Toch riekt het naar een verzonnen verhaal.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:18 schreef Badger. het volgende:
[..]
Bij de ingang ja, in amsterdam bij die louis vuitton en gucci afdelingen, maar als je iets verder loopt niet meer hoor..
quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:11 schreef Theuntje1 het volgende:
Marokkaan in KLB altijd terechte klacht
quote:Op vrijdag 8 november 2013 11:11 schreef Theuntje1 het volgende:
Marokkaan in KLB altijd terechte klacht
Vraag het aan Jellereppequote:Op vrijdag 22 november 2013 02:19 schreef SaulGoodman het volgende:
Het is toch opmerkelijk dat het Marokkaanse volk voor zoveel problemen zorgt. Hier in de buurt, winkelcentrum, zwembad en zelfs op de voetbalclub. Welk dorp of stad het is maakt niet uit. Problemen veroorzaken ze overal. Hoe kan het nou dat bijvoorbeeld de Turken het in Nederland een stuk minder slecht doen? De islamitische onzin (fascistische hokuspokus) speelt hierbij geen rol. Er is immers een stijgend aantal Marokkanen dat die onzin allang achterwege heeft gelaten.
Ze zijn altijd opgefokt en op zoek naar problemen. Je zou er bijna racistisch van worden...
Omdat de Turken vooral door Mustafa Kemal Atatürk zijn opgevoed zich als echte Europeanen te gedragen. Het verhaaltje/smoesje wat sommige Marokkaanse jeugdigen ook gebruiken dat Turken hun broeders zijn, kun je ook in de prullenbak gooien want Turken kijken neer op die geitenhoeders. Turken hebben zo hun trots om met Marokkanen te worden geassocieerd.quote:Op vrijdag 22 november 2013 02:19 schreef SaulGoodman het volgende:
Het is toch opmerkelijk dat het Marokkaanse volk voor zoveel problemen zorgt. Hier in de buurt, winkelcentrum, zwembad en zelfs op de voetbalclub. Welk dorp of stad het is maakt niet uit. Problemen veroorzaken ze overal. Hoe kan het nou dat bijvoorbeeld de Turken het in Nederland een stuk minder slecht doen?
Je hoeft het niet te zien als je het kunt herkennen aan gedragquote:Op vrijdag 8 november 2013 13:15 schreef JuBoy het volgende:
En wie zegt dat het Marokkanen waren kon net zo goed een Algerijn of Armeniër zijn aangezien ts waarschijnlijk het verschil niet ziet.
Daar noem je me een merk ookquote:Op vrijdag 22 november 2013 15:03 schreef WammesWaggel het volgende:
Gek genoeg heb je nooit last van dergelijke wezens bij de Gaastra flagship store.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |