Ik heb nog geen beelden gezienquote:Op vrijdag 15 november 2013 12:59 schreef wolfrolf het volgende:
Nieuwe Uncharted game is welwaardig trouwens
een xbox fanboy!quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:29 schreef ManianMan het volgende:
http://ps4.headliner.nl/headliner.php?c=nl&id=17365&abbr=ps3life
wat is hier nu leuk aan?
Je betaal dus 400$ om een PS4 kapot te gooien... of hij is krankzinnig of hij heeft een goede weddenschap gesloten.quote:
Als ik voor deze stunt 500 euro krijg doe ik het ook wel hoor. Het is niet dat er must-have launchgames zijn, die tweede batch PS4's komt volgende maand vast alquote:Op vrijdag 15 november 2013 13:32 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Je betaal dus 400$ om een PS4 kapot te gooien... of hij is krankzinnig of hij heeft een goede weddenschap gesloten.
Aandacht. Follow me on Twitter! Check him out! TP Producers joh! CHECK! FOLLOW! LIKE! SUBSCRIBE.quote:Op vrijdag 15 november 2013 13:29 schreef ManianMan het volgende:
http://ps4.headliner.nl/headliner.php?c=nl&id=17365&abbr=ps3life
wat is hier nu leuk aan?
Een persoon die gewoon z'n centen verdient..quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:31 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Aandacht. Follow me on Twitter! Check him out! TP Producers joh! CHECK! FOLLOW! LIKE! SUBSCRIBE.
Attention whores.
Heb je de Quick Look op GiantBomb.com gekeken? Die geeft denk ik wel een goed beeld..quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:55 schreef Principia het volgende:
Even langs een Intertoys geweest, blijkt dat zij nog één Playstation 4 over hebben tijdens de eerste levering. Hij wist echter nog niet zeker of het de Killzone bundel is of de gewone, aangezien een klant daar nog twijfelde. Als hij voor de gewone kiest, betekend het dus dat de Killzone bundel beschikbaar is. Ben echter niet overtuigd van de Killzone gameplay die ik tot nu toe gezien heb...
Dat ook wel inderdaad. Sinds het allemaal vrij goed boert, blijkbaar, is dit gewoon schering en inslag. De content wordt ook steeds uniformer en matiger. Maar goed, als je met een camera erop een PS4 bij de launch kapot slaat en je monetized die video haal je 't er met gemak uit. Nu wordt er dus bij elk launch event wel een product kapotgeslagen.quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:59 schreef Poit het volgende:
[..]
Een persoon die gewoon z'n centen verdient..
Net als Freddy Wong, FPS Russia etc.
De tijd van attention whoring is allang voorbij, ging het maar om aandacht...
Ja, daarom, kijk maar naar Will it Blend en dat soort dingen. Of gasten die bij een iPhone release hun versgekochte iPhone kapot gooien voor het ogen van de wachtende rij (ok, dat vind ik stiekem wel weer grappig). Maarja, zo werkt het internet tegenwoordig. Websites halen te weinig geld uit advertenties maar home made movies zijn 'the way to go' blijkbaar.quote:Op vrijdag 15 november 2013 15:07 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Dat ook wel inderdaad. Sinds het allemaal vrij goed boert, blijkbaar, is dit gewoon schering en inslag. De content wordt ook steeds uniformer en matiger. Maar goed, als je met een camera erop een PS4 bij de launch kapot slaat en je monetized die video haal je 't er met gemak uit. Nu wordt er dus bij elk launch event wel een product kapotgeslagen.
Je bedoelt "Puree-station 4 desu".quote:Op vrijdag 15 november 2013 15:09 schreef Poit het volgende:
[..]
Ja, daarom, kijk maar naar Will it Blend en dat soort dingen. Of gasten die bij een iPhone release hun versgekochte iPhone kapot gooien voor het ogen van de wachtende rij (ok, dat vind ik stiekem wel weer grappig). Maarja, zo werkt het internet tegenwoordig. Websites halen te weinig geld uit advertenties maar home made movies zijn 'the way to go' blijkbaar.
Anyhow, PEEJ ES FIERRR!!
Nee nog niet gezien, ik zal het even bekijken. Merciquote:Op vrijdag 15 november 2013 14:59 schreef Poit het volgende:
[..]
Heb je de Quick Look op GiantBomb.com gekeken? Die geeft denk ik wel een goed beeld..
Maak af? Playstation 4 is?quote:Op vrijdag 15 november 2013 15:12 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Je bedoelt "Puree-station 4 desu".
Absoluut niet overtuigend, maar ik vind die kerel benut het spel ook totaal niet naar zijn mogelijkheden heb ik het idee. Jammerquote:Op vrijdag 15 november 2013 14:59 schreef Poit het volgende:
[..]
Heb je de Quick Look op GiantBomb.com gekeken? Die geeft denk ik wel een goed beeld..
Die gast die speelt is niet echt wat je noemt pro gamer neequote:Op vrijdag 15 november 2013 15:58 schreef Principia het volgende:
[..]
Absoluut niet overtuigend, maar ik vind die kerel benut het spel ook totaal niet naar zijn mogelijkheden heb ik het idee. Jammer
Ik heb juist het gevoel dat de AI niet erg goed is, dat ze bijvoorbeeld getriggerd werden toen die kerel een C4 pakte was behoorlijk lame. Bovendien trekt de Multiplayer mij nou niet echt, ik zou mij best even met het spel kunnen vermaken, maar er zijn voor mij betere opties voor dat geld.quote:Op vrijdag 15 november 2013 16:04 schreef Poit het volgende:
[..]
Die gast die speelt is niet echt wat je noemt pro gamer neeMaar ik weet niet zo goed wat je verwacht? Het is een shooter en ik vind er juist best leuke dingen bij zitten.
Die Owl is niet bijster origineel maar het ziet er tof uit. Ook door muren en ramen heen schieten is niet nieuw maar het lijkt wel te werken in de game.
Vijanden lijken te flanken in sommige gebieden en je krijgt ook zelf genoeg vrijheid om rond te lopen.
En grafisch is het om je vingers bij af te likken.
Ik kreeg in ieder geval zin om de game te spelen bij het zien van de Quick Look.
Die Warzone multiplayer vind ik juist erg leukquote:Op vrijdag 15 november 2013 16:32 schreef Principia het volgende:
[..]
Ik heb juist het gevoel dat de AI niet erg goed is, dat ze bijvoorbeeld getriggerd werden toen die kerel een C4 pakte was behoorlijk lame. Bovendien trekt de Multiplayer mij nou niet echt, ik zou mij best even met het spel kunnen vermaken, maar er zijn voor mij betere opties voor dat geld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |