op een mercedes staat minstens 5x op de auto geprint dat het een mercedes is.quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:29 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Waarom Boss, je wil iets omje pols met een print van een mode merk er op?
Aah okequote:Op vrijdag 15 november 2013 23:29 schreef Vlinderbom het volgende:
ziet er goed uit.
boss is een mooi merk, de 2e is mooier dan de 1e vind ik
btw op dit forum zitten allemaal mensen met uitkeringen, dus zodra je met dingen aankomt waar een duur merk op staat word je tot de bodem afgekraakt. omdat ze jaloers zijn natuurlijk
just sayin :p
Haha er stond ook iets bij van " we laten zien dat klasse nooit uit de mode raakt"quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:34 schreef Haque het volgende:
Ik vind de bovenste wel mooi. De 2e was 6jaar geleden hip nu niet meer
quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:29 schreef Vlinderbom het volgende:
ziet er goed uit.
boss is een mooi merk, de 2e is mooier dan de 1e vind ik
btw op dit forum zitten allemaal mensen met uitkeringen, dus zodra je met dingen aankomt waar een duur merk op staat word je tot de bodem afgekraakt. omdat ze jaloers zijn natuurlijk
just sayin :p
waar heb ik dat gezegd?quote:Op vrijdag 15 november 2013 23:46 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Boss een duur merk vinden voor een horloge![]()
Ik snap niet dat Casio niet vol de smart watch ingaan. Daar is het echt het merk voor.quote:Op zaterdag 16 november 2013 00:37 schreef Woelwater het volgende:
Altijd de perfecte tijd bij je, nooit opwinden of nieuwe batterij kopen, functionaliteit en ziet er nog leuk uit ook.
[ afbeelding ]
Niet mijn stijlquote:Op vrijdag 15 november 2013 23:49 schreef bas-beest het volgende:
Ik vind zoiets bijv. veel mooier:
[ afbeelding ]
Die is ook mooi, ik begrijp wel wat je bedoelt maar bij boss heb ik dat niet echt omdat het wel een stijlvol classy merk is. Bijvoorbeeld G star daar zou ik geen horloge van willen tenzij die heelmmooi isquote:Op zaterdag 16 november 2013 00:04 schreef Sannr_ het volgende:
Als je een horloge koopt, koop dat dan van een echt horloge merk. Boss is een kleding merk, maakt mooie pakken, maar horloges zijn per definitie uitbesteed aan een ander bedrijf en dus nooit echt van Boss zelf. Qua stijl denk ik dat Tissot misschien wel wat is?
afbeelding ]
Vind ik niet zo mooi bovendien denk ik bij een casio aan een rekenmachinequote:Op zaterdag 16 november 2013 00:37 schreef Woelwater het volgende:
Altijd de perfecte tijd bij je, nooit opwinden of nieuwe batterij kopen, functionaliteit en ziet er nog leuk uit ook.
[ afbeelding ]
Ook niet echt iets voor mijquote:Op zaterdag 16 november 2013 06:49 schreef Brummetje_ het volgende:
Niet mooi. Geef mij maar G-Shock.
In ieder geval is het verleden van Casio een stuk sympathieker dan dat van Hugo Bossquote:Op zaterdag 16 november 2013 05:28 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Vind ik niet zo mooi bovendien denk ik bij een casio aan een rekenmachine
Ik doe hem niet vaak maar hier heb je hem:quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:16 schreef Woelwater het volgende:
[..]
In ieder geval is het verleden van Casio een stuk sympathieker dan dat van Hugo Boss![]()
Hugo Boss AG is een kledingmerk dat zijn oorsprong vindt in het Duitse plaatsje Metzingen in 1923. Het merk is vernoemd naar Hugo Boss (1885–1948).
In de jaren dat de nationaalsocialisten in Duitsland aan de macht waren, ontwierp en vervaardigde het bedrijfsuniformen voor de SA, SS, Wehrmacht en Hitler Jugend. Tegenwoordig is het merk wereldwijd bekend. Het maakt niet alleen kleding maar ook schoenen, parfums, horloges, brillen en andere accessoires.
Ja godver man, dacht eerst bij Hugo Boss alleen aan schoudertasjes, ik heb die wiki ook niet geschreven.quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:29 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Ik doe hem niet vaak maar hier heb je hem:
Je hebt geen horloges nodig want je hebt gewoon een klokje in je broekzak zitten. Op je telefoon.quote:Mening over horloges
Een horloge voor een man is zoals oorbellen voor een vrouw: Niet nuttig, wel mooi. En als je tegen haar zegt dat er al van die versiering in de kerstboom hangt heb je ruziequote:Op zaterdag 16 november 2013 08:50 schreef Geralt het volgende:
[..]
Je hebt geen horloges nodig want je hebt gewoon een klokje in je broekzak zitten. Op je telefoon.
Dit was mijn mening over horloges.
Protip: je valt meer op als kerel zonder horloge dan als kerel met een horloge.quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:52 schreef Sannr_ het volgende:
[..]
Een horloge voor een man is zoals oorbellen voor een vrouw: Niet nuttig, wel mooi. En als je tegen haar zegt dat er al van die versiering in de kerstboom hangt heb je ruzie
je hebt horlogemakers (autobouwers) en die mogen/moeten vooral hun naam op het horloge zettenquote:Op vrijdag 15 november 2013 23:33 schreef Vlinderbom het volgende:
[..]
op een mercedes staat minstens 5x op de auto geprint dat het een mercedes is.
of wil je nu zeggen dat je die ook niet mooi vind?
Hoezo zou je opvallen als kerel zonder horloge, tegenwoordig heeft bijna niemand meer een horloge dus maak je juist een statement als je er weer wel een draagt.quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
Protip: je valt meer op als kerel zonder horloge dan als kerel met een horloge.
Doe er je voordeel mee.
Ik zie meer mensen met dan zonder. Veel meer zelfs.quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:59 schreef Sannr_ het volgende:
[..]
Hoezo zou je opvallen als kerel zonder horloge, tegenwoordig heeft bijna niemand meer een horloge dus maak je juist een statement als je er weer wel een draagt.
Een statement van de mode-bewuste man. Zoiets als al die hipsters die nu een baard hebben. Het is toch leuk als iedereen een beetje z'n best doet om er goed uit te zien, en dat doet dmv bepaalde aanvulling die niet ff anders zijn dan wat de meesten doen? Bijna niemand die ik ken draagt nog een horloge, iedereen denkt zoals jij al zei van 'ik heb toch een telefoon'.quote:Op zaterdag 16 november 2013 09:00 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik zie meer mensen met dan zonder. Veel meer zelfs.
Overigens doelde ik niet op een statement maken en het is me dan ook een raadsel welk statement je zou (willen) maken als je wel een horloge draagt?!
Bedankt dat ga ik ff lezenquote:Op zaterdag 16 november 2013 09:02 schreef Sannr_ het volgende:
Hier wat meer over wie de Boss horloge's maakt: http://forums.watchuseek.(...)do-watch-582799.html
Dat betekent dat het goede kwaliteit is toch ?quote:Op zaterdag 16 november 2013 09:14 schreef Sannr_ het volgende:
Hier het bewijs dat Movado ze inderdaad maakt: http://www.movadogroup.com/brands/hugoboss.cfm
En hier een mooie discussie of er op het merk wordt neergekeken: http://www.wallstreetoasi(...)dos-looked-down-upon
(Ook meteen een mooi vervolg op het "horloge dragen en een statement maken" thema)
Dat is moeilijk te zeggen. Movado op zich is geen slecht merk, maar het is geen Tissot. Probeer uit te vinden wat de kwaliteit is door meer informatie te vinden over de gebruikte materialen en het uurwerk. Mijn Tissot gebruikt bijvoorbeeld een ETA 2824 uurwerk: http://en.wikipedia.org/wiki/ETA_SAquote:
Ziet eruit alsof je het op de kermis kunt winnenquote:Op zaterdag 16 november 2013 00:37 schreef Woelwater het volgende:
Altijd de perfecte tijd bij je, nooit opwinden of nieuwe batterij kopen, functionaliteit en ziet er nog leuk uit ook.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 16 november 2013 10:11 schreef fathank het volgende:
[..]
Ziet eruit alsof je het op de kermis kunt winnen
Die boccia is ook nog eens heel betaalbaarquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:05 schreef Haque het volgende:
Die tissot meer van hetzelfde
Boccia wel mooi
Waarom zou het op een bruiloft ongepast zijn om een horloge te dragen?quote:Op zaterdag 16 november 2013 10:57 schreef announcement het volgende:
Ik vind dat als je een horloge koopt dat het dan van een merk moet zijn dat horloge's als core business heeft. Bij voorkeur met een mooie geschiedenis en uit Zwitersland. Het is in het bedrijfsleven een goede manier om een persoonlijke touch aan je pak te geven, naast manchetknopen. Op sommige momenten vind ik het dragen van een horloge niet gepast, een bruiloft bijvoorbeeld.
goed om te horenquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:06 schreef Atta-boy het volgende:
Ik heb die onderste uit de OP, best tevreden over.
Natuurlijk zou een dure zwitserse beter en ook vast mooier zijn maar dit is best een simpel leuk ding en heb nog nooit problemen met de kwaliteit gehad.
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:07 schreef fathank het volgende:
[..]
Waarom zou het op een bruiloft ongepast zijn om een horloge te dragen?
Of op een gala, etiquettequote:Op zaterdag 16 november 2013 11:08 schreef announcement het volgende:
[..]
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.
Als je je daarover al druk moet makenquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:08 schreef announcement het volgende:
[..]
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.
ken het merk nietquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:12 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Je gaat toch geen horloge met 'Boccia' erop kopen
Die vind ik zeker mooi, heb wel liever zoiets dan denk ik dan een modemerk...quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:14 schreef announcement het volgende:
Is dit wat? Leuk casual modelletje, prima merk, keurige afwerking, redelijk betaalbaar en ik schat zo in dat het redelijk jouw smaak is.
[ afbeelding ]
Zijn die ook in een winkel in Nederland te koop?quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:14 schreef announcement het volgende:
Is dit wat? Leuk casual modelletje, prima merk, keurige afwerking, redelijk betaalbaar en ik schat zo in dat het redelijk jouw smaak is.
[ afbeelding ]
Glad leer staat een stuk goedkoper imoquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:23 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Die vind ik zeker mooi, heb wel liever zoiets dan denk ik dan een modemerk...
alleen net zoals bij die andere van boss vind ik die vormpjes in het leer niet zo mooi, heb het liever gewoon glad
Ja hoor, even googelen welke juwelier bij jou in de buurt Tissot reseller is.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:24 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Zijn die ook in een winkel in Nederland te koop?
Gevonden, hij is wel wat duurder, maar voor een kwalitatief beter horloge heb ik dat wel overquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:28 schreef announcement het volgende:
[..]
Ja hoor, even googelen welke juwelier bij jou in de buurt Tissot reseller is.
Lastigquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:38 schreef announcement het volgende:
Het is een "gewoon" quartz uurwerk zoals er in zoveel (goedkopere) horloges zit, waar overigens niks mis mee is. Je betaalt met name voor het materiaalgebruik en de afwerking. Een dergelijk leder bandje kost bijvoorbeeld 50 euro, maar gaat wel 2 á 3 jaar mee bij dagelijks dragen, dit komt ook deels door de (prettige) vouwsluiting.
(ja ik heb m zelf ook, maar geen aandelen Tissot)
Niet iets dat je wilt hebben in ieder gevalquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:40 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Lastig
Wat is boccia voor merk? Wat voor imago heeft dat, het klinkt namelijk niet echt lekker
200-300 euroquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:43 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niet iets dat je wilt hebben in ieder gevalKijk eens naar Seiko, heeft ook mooie horloges. Wat is je budget?
Voorkeuren voor leder/metalen band en eventuele functies als chronograaf?quote:
Voorkeur wel voor chronograaf en datumquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:53 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Voorkeuren voor leder/metalen band en eventuele functies als chronograaf?
Nee, nee, nee.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:55 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Voorkeur wel voor chronograaf en datum
en met metaal Vind ik met goud door het bandje ook mooi
Die eerste uit de OP bijvoorbeeld met een metalen band geen idee of dat eruit ziet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |