mjah. heb mijn lesje daarin ook wel geleerd.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:28 schreef Pienata het volgende:
[..]
Ik heb een vriendin die hele ruzies met haar vriend uitvecht op de whatsapp.
Mijn generatie.
Gewoon op aanspreken. "Sodemieter nou eens op met je saaie kutvragen"; ben je er snel klaar mee. Ik heb 1 contact die enkel af en toe willekeurige foto's post met herkenbare ergernissen voorzien van cynisch commentaar, kan ik dan weer wel waarderen.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:24 schreef Pienata het volgende:
[..]
M-hm. Ik kan hele whatsappgesprekken voeren met gewone vrienden of vriendinnen o.i.d. maar met lovers liever niet dan wel. Vanaf de dag dat we elkaar ontmoet hebben tot nu gebruiken mijn vriend en ik whatsapp alleen maar voor praktisch overleg wanneer bellen slecht uitkomt.
Ik heb al een needy type op de Whatsapp van Tinder, die dus inderdaad om de paar uur met een lame-as-fuck kutvraag komt.
Ik doe het niet meer, mijn nummer geven.
Dat gelul over koetjes en kalfjes hou ik nooit lang vol. Zeker niet met iemand die ik niet ken. Als je iemand een beetje hebt leren kennen en wat common grounds hebt gaat het beter, maar blijf ik ook niet dagenlang lullen.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:31 schreef JAOC het volgende:
Ik gebruik whatsapp voornamelijk om te ouwehoeren met allerlei scharrels/tinder matches/lovers. Zelden een serieus gesprek, behalve dan als er een datum voor date/neuken geprikt wordt
Het ging ook meer over een tindermatch die ik donderdag had, en zaterdag in dezelde discotheek was. Dus in principe al in het echt gezienquote:Op woensdag 20 november 2013 13:40 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dat gelul over koetjes en kalfjes hou ik nooit lang vol. Zeker niet met iemand die ik niet ken. Als je iemand een beetje hebt leren kennen en wat common grounds hebt gaat het beter, maar blijf ik ook niet dagenlang lullen.
Iemand leren kennen via een chat is wat mij betreft onzin. Mensen laten nooit het achterste van hun tong zien, en zolang je niet wat hebt om over te lullen bloedt het toch binnen de kortste keren dood.
Ik keur Whatsapp niet af, ik gebruik het best veel om een beetje dom te lullen met vriendinnen en dergelijke.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:47 schreef SergeantPeper het volgende:
Excessief WA'en vind ik ook wat zonde van de tijd maar mensen die het afkeuren vind ik net zo irritant eigenlijk. Afzetten tegen nieuwe trends
Eens. Maar je hebt ook mensen die in algemene zin zeiken op mensen die Whatsapp gebruiken.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:49 schreef Pienata het volgende:
[..]
Ik keur Whatsapp niet af, ik gebruik het best veel om een beetje dom te lullen met vriendinnen en dergelijke.
Maar met potentially romantic interests vind ik het eerder storend. En in relaties al helemaal..
Oh ik heb gewoon WA hoor. Ik gebruik het alleen als ik wat te melden heb ipv dom oeverloos te ouwehoeren, dat doe ik liever face to face.quote:Op woensdag 20 november 2013 13:47 schreef SergeantPeper het volgende:
Excessief WA'en vind ik ook wat zonde van de tijd maar mensen die het afkeuren vind ik net zo irritant eigenlijk. Afzetten tegen nieuwe trends
Misschien daten ergens halverwege? Waar woon je?quote:Op woensdag 20 november 2013 14:04 schreef Inloggen het volgende:
Wat moet je mijn dates die meer dan 100km van je vandaan wonen?
Stel je date dan ergens halverwege. En stel je vindt elkaar helemaal top. Hoe de neuk ga je een relatie onderhouden? Ik ga echt niet verhuizen. Dat is geen optie.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:12 schreef MAHL het volgende:
[..]
Misschien daten ergens halverwege? Waar woon je?
Heb je een linkje naar dat artikel op internet? Ben wel geïnteresseerd naar het verhaal van zo'n compleet geschift persoonquote:Op woensdag 20 november 2013 13:44 schreef MAHL het volgende:
Vanmorgen een stukje in de krant van een WA verslaafd meisje die dagelijks met 20 mensen chat... Mijn God waar gaat het heen met onze generatie
Ja dat is wel jammer... Hmm luxeprobleem wellicht?quote:Op woensdag 20 november 2013 14:16 schreef Inloggen het volgende:
[..]
Stel je date dan ergens halverwege. En stel je vindt elkaar helemaal top. Hoe de neuk ga je een relatie onderhouden? Ik ga echt niet verhuizen. Dat is geen optie.
Tijd voor iemand dichterbij.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:16 schreef Inloggen het volgende:
[..]
Stel je date dan ergens halverwege. En stel je vindt elkaar helemaal top. Hoe de neuk ga je een relatie onderhouden? Ik ga echt niet verhuizen. Dat is geen optie.
Stond in het AD. Knettergekquote:Op woensdag 20 november 2013 14:18 schreef TheArt het volgende:
[..]
Heb je een linkje naar dat artikel op internet? Ben wel geïnteresseerd naar het verhaal van zo'n compleet geschift persoon
Behoorlijk. Al is dit misschien 1 van de extremere gevallen.quote:
Ik heb geen studentenkaart, geld en belminuten. Zulke dates leiden tot wanhoop of enkel seks. Geen zin in beide.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:18 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja dat is wel jammer... Hmm luxeprobleem wellicht?
Maar wanneer alles naar de klote gaat hoef je diegene nooit meer tegen te komen.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:22 schreef Inloggen het volgende:
[..]
Ik heb geen studentenkaart, geld en belminuten. Zulke dates leiden tot wanhoop of enkel seks. Geen zin in beide.
Je bent geen student?quote:Op woensdag 20 november 2013 14:22 schreef Inloggen het volgende:
[..]
Ik heb geen studentenkaart, geld en belminuten. Zulke dates leiden tot wanhoop of enkel seks. Geen zin in beide.
Alsof dat mijn vrees is...quote:Op woensdag 20 november 2013 14:23 schreef Murdera het volgende:
[..]
Maar wanneer alles naar de klote gaat hoef je diegene nooit meer tegen te komen.
Ik studeer wel, maar ik heb geen recht op stufi en OV-kaart.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:24 schreef MAHL het volgende:
[..]
Je bent geen student?
Ochja gelukkig is het maar Nederland he. Hij had ook op de Filipijnen kunnen zitten
Zonder geld zijn sowieso een hoop dates (ook dichterbij huis) gedoemd te mislukken.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:22 schreef Inloggen het volgende:
[..]
Ik heb geen studentenkaart, geld en belminuten. Zulke dates leiden tot wanhoop of enkel seks. Geen zin in beide.
Daar ben ik het niet mee eens. Een luxeprobleem is alleen lastig als je elkaar verveelt en uitstapjes nodig hebt om de relatie spannend te houden.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:29 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zonder geld zijn sowieso een hoop dates (ook dichterbij huis) gedoemd te mislukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |