Sie müssen sich ja sicher wohl Fühlen über diese Entdeckung!quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:09 schreef tokko1 het volgende:
Voor de computer peripherals fans onder ons die E-3lue zo fijn vinden heb ik nog een andere merk ontdektnamelijk:
[ [url=http://img5.pcpop.com/ArticleImages/500x375/1/1700/001700321.jpg]afbeelding ]
[/url]
En éindelijk de muis gevonden die ik zocht...draadloos maar oplaadbaar via USB(en bruikbaar):
De Füller X100
[ link | afbeelding ]
Prijzig, maar volgens mij wel de prijs waard
(Voor alternatieven die wireless maar ook USB chargen klik hier en hier)
Prijzen zijn niet in Yen, maar Yuan.quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:22 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Mwah, volgens google is 199 yen net iets meer als een euro. Valt dus best mee.
Ik ga me vanavond dan maar eens in dat Tmart verdiepen..
Twijfelde even of 't niet een europees merk was wat in china verkocht werd oid... maar kan bar weinig vinden over het merk :pquote:Op vrijdag 8 november 2013 13:26 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Sie müssen sich ja sicher wohl Fühlen über diese Entdeckung!
Ziet er nog niet halfgek uit.
yen...quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:22 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Mwah, volgens google is 199 yen net iets meer als een euro. Valt dus best mee.
Ik ga me vanavond dan maar eens in dat Tmart verdiepen..
hmm, dan is dat wat minder.... en kan je misschien beter een Roccat kopen:quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:26 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Prijzen zijn niet in Yen, maar Yuan.
Dus het komt neer op plus minus 30 dollar voor het product, en dan nog een tientje shipping denk ik...
Z'n 30 tot 35 euro
Hmm, interessant. Is dat ding wat?quote:Op vrijdag 8 november 2013 15:06 schreef badschaap het volgende:
[ afbeelding ]
die komt dus wss ook niet meer binnen![]()
kut regels van de ICAO
http://r.ebay.com/Uw3Hvk Zoets?quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:35 schreef neo2000 het volgende:
Rapoo is tegenwoordig een gerenomeerd merk, zelfs Alternate verkoopt het. En idd, er gaan dus ook fakes rond, o.a. op DX zijn deze een tijdje verkocht.Waren muizen opeens 10 dollar goedkoper dan eenzelfde muis welke ook via DX aangeboden werd. Topic waarin gemeld werd dat het fakes betrof werden ook vakkundig euhm.. Weggewerkt
DX style.
Iemand toevallig ervaring met 2,5 sata naar USB kabels? Bedoel zoiets:
http://www.ebay.nl/itm/15(...)&hash=item5d444fa827
http://www.ebay.nl/itm/Ne(...)&hash=item19d52c2dbf
Wil zelf maar een xbox 360 hdd in elkaar hacken; moet ik wel een 2,5 inch hdd aan m'n desktop kunnen hangen. Een originele kost ongeveer 100 euro, dan heb je een 250 GB disk. Met een zelfgemaakte ben je voor 50 euro klaar.. (500GB disk.) Dus dan is de keuze makkelijk. Kan wel een dock kopen in Nederland, maar die zal maar een keer of 2 gebruikt worden (oude hdd koppelen, nieuwe hdd koppelen) en moet dan ook een euro of 20-30 kosten. Dus als iemand toevallig hands on ervaringen heeft met zulke kabeltjes, feel free to share.
Zo'n tent kost 2 tientjes bij de Xenos of bouwmarkt?quote:Op vrijdag 8 november 2013 13:05 schreef Downstar het volgende:
PostNL is weer lekker bezig zeg..(althans daar ga ik vanuit.. of het is de foute waarde van tmart..) vanmorgen briefje in de bus..
Natuurlijk zo blij als een aap met 7 lullen, PAKKETTTUUUUHHHHHHHH!..![]()
Verkopen ze die dingen bij de bouwmarktquote:Op vrijdag 8 november 2013 16:53 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Zo'n tent kost 2 tientjes bij de Xenos of bouwmarkt?
Een keer bij de Praxis gehaald voor 20/30 euroquote:Op vrijdag 8 november 2013 17:08 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Verkopen ze die dingen bij de bouwmarkt?
Jup, staat wel een s bij Karwei ofzo voor 20 euro ofzo.quote:Op vrijdag 8 november 2013 17:08 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Verkopen ze die dingen bij de bouwmarkt?
ah dat wist ik nietquote:Op vrijdag 8 november 2013 17:20 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Een keer bij de Praxis gehaald voor 20/30 euro
[ afbeelding ]
Jawel, het is een zwart nylon tas dat je openvouwt + vakjes voor de lampen.quote:Op vrijdag 8 november 2013 18:51 schreef Downstar het volgende:
[..]
ah dat wist ik niet..
maargoed deze is niet opvouwbaar en geen leuk tasje erbij..
daarnaast is mijne weer naar murrica..
die is nog mooier ook nog. Zal binnenkort eens kijkenquote:Op vrijdag 8 november 2013 17:20 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Een keer bij de Praxis gehaald voor 20/30 euro
[ afbeelding ]
Ja, zoiets zoek ik dus. Hoeft op zich niet super te performen, als het maar betrouwbaar werkt qua data overdracht. Qua crucial zal het wel ok werken, dat geloof ik wel. is ook een OK merk. Vraag is of dat bij de elceapo ebay meuk ook zo is.quote:Op vrijdag 8 november 2013 14:57 schreef BillsGate het volgende:
Ik heb laatst een crucial ssd besteld en daar zat zo'n wit sata-usb kabeltje bij. Ik gebruik hem nu op mijn oude laptophardeschijf, als megagrote usb-stick. Werkt goed
Jepz.quote:
35 euro is wel een beetje veel van het goede (xenos)quote:Op vrijdag 8 november 2013 19:50 schreef monkeybrain het volgende:
Praxis heeft ze niet standaard liggen, vaak zo'n weekactie in de folder. Xenos geloof ik wel.
mijn bestelling via Tmart ( die dus nu terug isquote:Op vrijdag 8 november 2013 22:20 schreef Holender het volgende:
Tmart bestellingen die verzonden zijn via USPS zijn zeker niet te volgen? Krijg een tracking nummer dat begint met NK... vreemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |