Goedeavond Fokkertjes,
Deze klacht betreft een nogal actueel onderwerp. Kutusers zijn van allen tijden. De term kutuser is natuurlijk redelijk subjectief want iedereen heeft weer zijn eigen invulling hiervan. Het is onderhevig aan persoonlijke voorkeur.
Maar er zijn ook types die het erom doen. Die er express een online alter ego voor aanmaken om het bloed onder je nagels vandaan te halen onder het mom van 'grappig' zijn. De beweegredenen van sommige van deze kutusers is dan ook wel het vergaren van naamsbekendheid. Waarom dat je bekend zou willen zijn op een forum waar iedereen anoniem is, is natuurlijk een klacht op zichzelf maar allez. Deze zelfde kutusers hanteren het aloude marketing gezegde "There is no bad publicity". Een tijdje zijn deze backfires natuurlijk lachen gieren brullen, hi ha ho, iedereen weet wie ik ben.
Maar ja, zodra de gimmick er vanaf is en de kutuser in kwestie gewoon wil posten blijven de backfires gewoon doorgaan. Want ja; je zaait wat je oogst. En dan is het huilen geblazen.
Klacht: mensen die de gevolgen van hun eigen gedrag niet willen dragen.
[ Bericht 17% gewijzigd door Mortaxx op 10-11-2013 23:08:00 ]