In Ghosts voor wat ik nu heb gezien, is elke map wel op een manier groot.. is het niet de oppervlakte is het wel het aantal verdiepingen (Ik speel het ook dan pas sinds gister). Alleen Strikezone daar kom je elke 10 seconden wel een tegenstander tegen. Dus dan is Dome voor mij wel welkom, en Scrapyard natuurlijk ookquote:Op woensdag 20 november 2013 14:48 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Jawel want niemand klaagt over mediumsize mappen
Of gewoon nergens meer doodgaanquote:Op woensdag 20 november 2013 14:56 schreef Godtje het volgende:
Gewoon niet dood gaan op Dome heb je ook geen gezeik.
Is het zeer waarschijnlijk ook.quote:Op woensdag 20 november 2013 14:47 schreef rubbels het volgende:
Boneyard zou best eens (een remake van) scrapyard uut MW2 kunnen zijn.
Ja, daaromquote:Op woensdag 20 november 2013 15:38 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Is het zeer waarschijnlijk ook.
Scrapyard had toentertijd Boneyard als working title, dus dikke kans dat dit hem nu is.
Wordt op elk systeem automatisch gedownload. Of het is een playlist update. Dan hoeft er niks gedownload.quote:Op zaterdag 23 november 2013 16:43 schreef SLP_ het volgende:
Hoihoi, weet iemand waar je die patch kunt downloaden? Ik zal wel scheel zijn, maar kan hem nergens vinden!
Ooh oke. Zijn er trouwens meer mensen die het spel niet kunnen starten? Ik krijg de melding ''Ghosts is gestopt met werken blabla''. Had gehoopt dat de patch dit probleem zou verhelpen, maar dat kan blijkbaar niet.quote:Op zaterdag 23 november 2013 16:48 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Wordt op elk systeem automatisch gedownload. Of het is een playlist update. Dan hoeft er niks gedownload.
Ik heb het idee dat ik echt alleen 2 of 3 verschillende maps speel zoals overlord/whiteout/siege en nauwelijks de betere maps strikezone/warhawk/freightquote:Op woensdag 20 november 2013 20:40 schreef Roces18 het volgende:
Snap sowieso al die gare kutmappen niet. In singleplayer hebben ze allemaal bazen mappen gemaakt en hier speel je weer de zoveelste teringmap. Waarom doen ze nooit een onderwatermap erin zoals in singleplayer of dat winkelcentrum
Dat zijn inderdaad de betere mappen. Maar ze steken zoveel tijd in die extra effecten zoals dat tankstation dat je kan opblazen terwijl niemand die shit ooit gebruikt. Benut die tijd beter.. En vooral op de console vind ik die rondes wel aan de lage kant, bij 4 winst al een andere map terwijl je er net lekker inkomt.quote:Op zaterdag 23 november 2013 21:17 schreef Koenani het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ik echt alleen 2 of 3 verschillende maps speel zoals overlord/whiteout/siege en nauwelijks de betere maps strikezone/warhawk/freight
Ik gebruik altijd de boom die je omver kan schieten in die prison map! Maar dat is ook het enige..quote:Op zondag 24 november 2013 20:30 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Dat zijn inderdaad de betere mappen. Maar ze steken zoveel tijd in die extra effecten zoals dat tankstation dat je kan opblazen terwijl niemand die shit ooit gebruikt. Benut die tijd beter.. En vooral op de console vind ik die rondes wel aan de lage kant, bij 4 winst al een andere map terwijl je er net lekker inkomt.
free-for-all is het ook wel te verwachten dat dit ooit een keer gebeurd..quote:
Ik ben nu in 25 uur speeltijd misschien 1 hacker tegengekomen op de PC en dat was dan een wallhacker, dus tja dat kan ook gewoon zo hebben gelekenquote:Op maandag 25 november 2013 10:35 schreef Roces18 het volgende:
Ik zie nu anders ook zat hackers op de ps3 die alle perks hebben en prestige 10 zijn ofzo. Denk ik, tja
Nee hoor, af en toe een level 60 prestige 10 gezien, maar verder nergens last van gehad.quote:Op maandag 25 november 2013 10:40 schreef vaagjunior het volgende:
[..]
Ik ben nu in 25 uur speeltijd misschien 1 hacker tegengekomen op de PC en dat was dan een wallhacker, dus tja dat kan ook gewoon zo hebben geleken, of ik ben erg lucky geweest..
Misschien ligt het vooral aan de gamemode waar je in speelt. Maar zie er elke dag wel een paar als ik online ben.quote:Op maandag 25 november 2013 10:49 schreef HostiHawaii het volgende:
[..]
Nee hoor, af en toe een level 60 prestige 10 gezien, maar verder nergens last van gehad.
Ook een paar keer gedacht.. Maar zijn dat niet de specialist spers? Dat je alle perks gewoon ziet?quote:Op maandag 25 november 2013 10:35 schreef Roces18 het volgende:
Ik zie nu anders ook zat hackers op de ps3 die alle perks hebben en prestige 10 zijn ofzo. Denk ik, tja
Hardcore Kill Confirmed of Hardcore Domination.quote:Op maandag 25 november 2013 12:05 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Misschien ligt het vooral aan de gamemode waar je in speelt. Maar zie er elke dag wel een paar als ik online ben.
Nee, want dit zie je niet bij andere mensen.. en je kan met specialist niet ALLE perks hebbenquote:Op maandag 25 november 2013 12:34 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ook een paar keer gedacht.. Maar zijn dat niet de specialist spers? Dat je alle perks gewoon ziet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |