Een gemene ex, gedoe met ouders, kanker en een zoektocht. Hoe meer rechtvaardiging kun je hebben om de man die je bijstond tijdens je ziekte te bedonderen? Jij empathieloos wezen, jij!quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:26 schreef Disana het volgende:
Ik lees daar totaal niets in wat overspel rechtvaardigt.
"Ach, fuck die man die mij toen ik zo ziek was steunde, die het er ongetwijfeld ook enorm zwaar mee heeft gehad en fuck die kinderen die waarschijnlijk net de moeilijkste periode uit hun jeugd achter de rug hebben. Mijn maag kriebelt en mijn kut druipt, het is nu MIJN tijd!".quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:23 schreef Anoniemv36 het volgende:
En op de dag dat ik dus de uitslag kreeg dat ik genezen was verklaard kreeg ik een telefoontje van mijn ouders hoe de uitslag was en dat ze een leuk bericht hadden.....er was iemand opzoek naar mij geweest al jaren.
Je bent echt geen slachtoffer in dit verhaal en je wekt met dit verhaal echt geen sympathie. in tegenstelling zelfs.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:23 schreef Anoniemv36 het volgende:
Kreeg een relatie dat ik 20 was met een man van 27. Mijn ex heeft dus geprobeerd om mij daar weg te krijgen. Heb ik niet gedaan was blind voor de liefde, geld en luxe. Mijn ex dus waar ik nu weer contact mee heb en ja dus ook een grote fout mee heb gedaan. Mijn ex heeft destijds ook contact gehouden en behouden met mijn ouders. Paar maand later mocht ik van mijn ex vriend waar ik mee samenwoonde geen contact meer met mijn ex. Mijn ouders kregen daar hoogte van en zijn gaan zoeken waarom niet. Heel gedoe gekost met mijn ouders, Ook dus uiteindelijk een paar maand geen contact gehad met mijn ouders wat mij heel veel verdriet heeft gekost. Toch is alles weer goed gekomen met mijn ouders. Geen contact meer met mijn ex dat mocht ik echt niet! Veel geweld gekent in die relatie. Zowel lichamelijk als geestelijk!! Als klap op de vuurpijl ben ik ook nog verkracht in de woonplaats waar ik destijds woonde. Veel emotionele momenten gekost. Mijn toenmalige partner kon zich daar niet in vinden hoe het voor een vrouw voelt om verkracht te zijn en te worden.
Dat heb ik voor zover je kan het overwonnen!! Tone kreeg mijn ex een baan aangeboden ergens anders in het land. Zijn verhuisd omdat hij dat wou, ik moest mee, was niet nog goed en sterk genoeg om uit die relatie te stappen.......uiteindelijk na 1,5jr toch gedaan. En ja.....ik had het jaren eerder moeten doen. Jaar alleen geweest en geen vriendje gehad, geen sex, geen intimiteit, niets, ik vgerlangde nergens naar......Ik wou rust....Ik wou geen relatie.....tot op een dag een paar vriendinnen zeiden van het wordt tijd dat je weer eens een leuke vent krijgt. Vriendin heeft mij ingeschreven bij datingssites.....paar keer gedate, maar durfde ook veelal niet bang om weer een man tegen te komen die mij pijn en verdriet zal doen.
Op een avond kwam een mail van mijn man, dat was gelijk goed en voelde goed......heb uiteindelijk er 4,5maand over een afspraak maken. Vanaf dat moment zijn wij ook afscheidelijk geweest. Na 2 jaar gaan samenwonen. Wilde graag kinderen. Gelukkig is het ons gegeven. Kreeg toen baarmoederhalskanker, was heel kritiek, Heb het overwonnen!!! Vandaar dat ik geen kinderen meer kan krijgen. Wij zijn zielsgelukkig met de 2 kinderen die wij hebben mogen krijgen. En op de dag dat ik dus de uitslag kreeg dat ik genezen was verklaard kreeg ik een telefoontje van mijn ouders hoe de uitslag was en dat ze een leuk bericht hadden.....er was iemand opzoek naar mij geweest al jaren.
Jouw ex heeft wellicht minder nobele intenties dan jij denkt.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:32 schreef Anoniemv36 het volgende:
Nu ben ik 11jaar later en heb heel veel achter mij gelaten. Heerlijk leven opgebouwd met mijn man en kinderen.
Heerlijk huis en tuin waar wij rust en ruimte hebben.
Toen kwam daar mijn ex in beeld. Van het ene verhaal kwam het andere verhaal. Mijn man vond het goed en fijn dat ik eindelijke na zoveel jaar mijn ex weer sprak en alles eerlijk heb verteld over mijn relatie van destijds waar hij mij weg heeft proberen te krijgen. Het doet hem pijn wat mij is overkomen. Nee het is niet goed wat ik mijn man nu aandoe en heb gedaan, zijn vertrouwen beschadigd door vreemd te gaan met die ex.
Mooi moment misschien om eerlijk te zijn naar je echtgenoot.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:37 schreef Anoniemv36 het volgende:
Ik stop met eerlijk zijn naar jullie toe........
Ongelooflijk hoe blind TS blijkt te zijn.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:41 schreef Luxuria het volgende:
Dit verhaal maakt het alleen nog maar erger dat je je man bedondert
Nou, niet dat je huilt vanwege de opmerkingen hier hoor, maar wel op tranen om hetgeen je je man en kinderen aandoet en al hebt aangedaan.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:41 schreef Anoniemv36 het volgende:
Hopen jullie waarschijnlijk hahahaha
Hoi Anoniemv36, eerst en vooral dank om je heel verhaal te delen.quote:
Door gewoon te vertellen wat er gebeurd is, je kwam met je ex in gesprek etc... het verhaal wordt niet leuker of beter, dus zeg wat gezegd moet worden. En sleep aub niet je verleden erbij van 20 jaar geleden.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:42 schreef Anoniemv36 het volgende:
Ja en daarom had ik ook gehoopt hier mensen te treffen die een anywoord of suggesties kunnen geven!!! Behalve het simpele antrwoord van stoppen en opbiechten naar je man.
Hoe vertel je zoiets? Wanneer?
Neuh, alleen maar aan jezelf. En je geile ex.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:44 schreef Anoniemv36 het volgende:
Zal ik je wat vertellen IK HEB NOOIT AAN MIJN EIGEN GEDACHT
Daarom adviseer ik je nogmaals om in THERAPIE te gaan.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:44 schreef Anoniemv36 het volgende:
Zal ik je wat vertellen IK HEB NOOIT AAN MIJN EIGEN GEDACHT
Echt he, en maar lachen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ongelooflijk hoe blind TS blijkt te zijn.
En dan toch nog tijd vinden om je gezin te bedonderen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:45 schreef Anoniemv36 het volgende:
ik hol en vlieg voor iedereen en jan en alleman.......heb soms geen tijd om adem te halen zeggen ze soms wel, want stil staan bestaat bij mij niet!!!!
Dat zie je verkeerd. TS is opofferingsgezind voor alle partijen in dit verhaal.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
Neuh, alleen maar aan jezelf. En je geile ex.
TS heeft het niet van een vreemde.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:48 schreef muzas het volgende:
Die ouders van je zijn ook gestoord trouwens. Je met dat soort berichten bestoken als het infuus nog amper uit je arm is en je man's tranen van geluk nog over zn wangen stromen.
EXACT, je hebt jezelf niet meer onder controle en je hebt geen zicht meer over wat je doet en niet doet. Ga echt in therapie zo snel mogelijk. Doen hé ?quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:51 schreef Anoniemv36 het volgende:
@complicate daar zit ik ook aan te denken. Heb voor 10jaar terug ook een therapie gevolgt, heeft mij enorm geholpen. Om het verleden achter mij te laten en naar het heden te kijken. Zielsgelukkig 2 kinderen mogen krijgen en ontvangen.
Maar na mijn ziekte dachten mijn man en ik dat wij de hele wereld aan konden en het samen redden. De tips en adviezen kwamen aan bod die uit de eerdere therapie kwamen, maar nu sinds die 2x sex met mijn ex loop ik tegen de lamp en weet ik niet goed wat ik doe en waar ik mee bezig ben. Dit snap ik ook echt totaal niet van mijzelf!!!
Maar toch ingaan op dat bericht van je ex.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:51 schreef Anoniemv36 het volgende:
Maar na mijn ziekte dachten mijn man en ik dat wij de hele wereld aan konden en het samen redden.
Wie weet staan jouw man en je minnaars vrouw wel open voor wat swinging.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:56 schreef Anoniemv36 het volgende:
En ja soms zou het makkelijker zijn als je van 2 mannen kunt houden, want ik hou van beide. Het zijn overigens wel totaal verschillende types.
En hielp het?quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:58 schreef Anoniemv36 het volgende:
@Disana heb ik wel eens gedaan hahahaha letterlijk
Je weet totaal niet meer wat je zegt, echt je bent jezelf totaal kwijt.quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:58 schreef Anoniemv36 het volgende:
@Disana heb ik wel eens gedaan hahahaha letterlijk
Datquote:Op zaterdag 9 november 2013 15:16 schreef Seven. het volgende:
Als je ECHT beseft hoeveel schade je je eigen gezin toebrengt, dan zou je niet met je ex neuken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |