Ik begrijp je post niet, terwijl ik die toespraak van Hitler probeer te volgen.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:29 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik ben een neger omdat ik van mening ben dat er een groepje boosblanken is dat niet kan omgaan met de afwijkende mening van wat zeurnegers? Neh, slechte poging jochie.
En die ging jij dan wel even rammen he? Zo was je dan ook wel weer.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Een omgekeerde bounty noemde we dat vroeger. Iemand die dolgraag optrok met negerts maar helaas blank was.
Als? Ze kwamen er toch zeker weten.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Morgen in Amsterdam. Als ze er zijn, stop jij dan met reageren in dit topic of maak je openlijk excuses hier jegens alle boosblanken? Alhoewel, dat zie ik je toch nooit doen, daar mis je de ruggengraat voor, dus geen idee waarom ik dit voorstel.
Ik zit op 6 minuten, maar Sinterklaas is nog steeds niet binnen, laat staan een Zwarte Piet .....quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik begrijp je post niet, terwijl ik die toespraak van Hitler probeer te volgen.
Ik heb dit godsellendige topic toch al vaak zitten te volgen maar ik heb nergens kunnen vinden dat men zat te wachten op rellen, integendeel zelfs.quote:Op zaterdag 16 november 2013 21:41 schreef Nielsch het volgende:
De boosblanken moeten wel erg teleurgesteld zijn dat de zeurnegers geen rellen zijn begonnen. Man man man wat zaten ze daar op te wachten zeg.
Roep nog iets harder dat je anti boosblanken bent, je nieuwe vrienden in Amsterdam Zuidoost kunnen je nog niet horen.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:34 schreef Nielsch het volgende:
[..]
En die ging jij dan wel even rammen he? Zo was je dan ook wel weer.
Maar nee, ik heb het erg naar mijn zin in mijn dure blankenbuurt waar de huizenprijzen te hoog zijn voor mensen met een kleurtje.
Dat dacht ik al, de ruggengraat ontbreekt.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:37 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Als? Ze kwamen er toch zeker weten.
Bloed wil ik zien, en kogels.
Jij en rugby, nu weet ik zeker dat je aan het trollen bent.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:38 schreef Nielsch het volgende:
Ik ken trouwens alleen een renneger. Zit in mijn rugbyteam. Kan heel snel rennen en is neger. Hence, renneger.
Want?quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jij en rugby, nu weet ik zeker dat je aan het trollen bent.
Lollolquote:Op zaterdag 16 november 2013 22:37 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Roep nog iets harder dat je anti boosblanken bent, je nieuwe vrienden in Amsterdam Zuidoost kunnen je nog niet horen.
Nee, aan het eind kun je lachen joh, komt die draak van een Rudolf Hess aan het woord met zijn logica over Hitler, that guy really cracks me up...quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:37 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik zit op 6 minuten, maar Sinterklaas is nog steeds niet binnen, laat staan een Zwarte Piet .....
Zo'n schis ventje zoals jij doet niet aan rugby. Je zou gelijk in 2en gebroken worden bij de eerste de beste scrummage.quote:
O, je doet aan rugby?quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:38 schreef Nielsch het volgende:
Ik ken trouwens alleen een renneger. Zit in mijn rugbyteam. Kan heel snel rennen en is neger. Hence, renneger.
Ach, ik weet het niet met die hitler. Waarschijnlijk gewoon slechte pr.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Bah, racistisch evenement.
Teveel homo's die er aan meedoen?quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:42 schreef Jian het volgende:
Rugby, ik las ergens op internet dat, ze dat in Rusland willen verbieden .....
En gay, want contact sport.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:43 schreef Scorpie het volgende:
Rugby is trouwens by far het meest racistische qua sport, behoudens hockey.
Veel homo's doen aan rugby ja, dat weet iedereen toch ? Waarom zou je anders zo graag tussen andere kerels willen liggen op een veld met als enig excuus een stuk leer tussen je benen of armen ?quote:
Schis? Dat woord ken ik niet.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zo'n schis ventje zoals jij doet niet aan rugby. Je zou gelijk in 2en gebroken worden bij de eerste de beste scrummage.
Prima toch, laat die negers maar voetballuh.quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:43 schreef Scorpie het volgende:
Rugby is trouwens by far het meest racistische qua sport, behoudens hockey.
Dus je kunt niet voetballen?quote:Op zaterdag 16 november 2013 22:45 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Prima toch, laat die negers maar voetballuh.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |