Ben eerlijk tegen je man.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:01 schreef Anoniemv36 het volgende:
Ik ga mijn gezin nooit verlaten. Hebben het echt super samen. Wij houden echt heel veel van elkaar. De kracht tussen ons weten onze naasten van ons.
Ik weet ook heel goed wat ik moet doen en dat is STOPPEN.........heb het ook voor 2 weken terug aangegeven dat het beter is om te stoppen waar wij mee bezig zijn.
Dat zou best kunnen, maar kan je het gewoon vertellen, misschien word het gemakkelijker voor de mensen hier om je te verstaan. Vertel gewoon kort wat jullie meegemaakt hebben. Ik neem aan dat je je niet lekker voelt anders ging je geen topic starten. Dus nu heb je de eerste stap gedaan door A te zeggen en de topic te starten en lijkt mij nu ideaal moment om B te vertellen..quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:57 schreef Anoniemv36 het volgende:
@complicate, sorry ga ik niet doen. Er zijn een aantal mensen hier met reacties en antwoorden die komen hard aan. Waarschijnlijk hebben zij zelf geen inlevingsvermogen! En geen levenservaring!
Nee, opbiechten. Serieus. Je man verdient de kans om hier zo zn eigen mening over te vormen. Mogelijke consequenties zijn voor je eigen rekening en had je eerder aan moeten denken.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:01 schreef Anoniemv36 het volgende:
Ik weet ook heel goed wat ik moet doen en dat is STOPPEN
Wees nu , eerlijk en oprecht tegenover de users hier en vertel heel het verhaal. Anders wordt het moeilijk om je te verstaan en te volgen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:04 schreef Anoniemv36 het volgende:
Zal het proberen........ben echt een eerlijke en oprechte vrouw, alleen nu niet tegen mijn man en dat weet ik echt
Heb echt altijd moeite met dit soort teksten als ze van iemand afkomen die flikken wat jij hebt geflikt. Net zoals "we houden van elkaar" enzo.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:04 schreef Anoniemv36 het volgende:
ben echt een eerlijke en oprechte vrouw
TS heeft volgens mij niet heel het verhaal vertelt! er is meer aan de hand (denk ik)quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:06 schreef muzas het volgende:
[..]
Heb echt altijd moeite met dit soort teksten als ze van iemand afkomen die flikken wat jij hebt geflikt. Net zoals "we houden van elkaar" enzo.
Dat kan. Ik reageer op de info die ik krijg.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:07 schreef complicate het volgende:
[..]
TS heeft volgens mij niet heel het verhaal vertelt!
Als je wilt stoppen, stop dan.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:01 schreef Anoniemv36 het volgende:
Ik ga mijn gezin nooit verlaten. Hebben het echt super samen. Wij houden echt heel veel van elkaar. De kracht tussen ons weten onze naasten van ons.
Ik weet ook heel goed wat ik moet doen en dat is STOPPEN.........heb het ook voor 2 weken terug aangegeven dat het beter is om te stoppen waar wij mee bezig zijn.
Ik hoop gewoon dat ze heel het verhaal vertelt!quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:07 schreef muzas het volgende:
[..]
Dat kan. Ik reageer op de info die ik krijg.
Er is volgens mij een muur tussen TS en haar man, anders had ze het al lang vertelt. TS verzwijgt iets in dit topic en is erg gevoelig om het zelfs op een anonieme forum te vertellen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:08 schreef Rimpels het volgende:
[..]
Als je wilt stoppen, stop dan.
Waarom gaan jullie hiermee door als jullie allebei willen stoppen? Verwijder elkaars nummer, Facebook en weet ik veel wat.
Spreek dan met je man en leg hem uit hoe het is gegaan en wat je hebt gedaan. Wees eerlijk, dat kun je! Dan kan je ook zeggen tegen je man dat je van je ex af wilt en je leven wilt delen met je man, tot aan de dood!
Jullie verdienen het om te genieten van elkaar. Zonder issues!
Ik hoop gewoon dat TS heel het verhaal vertelt!quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:10 schreef muzas het volgende:
Kijk als nu blijkt dat die vent haar slaat of iedere vrijdag met z'n collega's de secretaresse gangbangt of de hele dag laveloos op de bank hangt porno te kijken terwijl ie TS de huid vol scheldt dan wordt het een héél ander verhaal.
Maar afgaand op de info in dit topic is de man in het hele verhaal gewoon ok.
Daarom ook mijn laatste zin 'zonder issues'. Van welke kant ook.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:10 schreef complicate het volgende:
[..]
Er is volgens mij een muur tussen TS en haar man, anders had ze het al lang vertelt. TS verzwijgt iets in dit topic en is erg gevoelig om het zelfs op een anonieme forum te vertellen.
Je valt in herhaling.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:11 schreef complicate het volgende:
[..]
Ik hoop gewoon dat TS heel het verhaal vertelt!
Je wilt gewoon je nieuwsgierigheid bevredigen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:11 schreef complicate het volgende:
Ik hoop gewoon dat TS heel het verhaal vertelt!
Nee hoor, er zijn gewoon veel te veel tegenstrijdige reacties van TS en ik wil het begrijpen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je wilt gewoon je nieuwsgierigheid bevredigen.
Meen je dat nouquote:Op zaterdag 9 november 2013 17:13 schreef muzas het volgende:
[..]
Ze hoopt gewoon dat TS het hele verhaal vertelt!
Inderdaadquote:Op zaterdag 9 november 2013 17:13 schreef muzas het volgende:
[..]
Ze hoopt gewoon dat TS het hele verhaal vertelt!
Ik verwacht geen excuus die kan rechtvaardigen dat ze haar man bedriegt, maar ik wil heel het verhaal horen en dan pas oordelen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Meen je dat nou
Ik denk dat iedereen het er wel over eens is dat ze haar man niet langer moet bedriegen. Maar wat mij betreft doet het daarbij niet veel terzake wat de geschiedenis tussen haar en haar man is. Want voor wat ze doet is gewoon geen excuus te bedenken.
Je zit behoorlijk te pushen. Ik denk niet dat dat gaat helpen of verhelderen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:16 schreef complicate het volgende:
[..]
Ik verwacht geen excuus die kan rechtvaardigen dat ze haar man bedriegt, maar ik wil heel het verhaal horen en dan pas oordelen.
Nou, 'pushen'.......ik weet niet zeker of al die reacties ook helpen en verhelderen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Je zit behoorlijk te pushen. Ik denk niet dat dat gaat helpen of verhelderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |