Niemand?quote:En hoe zit het met aangeven dat je eventueel kan werken met KNJ maar nu zelf blijkt toch niet meer te kunnen? Heb nog geen planning binnen maar zoals het er nu naar uit ziet zit december toch vol verplichtingen met school e.d. TC kan toch niks verplichten aangezien het extra werk is en nog niet vaststaat (werk normaal alleen zaterdags)?
Vast contract stelt ook niet meer zoveel voor. Ik had ook een vast contract bij mijn vorige werkgever. Stond zo op straat...boventallig..economische redenen blablabla...half jaar salaris meegekregen en dikke doeiquote:Op donderdag 14 november 2013 19:04 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Maar die mensen hebben natuurlijk een vast contract dus die kunnen ze er ook niet zo makkelijk uitwerken
Dat ging dus helemaal mis bij ons....ja of vsp wie je de schuld wilt geven....quote:Op donderdag 14 november 2013 16:00 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
daar snap ik niks van er zijn mailingen verstuurd dat het dinsdag j.l. mee moest
gewoon zeggen dat je toch niet kunt. Lijkt me geen probleem toch?quote:
Probleem is dat het nog niet zeker is of ik wel of niet kan, maar laat het dan iig meteen weten aan de TC, wel zo netjes!quote:Op donderdag 14 november 2013 19:34 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
gewoon zeggen dat je toch niet kunt. Lijkt me geen probleem toch?
Als je alles had gelezen wat ik had getikt had je het misschien beter begrepen. Of niet...kan ook natuurlijk.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:25 schreef Troeta het volgende:
Ik ben helemaal van teamcoaches op hun plek zetten enzo, maar het was toch geen hele rare vraag of je even in een andere wijk kon gaan helpen? Die wijk liep waarschijnlijk achter op schema en de wijk waar jij in zat ruim op tijd.
De meeste voorbereiders willen juist zoveel mogelijk uren draaien, dus ik vind het best apart om in je eerste week zo tekeer te gaan tegen je TC. Je bent daar om te werken en het is nou eenmaal geen cultuur van alleen ej contracturen werken. Het werk van de dag moet af, daar moet iedereen bij helpen. Wel tegen betaling natuurlijk.
Geen moeite mee...maar dan moet ik wel de routine hebben. En zolang ik die nog niet heb ga ik niet een ander met mijn fouten of onwetendheid opzadelen. Want dan help ik ze van de regen in de drup.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:36 schreef Troeta het volgende:
Ik heb alles gelezen. Er valt heel veel over PostNl te zeggen, maar ik denk niet dat deze bedrijfscultuur bij je past. Naast teamcoaches heb je ook collega's die op je moeten kunnen rekenen.
Dat had ik kunnen doen ja. Maar dat heb ik niet gedaan. Het liep al tegen 12 uur. Die wijk had er om 11:00 uur al uit gemoeten. Ik ben vandaag bijna 5 uur bezig geweest met 3 kasten dus heb totaal de snelheid (nog) niet. Verder was ik op dat moment nog met kast 3 bezig dus ik had mijn eigen werk neer moeten leggen om met een andere kast verder te gaan. Daar help ik mijn eigen team dan ook niet mee want die liepen ook al achter. Dan kunnen ze daar beter een ervaren persoon achter zetten.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:41 schreef Troeta het volgende:
Kom op, er is daar echt wel iemand die je helpt. Je kan tegen ze zeggen, hoi, ik ben nieuw hoor, dus zou je het even willen uitleggen?
Maar misschien hadden ze dan wel een ervaren kracht achter jouw kast gezet omdat die wijk er eerder uit moest dan de wijk waar de TC je nu heen wilde sturen. Zo doen ze dat bij ons ook wel eens, dat is nu eenmaal toch wat efficienter dan. En dat je de snelheid nog niet hebt zal de teamcoach vast ook wel begrijpen.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:47 schreef blanket het volgende:
[..]
Dat had ik kunnen doen ja. Maar dat heb ik niet gedaan. Het liep al tegen 12 uur. Die wijk had er om 11:00 uur al uit gemoeten. Ik ben vandaag bijna 5 uur bezig geweest met 3 kasten dus heb totaal de snelheid (nog) niet. Verder was ik op dat moment nog met kast 3 bezig dus ik had mijn eigen werk neer moeten leggen om met een andere kast verder te gaan. Daar help ik mijn eigen team dan ook niet mee want die liepen ook al achter. Dan kunnen ze daar beter een ervaren persoon achter zetten.
Dat was mijn gedachte gang op dat moment en daar sta ik nog steeds achter.
Die "iemand anders" had dan toch ook die andere kast voor het andere team kunnen doen?quote:Op donderdag 14 november 2013 20:52 schreef Troeta het volgende:
Maar je moet niet in teams denken, het gaat erom dat kanten op tijd klaar zijn, rond half 1,kwart voor 1 moet dat zijn. De kast waar jij dan achter zat was dan gewoon door iemand anders klaar gemaakt.
Maar dat ligt er dus aan of beide kasten op hetzelfde moment klaar moesten zijn. En als de wijk die jij aan het doen was voor een postbode was en de wijk die je moest gaan doen voor een postbezorger, dan is dat ook wel een mogelijke reden. Postbezorgerwijken gaan over het algemeen voor.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:56 schreef blanket het volgende:
[..]
Die "iemand anders" had dan toch ook die andere kast voor het andere team kunnen doen?
Ik zit niet fout in mijn redenering hoor. Mijn 2 (ervaren) collega's die erop dat moment nog zaten zeiden precies hetzelfde. Dus ik lig niet dwars nu
Ja dat zou kunnen natuurlijk. Dat kan ik nog niet inschatten natuurlijk. Maar goed het was ook de manier waarop en het feit dat die collega's er meteen tegen ingingen. Volgende keer beter. Zoals ik al eerder schreef ben ik echt niet te besodemietert om bij te springen en als ik langere dagen moet maken hoor je mij daar ook niet over. Alleen is dat niet wat mij is voorgespiegeld tijdens het sollicitatie gesprek. Dus een beetje overleg zou wel fijn zijn.quote:Op donderdag 14 november 2013 20:58 schreef Troeta het volgende:
Ja, een wijk voor een vaste postbode mag pas als laatste klaar zijn. Eerst moeten de wijken voor de postbezorgers af, die worden met een busje naar het depot gebracht.
En postbodes mopperen altijd als iemand uit hun wijk wordt weg gekaapt. Iedereen wil zo vroeg mogelijk naar huis.
het busje wacht wel, zeker als het depots zijn die door autoroutes bediend worden. Dan neemt de chauffeur betaalde pauzequote:Op donderdag 14 november 2013 20:58 schreef Troeta het volgende:
Ja, een wijk voor een vaste postbode mag pas als laatste klaar zijn. Eerst moeten de wijken voor de postbezorgers af, die worden met een busje naar het depot gebracht. Het busje vertrekt op tijd, die wacht niet, als er dan een kant niet mee kan moet een postbezorger helemaal naar de vestiging fietsen of er moet een extra busrit aangevraagd worden en dat kost allemaal geld en de postbezorger moet heel lang wachten.
Nee, jij kan dat niet inschatten maar de teamcoach wel. En die vaste postbodes zijn in dit soort gevallen gewoon niet de mensen waar je naar moet luisteren want die denken (uiteraard) vooral aan wat voor henzelf het meest gunstig is.quote:Op donderdag 14 november 2013 21:06 schreef blanket het volgende:
[..]
Ja dat zou kunnen natuurlijk. Dat kan ik nog niet inschatten natuurlijk. Maar goed het was ook de manier waarop en het feit dat die collega's er meteen tegen ingingen. Volgende keer beter. Zoals ik al eerder schreef ben ik echt niet te besodemietert om bij te springen en als ik langere dagen moet maken hoor je mij daar ook niet over. Alleen is dat niet wat mij is voorgespiegeld tijdens het sollicitatie gesprek. Dus een beetje overleg zou wel fijn zijn.
Ik ben op andere voorwenselen (?) of voorwaarden aangenomen. Kan er niets anders van maken. In mijn contract staat ook duidelijk dat alles in overleg dient te gebeuren. Dat werkt, in mijn beleving, 2 kanten op.quote:Op donderdag 14 november 2013 21:16 schreef Troeta het volgende:
Nou daar zit een max aan hoor, als de chauffeurs van het autobedrijf vaak te laat scannen krijgen ze dat op hun bordje en er staan depotchefs en postbezorgers te wachten bij de depots, die post moet er echt wel op tijd zijn.
Oja, dat overleggen moet je ook uit je hoofd halen idd, het is productiewerk he, je moet gewoon doen wat de chef zegt.
Dat is idd niet leuk en daar moet je geschikt voor zijn.
Ik denk dat voorbereider zijn best leuk kan zijn, maar verwacht niet dat je mee mag denken en beslissen hoe de dingen geregeld worden.
Afspraken over welke dagen en hoeveel uren je werkt zijn vast wel te maken, maar om 12 uur weglopen als jouw kanten nog niet klaar zijn of alles in de soep loopt is gewoon not done.
Ik ben zeker nog in opleiding....dinsdag heeft hij bijkant de hele tijd naast mij gestaan en vandaag de helft van de tijd. Wat dus tot gevolg had dat hij ook met zijn eigen werk achter liep. Dus vandaar dat er zoveel poeha ontstond toen TC mij weg wilde halen.quote:Op donderdag 14 november 2013 21:36 schreef posje het volgende:
Het lijkt mij ook knap vervelend om te moeten verkass(ten) als je nog niet helemaal ingewerkt bent. Ik neem aan dat je als sorteerder ook de eerste dagen in opleiding bent? Dan mogen ze er best bij incalculeren dat je er wat langer over doet en nog niet zo flexibel bent. Nou ja… je weet nu iig wel waar je aan toe bent bij de post
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |