Die boccia is ook nog eens heel betaalbaarquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:05 schreef Haque het volgende:
Die tissot meer van hetzelfde
Boccia wel mooi
Waarom zou het op een bruiloft ongepast zijn om een horloge te dragen?quote:Op zaterdag 16 november 2013 10:57 schreef announcement het volgende:
Ik vind dat als je een horloge koopt dat het dan van een merk moet zijn dat horloge's als core business heeft. Bij voorkeur met een mooie geschiedenis en uit Zwitersland. Het is in het bedrijfsleven een goede manier om een persoonlijke touch aan je pak te geven, naast manchetknopen. Op sommige momenten vind ik het dragen van een horloge niet gepast, een bruiloft bijvoorbeeld.
goed om te horenquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:06 schreef Atta-boy het volgende:
Ik heb die onderste uit de OP, best tevreden over.
Natuurlijk zou een dure zwitserse beter en ook vast mooier zijn maar dit is best een simpel leuk ding en heb nog nooit problemen met de kwaliteit gehad.
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:07 schreef fathank het volgende:
[..]
Waarom zou het op een bruiloft ongepast zijn om een horloge te dragen?
Of op een gala, etiquettequote:Op zaterdag 16 november 2013 11:08 schreef announcement het volgende:
[..]
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.
Als je je daarover al druk moet makenquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:08 schreef announcement het volgende:
[..]
Omdat je daarmee de indruk zou kunnen wekken dat je op de tijd moet letten.
ken het merk nietquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:12 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Je gaat toch geen horloge met 'Boccia' erop kopen
Die vind ik zeker mooi, heb wel liever zoiets dan denk ik dan een modemerk...quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:14 schreef announcement het volgende:
Is dit wat? Leuk casual modelletje, prima merk, keurige afwerking, redelijk betaalbaar en ik schat zo in dat het redelijk jouw smaak is.
[ afbeelding ]
Zijn die ook in een winkel in Nederland te koop?quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:14 schreef announcement het volgende:
Is dit wat? Leuk casual modelletje, prima merk, keurige afwerking, redelijk betaalbaar en ik schat zo in dat het redelijk jouw smaak is.
[ afbeelding ]
Glad leer staat een stuk goedkoper imoquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:23 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Die vind ik zeker mooi, heb wel liever zoiets dan denk ik dan een modemerk...
alleen net zoals bij die andere van boss vind ik die vormpjes in het leer niet zo mooi, heb het liever gewoon glad
Ja hoor, even googelen welke juwelier bij jou in de buurt Tissot reseller is.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:24 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Zijn die ook in een winkel in Nederland te koop?
Gevonden, hij is wel wat duurder, maar voor een kwalitatief beter horloge heb ik dat wel overquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:28 schreef announcement het volgende:
[..]
Ja hoor, even googelen welke juwelier bij jou in de buurt Tissot reseller is.
Lastigquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:38 schreef announcement het volgende:
Het is een "gewoon" quartz uurwerk zoals er in zoveel (goedkopere) horloges zit, waar overigens niks mis mee is. Je betaalt met name voor het materiaalgebruik en de afwerking. Een dergelijk leder bandje kost bijvoorbeeld 50 euro, maar gaat wel 2 á 3 jaar mee bij dagelijks dragen, dit komt ook deels door de (prettige) vouwsluiting.
(ja ik heb m zelf ook, maar geen aandelen Tissot)
Niet iets dat je wilt hebben in ieder gevalquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:40 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Lastig
Wat is boccia voor merk? Wat voor imago heeft dat, het klinkt namelijk niet echt lekker
200-300 euroquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:43 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niet iets dat je wilt hebben in ieder gevalKijk eens naar Seiko, heeft ook mooie horloges. Wat is je budget?
Voorkeuren voor leder/metalen band en eventuele functies als chronograaf?quote:
Voorkeur wel voor chronograaf en datumquote:Op zaterdag 16 november 2013 11:53 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Voorkeuren voor leder/metalen band en eventuele functies als chronograaf?
Nee, nee, nee.quote:Op zaterdag 16 november 2013 11:55 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
Voorkeur wel voor chronograaf en datum
en met metaal Vind ik met goud door het bandje ook mooi
Die eerste uit de OP bijvoorbeeld met een metalen band geen idee of dat eruit ziet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |