Ik woon ook naast Rotterdam, maar we spreken af bij Fieder. Jammer dat je al een afspraak hebt. Die drie van ons bij elkaar had helemaal leuk geweest.quote:Op donderdag 7 november 2013 15:38 schreef pessie het volgende:
Ik vind ze ook echt anders As!
En waarom dacht ik dat jij in Rotterdam woont? Helaas heb ik 30 november al een afspraak.
E. Heeft dus heerlijk liggen slapen buiten lb.
Lauren heeft 2 tanden onder. Ik dacht dat er nog een tandje kwam maar dat lijkt nu niet meer zo.
ik zou gewoon naar de bevestiging kijken vaak is het zo'n blok voor aan je stuur erg dik ijzer die zijn niet zo kapot. en of het plastic van het stoeltje nog heel is en het tuigje ook.quote:Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef Hilzillah het volgende:
Ik zat er toevallig vanmorgen net aan te denken. To fiets or not to fiets. Ik heb niet zo'n oud gebakkie maar echt nieuw is de fiets ook niet meer. Zo'n stoeltje zou je toch veilig op marktplaats moeten kunnen kopen. Het is niet echt zoals met een auto stoel toch? Dat je dan niet zeker weet of er een ongeluk mee gebeurd is. (Of wel, en zie ik nu iets over het hoofd)
Fietsen is toch pas na de winter, dan is Senn groot genoeg en is het niet zo koud meer
Binnenkort maar eens gaan marktplaatsen dan. Lijkt me zo leuk om te gaan fietsen van het voorjaarquote:Op donderdag 7 november 2013 16:18 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
ik zou gewoon naar de bevestiging kijken vaak is het zo'n blok voor aan je stuur erg dik ijzer die zijn niet zo kapot. en of het plastic van het stoeltje nog heel is en het tuigje ook.
maar ik zou het zo durven te doen.
Ja!quote:Op donderdag 7 november 2013 16:16 schreef ferrari_rood het volgende:
fijn dat de chiropractor helpt en kom je e nog eens naast ean zetten?
ze is sowieso op woe en vrij thuis en ik ook tot nieuwjaarquote:Op donderdag 7 november 2013 16:20 schreef danic het volgende:
[..]
Ja!![]()
Moet echt even een datum gaan bedenken. Heb je voorkeur in dagen?
Ja vond ik ook echt niet leuk om te horen. Dan hadden we er uiteraard voorzichtiger mee omgegaan.quote:Op donderdag 7 november 2013 16:19 schreef Fieder het volgende:
Leuk Danic! Moet te regelen zijn![]()
Wat zielig dat Rosalie's sleutelbeen waarschijnlijk gebroken wasWat doet de chiropractor precies bij haar? Masseren?
Woensdag is ook een van mijn vrije dagen. Vrijdag niet. Of het weekend.quote:Op donderdag 7 november 2013 16:21 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
ze is sowieso op woe en vrij thuis en ik ook tot nieuwjaar
Op een sleutelbeen weet ik dat niet. Maar ze gaan er echt geen foto meer van maken. Maar zuur blijft het.quote:Op donderdag 7 november 2013 16:52 schreef LadyBlack het volgende:
Pff danic dat lijkt me echt een kloterige gedachteMaar ook een oude breuk kunnen ze nog zien op een foto toch?
Spark wat klink je heerlijk verliefd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |