodig en dan kun je hem steeds iets lager maken. Als je verzekerd bent voor fysiio, zou ik daar ook een afspraak meemaken. Sterkte!
pi_133424839
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:07 schreef Animalmix het volgende:

[..]

Ik prik het aan een vorkje en geef het. Anders krijgen we echt ongelukken. Ze steekt de vork veel te diep in haar mond.
Ik dacht al, ik vertrouw M net met een vork :@
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:10:04 #19
171422 LadyBlack
paint it black
pi_133424949
Ik vind potjes makkelijk, en ik heb nog niks gezien in de ingrediëntenlijst waar ik het niet mee eens was. Vanavond was het een potje van de Jumbo; bloemkool en aardappel. Toevoegingen waren water, rijstebloem en zonnebloemolie à 25% van het totaal. E vond het heerlijk :Y)

Andere dingen krijgt ze in stukken, maar daar vind ik niet alles geschikt voor. En sommige avonden krijgt ze ook alleen bv. Als ze verstopt lijkt te zitten bijvoorbeeld. Fruit krijgt ze iig 4 ochtenden op het kdv, een mix van Rapley en gepureerd. En hier thuis appel, peer of banaan uit de hand.
pi_133425028
Ik heb ook niet altijd zin in een knoeiboel eerlijk gezegd :@ En ze eten nu ook rijst en pasta en dat eet ook niet echt makkelijk a la rapley vind ik. En als ze weinig binnen krijgen dan worden de boos. Heel erg boos.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:12:44 #21
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133425104
No worries, hij krijgt niet elke dag ketjap. T was trouwens zoete sojasaus, iets minder zout misschien.
Ik ga t gewoon af en toe proberen, als we iets kindvriendelijks eten, en J. weer helemaal beter is. Hij eet slecht de laatste dagen, combi van naweeën buikgriep en een tandje :'(
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:13:05 #22
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133425131
Waar ik een beetje moeite mee heb is dat gewone smeerkaas wordt gezien als 'meuk' terwijl dat voor het overgrote deel van Nederland gewoon voedsel is. Ik bestempel biologisch eten of vegetarisch eten ook niet als meuk.
is niet persoonlijk bedoeld hoor maar ik heb een bevriend stel dat echt te ver gaat en als ze bij ons op visite komen het liefst hun eigen eten meenemen, dus ik krijg altijd anti-neigingen van die uitspraken

Ik heb wat onderzoek gedaan naar voedselveiligheid, productaansprakelijkheid en of de consument beseft wat er in zijn voeding zit.
Als je zelf er, zoals veel mensen met mij, al bewust genoeg mee bezig bent dat je seizoensgroenten eet, een gewone Hollandse jonagold ipv een ingevlogen gala appel, ben je al een stap in de goede richting. Hoewel het soms echt wel moeilijk is Hollandse boontjes te vinden.

Ik ben wel van verse groenten, maar ik vind die potjes echt zooooo stinken. Ik weet dat Isabel ze soms wel lekker vind maar eigenlijk heb ik genoeg in de vriezer om snel wat mee te nemen.
pi_133425155
Suiker, ik denk dat vroegah, wayyyy back, kindjes heel lang borstvoeding kregen. En dat ze pas andere dingen gingen eten toen ze dat zelf in hun mond konden stoppen, over het algemeen wel aangereikt door een ouder. Ik geef niet alles rauw, ik geef hem over het algemeen zacht voedsel en dan kijken we wat er gebeurt. Ik vind het fijn om hem te laten bepalen of hij er klaar voor is, zeg maar. Hij krijgt dan een stuk banaan of een broodkorst ofzo, en hij gaat er lekker mee klieren. Steeds vaker belandt dat in zijn mond, maar het meeste is nog aftasten.

Voor ons is bijvoeding in dit stadium nog een ontdekkingsreis, en geen maagvulling voor hem, zeg maar. :)
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:14:04 #24
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133425188
Oh en wij vinden ons eten over het algemeen ook veel lekkerder met een smaakje (als in kruiden/zout) dus ik snap best dat mijn baby dat ook wel vindt.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:14:56 #25
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133425228
quote:
2s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:11 schreef Kyara het volgende:
Ik heb ook niet altijd zin in een knoeiboel eerlijk gezegd :@ En ze eten nu ook rijst en pasta en dat eet ook niet echt makkelijk a la rapley vind ik. En als ze weinig binnen krijgen dan worden de boos. Heel erg boos.
Herkenbaar... Hongerrrr is eten, en wel NU mama! :Y)
pi_133425341
In de zomer eten wij eigenlijk alleen maar groente uit eigen tuin. In de winter niet. Helaas, want ik vind verse tuin groente zoveel lekkerder. En de kinderen ook.

Ik heb Luuk vandaag ook de nasi gevoerd. Hij wil niet meer rapleyen, meneer wil bediend worden.
*poef* nu is het weg
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:17:03 #27
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133425361
Mijn baby wil niet van een lepel eten, alles zelf doen ;) en een pestbende dat dat geeft. Maar das zo opgeruimd.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:17:39 #28
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133425404
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:16 schreef kaatjejannie het volgende:
In de zomer eten wij eigenlijk alleen maar groente uit eigen tuin. In de winter niet. Helaas, want ik vind verse tuin groente zoveel lekkerder. En de kinderen ook.

Ik heb Luuk vandaag ook de nasi gevoerd. Hij wil niet meer rapleyen, meneer wil bediend worden.
ah er is nog hoop!
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:18:01 #29
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133425439
Ik heb trouwens het idee dat de groenten fruit en boterham al lang geen bijvoeding meer zijn voor J. Op melk alleen doet ie t echt niet meer, heb ik geen blij kind...
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:18:12 #30
171422 LadyBlack
paint it black
pi_133425455
Ik vond het vooral een heel raar idee om mijn baby ineens een hele hap groente naar binnen te schuiven na maanden alleen melk, vandaar de keus voor rapley.

Nu weet ik dat ook voeren met een lepeltje de eerste keren nog met minimale hoeveelheden naar binnen gaat, en dat het ook gewoon (leuk) aftasten en leren is :) Dus geen problemen meer mee en daarom kan ik gewoon per keer bepalen wat op dat moment handig is.
pi_133425601
Luuk lijkt ook steeds minder melk te willen drinken. Prima wat mij betreft. Had hij eerder 3x 180/6 is het nu 2x150/5 en 1 keer 120 ml halfvolle melk. En dan blijft er eigenlijk nog wel steeds 30 tot 50 cc staan .

In de nacht komt ie meestal nog 1 keer. Dan geef ik hem 120/2 Soms gaat t op, soms drinkt ie 30 cc
*poef* nu is het weg
pi_133425615
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:13 schreef becky27 het volgende:
Waar ik een beetje moeite mee heb is dat gewone smeerkaas wordt gezien als 'meuk' terwijl dat voor het overgrote deel van Nederland gewoon voedsel is. Ik bestempel biologisch eten of vegetarisch eten ook niet als meuk.
Het is voedsel, voor veel mensen prima voedsel, maar de hoeveelheid zout maakt dat ik het voor ons gezin meuk vind. En dat het te zout is, is volgens mij iets waar men het wel over eens is. Zowel de linksdraaiende hippies als het Voedingscentrum en het cb, en alles wat daar tussen zit. Was niet bedoeld om iemand voor het hoofd te stoten, en de vergelijking naar biologisch of vegetarisch kan ik dan ook niet helemaal volgen. Dat zijn toch wel iets meer overtuigingen binnen een eetpatroon dan de overtuiging dat Smeerkaas Heilig is. :)
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:21:23 #33
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133425660
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:17 schreef becky27 het volgende:
Mijn baby wil niet van een lepel eten, alles zelf doen ;) en een pestbende dat dat geeft. Maar das zo opgeruimd.
Ik heb daar vaak zo geen zin in, kan ik m drie keer per dag omkleden omdat ie zn bord omkeert op schoot :@
Lepel te pakken krijgen is ook vooral ermee spelen. Yoghurt eten kan ie echt nog niet alleen...
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:24:56 #34
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133425866
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:20 schreef kaatjejannie het volgende:
Luuk lijkt ook steeds minder melk te willen drinken. Prima wat mij betreft. Had hij eerder 3x 180/6 is het nu 2x150/5 en 1 keer 120 ml halfvolle melk. En dan blijft er eigenlijk nog wel steeds 30 tot 50 cc staan .

In de nacht komt ie meestal nog 1 keer. Dan geef ik hem 120/2 Soms gaat t op, soms drinkt ie 30 cc
Hoe oud ik Luuk nu? Hier nu 's ochtends 200 pap, bij de lunch 120 (blijft vaak wat staan), en voor t slapen 200. Verder soms wat water of thee, en na de groenten 100ml yoghurt.
pi_133425905
Pfoe, dat is nog wel heel ver van m'n bed zeg... Potjes enzo. Ergens ben ik het enorm met L-E en belle eens, maar ik zie daar in de praktijk teveel problemen mee, eigenlijk. Vegetarisch zijn we hier niet, ik eet wel graag bio en als ik straks de boodschappen doe gaat dat wel lukken ook. Maar alleen Rapley weet ik niet hoor...
Home is where the O+ is...
pi_133425994
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:24 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Hoe oud ik Luuk nu? Hier nu 's ochtends 200 pap, bij de lunch 120 (blijft vaak wat staan), en voor t slapen 200. Verder soms wat water of thee, en na de groenten 100ml yoghurt.
Volgende week wordt hij 1. Hij "mag" van het cb nu 300 ml zuivel. Dat is dan incl. de yoghurt. Hij kan niet uit een rietjesbeker drinken. Das wel lastig. Een tuitbeker lukt wel, maar met hulp. Ik moet er echt aan denken hem tussendoor ook wat te drinken aan te bieden
*poef* nu is het weg
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:27:58 #37
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133426060
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:25 schreef Cwen het volgende:
Pfoe, dat is nog wel heel ver van m'n bed zeg... Potjes enzo. Ergens ben ik het enorm met L-E en belle eens, maar ik zie daar in de praktijk teveel problemen mee, eigenlijk. Vegetarisch zijn we hier niet, ik eet wel graag bio en als ik straks de boodschappen doe gaat dat wel lukken ook. Maar alleen Rapley weet ik niet hoor...
Komt vanzelf ;), geniet gewoon van je kleintje, t gaat zo snel enzo, cliché, maar :Y
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:31:18 #38
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133426252
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:26 schreef kaatjejannie het volgende:

[..]

Volgende week wordt hij 1. Hij "mag" van het cb nu 300 ml zuivel. Dat is dan incl. de yoghurt. Hij kan niet uit een rietjesbeker drinken. Das wel lastig. Een tuitbeker lukt wel, maar met hulp. Ik moet er echt aan denken hem tussendoor ook wat te drinken aan te bieden
Alvast gefeliciteerd!
Niet gek dus dat t voor J ook mindert, als ie over 2 maanden al naar 300ml mag, hij zit nu nog op 600.
Hier trouwens altijd een tuitbeker met water paraat, J drinkt daar goed uit als ie op zn rug ligt, dan kan ie t zelf. Zittend is nog te lastig...
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:34:26 #39
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133426424
Ik wil ook niemand tegen het hoofd stoten hoor. Maar de manier waarop bepaalde uitingen gedaan worden vind ik soms wel lastig. Gewoon de manier waarop. Maar zoals al in mijn subscript aangegeven, ik nodig bepaalde vrienden niet meer zo makkelijk uit omdat alles wat ik op tafel zet met allergrootste zorg wordt bekeken. Ik denk zelfs dat ze niet meer komen omdat ik niet biologisch kook bijvoorbeeld.

Ik kan het ook zo zeggen dat ik biologisch of vegetarisch eten onzin vind. Mijn ouders hebben zelfs jarenlang vleesvarkens gehad.

quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:21 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Ik heb daar vaak zo geen zin in, kan ik m drie keer per dag omkleden omdat ie zn bord omkeert op schoot :@
Lepel te pakken krijgen is ook vooral ermee spelen. Yoghurt eten kan ie echt nog niet alleen...
Met brood knoeit ze niet zo, en met avondeten vind ik het geen probleem maar ze eet geen yoghurt dus dat scheelt. Misschien moet ik dat maar eens gaan introduceren. Ze eet alles met d'r handjes eigenlijk. Daar waar ik bang was de rapley niet ging lukken (want vent is er op tegen ivm verslikken) gaat dat nu prima.
Mijn oudste eet eigenlijk ook het liefst met d'r handen :P
pi_133426688
Becky hier wil kyan ook alles zelf eten. Als hij "per ongeluk" zijn mond open doet voor bv brood dan haalt hij het er uit bekijkt het en stopt het in zijn mond.

Brood enz gaat redelijk maar eigenlijk zit elke maaltijd alles onder. Ach hij geniet :D
Maar pap en yohurt en potje fruit mag dus wel van het lepeltje. Dus misschien pikt isabel dat ook wel.

Grappig die verschillen. Hier moeten we ons best doen om nog aan de 500 cc melk te komen.
pi_133426813
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:13 schreef L-E het volgende:
Suiker, ik denk dat vroegah, wayyyy back, kindjes heel lang borstvoeding kregen. En dat ze pas andere dingen gingen eten toen ze dat zelf in hun mond konden stoppen, over het algemeen wel aangereikt door een ouder. Ik geef niet alles rauw, ik geef hem over het algemeen zacht voedsel en dan kijken we wat er gebeurt. Ik vind het fijn om hem te laten bepalen of hij er klaar voor is, zeg maar. Hij krijgt dan een stuk banaan of een broodkorst ofzo, en hij gaat er lekker mee klieren. Steeds vaker belandt dat in zijn mond, maar het meeste is nog aftasten.

Voor ons is bijvoeding in dit stadium nog een ontdekkingsreis, en geen maagvulling voor hem, zeg maar. :)
Whehe, als ik dat had aangehouden, was Isa met 2 maanden al aan bijvoeding begonnen :D

Fruithap maak ik overigens wel praktisch altijd zelf. Ik pureer wel alles nog, want stukjes zijn smerig :Y) Behalve soepstengel, dat slik je gewoon in 1 keer door natuurlijk want soepstengel. Overigens kijk ik wel altijd op de potjes wat er in zit en eigenlijk zit er amper toevoeging in wat ik niet in Isa wil hebben, zoals E-nummers, hoewel het wel bizar is dat een potje zonder conserveringsmiddelen 2 jaar houdbaar is :@
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:42:54 #42
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133426885
Ik ben gewoon nog terughoudend wat koemelk betreft. Terwijl ze er best tegen kan volgens mij.
pi_133426965
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:42 schreef becky27 het volgende:
Ik ben gewoon nog terughoudend wat koemelk betreft. Terwijl ze er best tegen kan volgens mij.
Anders met een klein beetje beginnen en kijken hoe ze er op reageert.
pi_133427070
Wat ik wel echt troep vind, is die meuk van pyjamapapjes en yoghurtjes met smaakjes enzo... daar begin ik gewoon niet aan.

Als ik Nestle moet geloven, begint de dag van mijn kindje met yogoline drinkontbijt, daarna een potje fruit, als avondeten een potje groente en sluit je het af met yogoline yoghurt en een pyjamapapje...
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:46:39 #45
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133427094
Brood wordt hier fijngeknepen, bekeken, en vervolgens op de grond gegooid... Stukjes banaan ook :(
Alleen babykoekjes en soepstengels eet ie goed zelf, dat dan weer wel ;(

Becky, ik ben het met je eens hoor. Ik let best op wat J krijgt, maar zo lang t niet gevaarlijk/ extreem ongezond is, vind ik niet dat je een ander moet veroordelen op wat hij kiest voor zijn kind. Of dat nu veganistisch, rapley, potjes of boterham smeerkaas is zeg maar ;)
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:48:52 #46
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133427241
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:46 schreef Spirit82 het volgende:
Wat ik wel echt troep vind, is die meuk van pyjamapapjes en yoghurtjes met smaakjes enzo... daar begin ik gewoon niet aan.
Da's geen meuk, da's gewoon niet jouw keus, en da's prima.

J. heeft t allemaal wel eens gehad (op vakantie/bezoek), en vond t natuurlijk lekker... T is hier zeker geen standaard, maar soms dus wel uit gemak. Sue me, over t algemeen eet ie verse peer, gezonde bruine boterhammen met appelstroop of geitenkaas en gewone Bambix granenpap zonder suiker, en dat vindt ie ook prima. T is niet of of toch, afwisselen kan ook.
pi_133427287
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:13 schreef L-E het volgende:
Suiker, ik denk dat vroegah, wayyyy back, kindjes heel lang borstvoeding kregen. En dat ze pas andere dingen gingen eten toen ze dat zelf in hun mond konden stoppen, over het algemeen wel aangereikt door een ouder. Ik geef niet alles rauw, ik geef hem over het algemeen zacht voedsel en dan kijken we wat er gebeurt. Ik vind het fijn om hem te laten bepalen of hij er klaar voor is, zeg maar. Hij krijgt dan een stuk banaan of een broodkorst ofzo, en hij gaat er lekker mee klieren. Steeds vaker belandt dat in zijn mond, maar het meeste is nog aftasten.

Voor ons is bijvoeding in dit stadium nog een ontdekkingsreis, en geen maagvulling voor hem, zeg maar. :)
Leuke manier om ernaar te kijken :Y
Ik geloof dat ik nogal een flierefluiter ben. Van mij hoeft ie niks, soms wil hij ook niet, soms een groot potje, soms brood, soms niet. Ik geef nog steeds 5 flessen, hij doet vier dutjes, zolang we allebei tevreden zijn ben ik ook tevreden met hoe ik het als moeder doe O+
Maar ik bied net als jij alleen dingen aan waar ik me goed bij voel. Dat zijn dan net andere dingen. En smeerkaas geef ik ook niet maar vooral omdat ik het een gek plakgoedje vind. Als hij dat bij de gastouder wel krijgt kom ik er vermoedelijk nooit achter en dat vind ik ook best.

Het luie moederschap met een tikje gezond verstand bevalt mij (en F) prima ;)
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:50:02 #48
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133427311
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:46 schreef Spirit82 het volgende:
Wat ik wel echt troep vind, is die meuk van pyjamapapjes en yoghurtjes met smaakjes enzo... daar begin ik gewoon niet aan.
Ik heb dat dus nog nooit geprobeerd. Maar dat ga ik ook niet doen denk ik. We kopen denk ik nog 1 of 2 pakken omneo poedermelk en dan over op de soya.

Fijngeknepen stukjes banaan :Y) . Ik geef de banaan zo
pi_133427383
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:48 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Da's geen meuk, da's gewoon niet jouw keus, en da's prima.

J. heeft t allemaal wel eens gehad (op vakantie/bezoek), en vond t natuurlijk lekker...
+1 hier vooral als we op pad zijn idd. Dan vind ik die dingen echt ideaal.
pi_133427413
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:48 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Da's geen meuk, da's gewoon niet jouw keus, en da's prima.

J. heeft t allemaal wel eens gehad (op vakantie/bezoek), en vond t natuurlijk lekker...
:@ Daar heb je wel een punt, maar ik vind het door al die toevoegingen en suikers en kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen dus wel meuk. Das dan weer mijn mening :P
Sarcasme. Herken het.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:51:40 #51
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133427424
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:49 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Leuke manier om ernaar te kijken :Y
Ik geloof dat ik nogal een flierefluiter ben. Van mij hoeft ie niks, soms wil hij ook niet, soms een groot potje, soms brood, soms niet. Ik geef nog steeds 5 flessen, hij doet vier dutjes, zolang we allebei tevreden zijn ben ik ook tevreden met hoe ik het als moeder doe O+
Maar ik bied net als jij alleen dingen aan waar ik me goed bij voel. Dat zijn dan net andere dingen. En smeerkaas geef ik ook niet maar vooral omdat ik het een gek plakgoedje vindt. Als hij dat bij de gastouder wel krijgt kom ik er vermoedelijk nooit achter en dat vind ik ook best.

Het luie moederschap met een tikje gezond verstand bevalt mij (en F) prima ;)
SKandalig!! :)
Wij ook en dat blijft voorlopig wel zo, en ze is potver bijna een jaar
pi_133427430
Smeerkaas is echt het allerlekkerst op aard. Ik verdien aandelen goudkuipje voor die 18000 boterhammen die ik daarmee heb gegeten.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:52:20 #53
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133427462
En ik drink nu een biertje! :9~
pi_133427585
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:52 schreef becky27 het volgende:
En ik drink nu een biertje! :9~
Ik ook. Van de Hema. :')
pi_133427626
Olf :D

Becky ja als je kind er gelukkig mee is en het is niet ongezond en je hebt een lekker ritme ben je toch niet goed bij je hoofd als je een fles minder gaat geven? :D
Lieve banaanfoto O+
Ik ben echt fan van haar.

En pap geef ik dus weer niet! Laatst wilde ik er toch maar mee beginnen in de hoop op langer uitslapen, maar hij bliefde het niet. Was ik ineens een beetje opgelucht :@
Brood vindt hij het einde dus die vezels komen er vanzelf een keer in tegen de tijd dat het nodig is.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:55:58 #56
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133427725
Smeerkaas vind ik zelf trouwens niet lekker, en gezien J. op mij lijkt vond ie t ook niets...

Hij is meer van de exquisere smaakjes, geitenkaas en philadelphia zeg maar... :')
pi_133427741
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:54 schreef Suikertante het volgende:
Olf :D

Becky ja als je kind er gelukkig mee is en het is niet ongezond en je hebt een lekker ritme ben je toch niet goed bij je hoofd als je een fles minder gaat geven? :D
Lieve banaanfoto O+
Ik ben echt fan van haar.

En pap geef ik dus weer niet! Laatst wilde ik er toch maar mee beginnen in de hoop op langer uitslapen, maar hij bliefde het niet. Was ik ineens een beetje opgelucht :@
Brood vindt hij het einde dus die vezels komen er vanzelf een keer in tegen de tijd dat het nodig is.
Wij geven de ontbijt pap als lunch. Dus niet voor het slapen. Maar kyan was raar wb flessen dus wilde wij een alternatief.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:56:26 #58
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133427770
Ik vind het ook prima hoor, weet je, ik heb de eerste vier maanden van haar leven een huilbaby gehad, ze heeft er zelfs 10 dagen voor in het ziekenhuis gelegen dus ik geef r met alle liefde van de wereld wat zij wil. Als ze maar blij is en groeit!
pi_133427829
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:56 schreef becky27 het volgende:
Ik vind het ook prima hoor, weet je, ik heb de eerste vier maanden van haar leven een huilbaby gehad, ze heeft er zelfs 10 dagen voor in het ziekenhuis gelegen dus ik geef r met alle liefde van de wereld wat zij wil. Als ze maar blij is en groeit!
En zo is het! Ze is nu toch heel tevreden en doet het goed. Dat is het belangrijkste.
pi_133427843
Luuk krijgt in de ochtend een papfles. Gaat wat sneller als brood en ik vind het wat makkelijker. Hij krijgt nu 12 maanden pap geloof ik.

En idd smeerkaas. Heerlijk!! :9~
*poef* nu is het weg
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:58:05 #61
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133427893
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:54 schreef Suikertante het volgende:
En pap geef ik dus weer niet! Laatst wilde ik er toch maar mee beginnen in de hoop op langer uitslapen, maar hij bliefde het niet. Was ik ineens een beetje opgelucht :@
Brood vindt hij het einde dus die vezels komen er vanzelf een keer in tegen de tijd dat het nodig is.
Hier dus eentje die dus te ongeduldig is voor een boterham s ochtends, en op een fles melk alleen niet lang kan teren. Gezien z'n papa ook nog elke dag brinta eet, denk ik dat de pap nog wel even blijft. Misschien binnenkort wel proberen over te stappen van papfles naar pap uit een bordje.
  dinsdag 19 november 2013 @ 21:59:26 #62
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133427977
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:56 schreef becky27 het volgende:
Ik vind het ook prima hoor, weet je, ik heb de eerste vier maanden van haar leven een huilbaby gehad, ze heeft er zelfs 10 dagen voor in het ziekenhuis gelegen dus ik geef r met alle liefde van de wereld wat zij wil. Als ze maar blij is en groeit!
En toen ik dit typte sprongen de tranen in mijn ogen :( het heeft er toch wel ingehakt besef ik achteraf steeds meer.
pi_133427992
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:58 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Hier dus eentje die dus te ongeduldig is voor een boterham s ochtends, en op een fles melk alleen niet lang kan teren. Gezien z'n papa ook nog elke dag brinta eet, denk ik dat de pap nog wel even blijft. Misschien binnenkort wel proberen over te stappen van papfles naar pap uit een bordje.
Pap doen wij idd van een bordje. En de oudste ontbijt nu vaak met yoghurt met cruesli. Maar wij ontbijten ook met yoghurt dus niet zo raar.
pi_133428031
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:59 schreef becky27 het volgende:

[..]

En toen ik dit typte sprongen de tranen in mijn ogen :( het heeft er toch wel ingehakt besef ik achteraf steeds meer.
:*
*poef* nu is het weg
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:00:35 #65
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133428038
ik ontbijt met koffie maar dat doe ik de meiden niet aan :P
pi_133428067
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:59 schreef becky27 het volgende:

[..]

En toen ik dit typte sprongen de tranen in mijn ogen :( het heeft er toch wel ingehakt besef ik achteraf steeds meer.
Maar het was toch ook niet niks. Yaro was ook een huilbaby de eerste vier maanden maar niet zo erg als isabel (geen opname). En dat vond ik al pittig.
pi_133428115
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:00 schreef becky27 het volgende:
ik ontbijt met koffie maar dat doe ik de meiden niet aan :P
:D
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:02:59 #68
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_133428213
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:59 schreef becky27 het volgende:

[..]

En toen ik dit typte sprongen de tranen in mijn ogen :( het heeft er toch wel ingehakt besef ik achteraf steeds meer.
:*
Een huilbaby, t lijkt me zo zwaar. Een collega van me heeft nu een huilbaby, en ik zie af en toe dat hij er helemaal doorheen zit, nog niet te spreken over zijn vrouw die fulltime thuis is...

Gelukkig is ze nu blij! Houden zo, en als daarvoor 5 flessen nodig zijn, prima toch. Zo lang je geen obesibaby hebt ten minste ;)
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:05:34 #69
171422 LadyBlack
paint it black
pi_133428358
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:59 schreef becky27 het volgende:

[..]

En toen ik dit typte sprongen de tranen in mijn ogen :( het heeft er toch wel ingehakt besef ik achteraf steeds meer.
Het lijkt mij ook echt heel verschrikkelijk becky, ik snap heel goed dat het jou echt extra veel waard is dat je meisje nu zo tevreden is :*
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:06:02 #70
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133428383
Klopt MM, ik weet wel dat ik zo jaloers was op mijn man in die tijd. Hij kon zomaar de boel de boel laten want hij moest werken. Noortje was ook een huilbaby, maar die was alleen, nu had ik twee kindjes om voor te zorgen en dat was zo heftig.
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:10:28 #71
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_133428597
Becky :* . Het was ook wel echt heftig in die periode voor jllie,
pi_133428628
Oh god wat klinkt dat heftig. Is een huilbaby dan echt altijd aan het huilen als ze wakker is? Of 'gewoon' bovengemiddeld veel? Pfffff ik werd al zenuwachtig na een half uur huilen en dat was wel de max wat ze deed. :@
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:25:01 #73
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133429655
Oh dat lijkt me ook echt heel zwaar... Ik was donderdag al helemaal van de leg toen ze een halve dag had gehuild. Kan me voorstellen dat je emo wordt als je daaraan terug denkt.

Mup krijgt nu slappe babythee van Hipp, vruchtensmaak. Leek ons iets lichter dan melk... Nu ff afwachten of het binnenblijft... Ze heeft wel dorst! En ze vindt het heerlijk!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133429704
Becky ik kwam hier pas toen het beter begon te gaan, als ik die snoet zie kan ik me er zo niks bij voorstellen! Ze is er zo goed uit gekomen. :*
pi_133429991
Spees nog 1,5 uur baby-mama :o *O* Geweldige spam van je knapperd! O+ Alvast heel veel plezier morgen, ik ga je nog niet feliciteren :P

Qua eten ben ik opzich vrij makkelijk met potjes, ik zie geen rare ingrediënten erbij en ik vind het gewoon makkelijk :P Hier dus een mix van vers rapley of gepureerd en potjes. Ze krijgt geen zout en suiker, dat vind ik gewoon echt niet nodig voor die kleintjes.
Kruiden vind ik dan weer wel prima, laatst heeft ze pasta met tomatensaus en courgette op en daar heb ik basilicum en oregano door gedaan, hartstikke lekker ^O^.

Meer sok op de sokladder irl dan hier herken ik wel. Irl krijg ik nu al verbaasde blikken dat ik nog borstvoeding geef, samen slapen kan er bij de meeste mensen al helemaal niet in en waarom geef ik haar geen lange vingers?! O+
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:30:15 #76
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133429998
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:11 schreef Olf het volgende:
Oh god wat klinkt dat heftig. Is een huilbaby dan echt altijd aan het huilen als ze wakker is? Of 'gewoon' bovengemiddeld veel? Pfffff ik werd al zenuwachtig na een half uur huilen en dat was wel de max wat ze deed. :@
ehm, ze huilde altijd als ze wakker was,ongeveer 10 a 12 uur per dag. Met de cb check van drie maanden vroeg de kinderarts op het cb of ze al lachte, en toen zei ik 'als ze wakker is huilt ze'.
pi_133430111
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh dat lijkt me ook echt heel zwaar... Ik was donderdag al helemaal van de leg toen ze een halve dag had gehuild. Kan me voorstellen dat je emo wordt als je daaraan terug denkt.

Mup krijgt nu slappe babythee van Hipp, vruchtensmaak. Leek ons iets lichter dan melk... Nu ff afwachten of het binnenblijft... Ze heeft wel dorst! En ze vindt het heerlijk!
Oh waar koop je die? Is dat zonder cafeïne?
Goed dat ze zo in ieder geval haar vocht binnen krijgt :) :')
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:33:15 #78
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133430158
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:31 schreef L0t.. het volgende:

[..]

Oh waar koop je die? Is dat zonder cafeïne?
Goed dat ze zo in ieder geval haar vocht binnen krijgt :) :')
Jumbo hebben ze het. Geschikt vanaf 4 maand. Helaas kwam de helft net alweer terug -O-. Wel meteen weer vrolijk daarna. En vooralsnog geen diarree ofzo. Het is echt spugen spugen spugen.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:33:50 #79
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133430185
Deze is in het ziekenhuis, de een na laatste dag

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_133430226
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:30 schreef becky27 het volgende:

[..]

ehm, ze huilde altijd als ze wakker was,ongeveer 10 a 12 uur per dag. Met de cb check van drie maanden vroeg de kinderarts op het cb of ze al lachte, en toen zei ik 'als ze wakker is huilt ze'.
Oh mijn god. Wat een ramp. En zo lief meisje, maar misschien denk je dan af en toe minder aardige dingen (of niet hoor, maar dat zou ik me kunnen voorstellen). Was het uiteindelijk door voeding of niet duidelijk waarom?

En dan nog een peuter hebben en een vriend die wel naar werk 'mag'. Echt pffff wow.
pi_133430274
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:33 schreef becky27 het volgende:
Deze is in het ziekenhuis, de een na laatste dag

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Och O+ :'( O+ zeker als je weet waar ze vandaan kwam.
pi_133430333
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:33 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Jumbo hebben ze het. Geschikt vanaf 4 maand. Helaas kwam de helft net alweer terug -O-. Wel meteen weer vrolijk daarna. En vooralsnog geen diarree ofzo. Het is echt spugen spugen spugen.
Thnx, ga ik eens kijken :) En bummer -O- Wel het idee dat het nu wat anders is dan de vorige dagen?
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:37:31 #83
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133430345
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:34 schreef Olf het volgende:

[..]

Oh mijn god. Wat een ramp. En zo lief meisje, maar misschien denk je dan af en toe minder aardige dingen (of niet hoor, maar dat zou ik me kunnen voorstellen). Was het uiteindelijk door voeding of niet duidelijk waarom?

En dan nog een peuter hebben en een vriend die wel naar werk 'mag'. Echt pffff wow.
Ze is altijd mijn lieve kleine meisje geweest. Ik trok mijn eigen haren wel uit mijn kop hoor (want weer die borstvoeding die niet goed of goed genoeg was) en ben zoooo wanhopig geweest. Maar wat het uiteindelijk is geweest weet niemand, ook kinderarts niet.
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:38:01 #84
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_133430371
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:33 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Jumbo hebben ze het. Geschikt vanaf 4 maand. Helaas kwam de helft net alweer terug -O-. Wel meteen weer vrolijk daarna. En vooralsnog geen diarree ofzo. Het is echt spugen spugen spugen.
toch last van d'r maagje?
pi_133430386
Ik voelde me ook zo'n sok bij de logo toen ze over fv, lepelvoeding, kiwi's, diksap, vlees en liga's begon. Ze vond het introductieschema van kleintjes en de maisboogies wel interessant geloof ik....
pi_133430420
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:37 schreef becky27 het volgende:

[..]

Ze is altijd mijn lieve kleine meisje geweest. Ik trok mijn eigen haren wel uit mijn kop hoor (want weer die borstvoeding die niet goed of goed genoeg was) en ben zoooo wanhopig geweest. Maar wat het uiteindelijk is geweest weet niemand, ook kinderarts niet.
Wow, echt wow.
pi_133430427
Becky :*
pi_133430527
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 21:13 schreef L-E het volgende:
Suiker, ik denk dat vroegah, wayyyy back, kindjes heel lang borstvoeding kregen. En dat ze pas andere dingen gingen eten toen ze dat zelf in hun mond konden stoppen, over het algemeen wel aangereikt door een ouder. Ik geef niet alles rauw, ik geef hem over het algemeen zacht voedsel en dan kijken we wat er gebeurt. Ik vind het fijn om hem te laten bepalen of hij er klaar voor is, zeg maar. Hij krijgt dan een stuk banaan of een broodkorst ofzo, en hij gaat er lekker mee klieren. Steeds vaker belandt dat in zijn mond, maar het meeste is nog aftasten.

Voor ons is bijvoeding in dit stadium nog een ontdekkingsreis, en geen maagvulling voor hem, zeg maar. :)
Dit is precies zoals hier!

Ze is nu dus 7 maanden, maar echt happen eten doet ze nog niet. Vooral voelen en af en toe een beetje proeven van andere dingen dan borstvoeding. Tot nu toe heeft ze trouwens wel echt alleen maar rauwe dingen gekregen. Maar ik wil binnenkort ook wel een keertje een gestoomde sperzieboon proberen.
pi_133430628
Wow Becky, lijkt me echt zo verdrietig... Wat prachtig die foto dan, een lach! En kijk haar nu O+ Ze doet het zo goed O+
pi_133431031
Becky :*
En zie je vrolijke meisje nu O+
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:55:20 #91
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133431116
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:43 schreef bellelena het volgende:
Wow Becky, lijkt me echt zo verdrietig... Wat prachtig die foto dan, een lach! En kijk haar nu O+ Ze doet het zo goed O+
+1! Becky :*
  dinsdag 19 november 2013 @ 22:56:19 #92
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_133431157
quote:
1s.gif Op dinsdag 19 november 2013 22:37 schreef L0t.. het volgende:

[..]

Thnx, ga ik eens kijken :) En bummer -O- Wel het idee dat het nu wat anders is dan de vorige dagen?
Ja toen spuugde ze niet. En dit begon twee uur na de voeding van half 3, dus het is die melk of acute buikgriep, maar dan zou ik ook diarree verwachten en dat heeft ze niet. Zolang ze niks in haar maagje heeft is ze ook gewoon vrolijk. Maar zodra ze wat gedronken heeft wordt ze overduidelijk erg beroerd. Ik hoop dat haar maag morgen wat gekalmeerd is...
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_133431323
Ach becky, wat komt ze van ver hè. En als je dr nu ziet O+

Ik was vandaag bij ons in een thee winkel waar ik voor mijn zusje altijd geboortethee koop. Daar zit onder andere kamille in. Ze twijfelde even of het goed was dat een baby dit via borstvoeding binnen kreeg, dus ik heb google aangeslingerd. Ik was erg verrast (noob ja) over de info en heb het gelijk voor mezelf ook gekocht. De pure kamillethee dus, de geboortethee is een mix.
Het schijnt dus rustgevend te werken en wordt vaak gegeven aan baby's die slecht slapen. Ook schijnt het te helpen bij paniekaanvallen. En laat ik er nou vorige week net achter gekomen zijn dat ik daar last van heb. Ik heb dan een lichamelijke paniekaanval, geen mentale. Ik ben dus niet in paniek, maar mijn lichaam overreageert op de momenten dat ik het druk heb en ik merk dat vooral door het gevoel van een olifant op mijn borst en kortademig zijn. Mijn lichaam schiet in een 'overlevingsstand'.
Maarcik las vanavond dat het ook kan helpen bij een slechte stoelgang.
3x raden wat Rosalie morgen extra te drinken krijgt :+
Morgen is trouwens weer een 'dag 3', dus einde van de middag niet gepoept is weer een klysma.
Als dat zo is hang ik donderdag aan de telefoon bij de huisarts en kinderarts. Dan gaan ze maar verder onderzoeken want 2x per week een klysma vjnd ik belachelijk. Dus morgen ga ik haar weer masseren zoals de chiropractor me heeft geleerd (doe ik iedere dag), gaat ze in bad (helpt vaak heb ik gemerkt) en krijgt ze de kamillethee. Ik hoop zo dat een klysma niet hoeft.

Wat betreft eten gaat het hier ongeveer zoaks bij L0t. Vanavond heeft ze heerlijk een potje bruine bonen met appeltjes op en toen ze wakker werd om 18.00 heeft ze nog broccoli van mijn bord mee zitten eten. Alles gaat dr mond in.
Maandag was ze WOEST op mijn schoonmoeder. Rosalie had een te grote hap in dr mond van dr liga en mijn schoonmoeder wipte dat eruit en wilde het in kleine stukjes geven.
Gegild heeft ze! Of ze vermoord werd :D
pi_133435510
:* voor Becky, wat heb je het zwaar gehad.

Wat eten betreft, zoveel mogelijk vers, maar ik ben niet te moeilijk met potjes. Verder half rapley en verder gewoon van de lepel.
Verder durf ik wel te zeggen dat er nu 4 flessen zijn, waarvan 1 nacht :(

Silvijn spam!! O+ gefeliciteerd en tot snel!

[ Bericht 0% gewijzigd door Loj op 20-11-2013 06:22:41 ]
  woensdag 20 november 2013 @ 03:38:02 #95
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_133436597
Gefeliciteerd Silvijn! *G* Je bent gewoon 1 jaar! *G*

Danic, niet prettig, die paniekaanvallen. Kan je het wel redelijk zelf stoppen? Hoop dat de thee wat helpt. En arme Rosalie ;( wat zou het fijn zijn als de thee ook haar een zetje in de goede richting geeft, want die klysma's zijn ook hel (ook voor jou Danic :*)).

T. heeft net even 7,5 uur tussen 2 flessen gelaten :o (ja, even gecheckt met Yur :+). Wel tussen 19:30 en 3:00, maargoed!
pi_133436680
Silvijn! Jij groot mens! Gefeliciteerd met je eerste verjaardag! Dat je nog maar heul heul heul groot mag worden O+ :*

En mamma Spees gefeliciflapper met je grote minimens :*


Erg leuk om te lezen wat jullie de kleintjes te eten geven. Hier net als bij Cwen nog een ver van het bed show. Al heb ik wel het idee dat hij het wel interessant vind dat ik dingen in mijn mond kan stoppen die er dan vervolgens niet meer uitkomen. :D


7.5 uur is lang!! als het op een normaal tijdstip was geweest dan had je het uitslapen kunnen noemen O+
pi_133436706
Er is er een jarig hoera hoera, dat kun je wel zien dat is Silviiiijjjjjnnnnn!! *O* *O* *O*

Spees, gefeliciteerd met je grote zoon! O+ Veel plezier vandaag!
pi_133436723
Spees *O* gefeliciteerd met Silvijn

Danic hopelijk helpt de thee. En wat zielig van die klysma telkens. :*

XM hopelijk spuugt ze wat minder vandaag :*

Gotc dat is een lange slaap. Is hij naar zijn fles ook weer gaan slapen?
pi_133436746
Spees gefeliciteerd met je dreumes!!! Veel plezier vandaag!
pi_133436748
Goedemorgen!

GotC, wat een lange slaap! Heerlijk!

Omen werkse...

Helaas lijken de nachten hier weer slechter te worden :'(
Het was vannacht 19.00-23.00 slapen, 23.00-2.30 wakker 2.30-3.00 slapen 3.00-4.30 wakker 4.30-6.00 slapen.
:'(
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')