Uitstekend, uitstekend. Onbegrijpelijk wat die zieke geesten in kinderen zien. Tuurlijk, ik zie soms ook tieners van 15/16 jaar waar ik van denk 'nice, maar dat komt omdat die vrouwelijke vormen hebben, maar zo'n vormloos kind'. Pedofilie, een geval apart. Helaas moeten we ook onze kanttekeningen erbij zetten en beseffen dat die mensen niks aan hun gevoelens kunnen doen. Je kunt ze hoogstens helpen om het in bedwang proberen te houden.quote:Terre des Hommes vangt pedo'seksuelen'
Kinderhulporganisatie Terre des Hommes heeft via een virtueel Filippijns meisje ruim 1000 kindermisbruikers op het internet getraceerd, onder wie 20 Nederlanders. De gegevens en daden van deze misbruikplegers, uit meer dan 65 landen, zijn maandag overgedragen aan de Nederlandse politie. Dat heeft Terre des Hommes maandag bekendgemaakt.
Foto: ANP
De kinderhulporganisatie zegt een nieuw fenomeen van seksueel kindermisbruik te hebben ontdekt dat snel om zich heengrijpt: webcam kindsekstoerisme. Alleen al in de Filipijnen zou het om tienduizenden slachtoffers gaan. De politie is in sommige landen onwetend over de trend, waardoor er geen of nauwelijks actie wordt ondernomen tegen deze vorm van misbruik, aldus een woordvoerder van Terre des Hommes.
De hulporganisatie deed 8 maanden lang onderzoek naar het fenomeen. Om er achter te komen hoe kindsekstoerisme via de webcam werkt, gingen de onderzoekers undercover op chatrooms. Ze ontwikkelden een 10-jarig virtueel Filipijns meisje dat luisterde naar de naam Sweetie, zoals veel Filipijnse meisjes zich in chatrooms noemen. „Het computermodel was niet van echt te onderscheiden. Ze kon praten en bewegen zonder dat je kon zien dat het om een animatie ging”, licht een woordvoerder van Terre des Hommes toe.
In ruim 2 maanden tijd wist Sweetie meer dan 1000 mannen aan zich te binden. „Zodra zij zich in chatrooms ophield en duidelijk maakte dat ze 10 jaar was en van de Filippijnen kwam, vlogen de mannen op haar af en boden ze geld. Zij kreeg direct allerlei verzoeken en vaak zeer expliciet; bijvoorbeeld of ze haar kleine zusje erbij wilde halen. We konden op die manier wel tien gesprekken tegelijk voeren, maar hielden het telkens bij twee gesprekken tegelijk”, licht de woordvoerder toe.
Op die manier zijn meer dan 1000 personen geïdentificeerd en uiteindelijk ook op video vastgelegd. „Hierdoor hebben we de bewijslast dat ze tegen betaling seks wilden met een Filipijns meisje. De woordvoerder geeft aan dat het werken met lokpubers bij een Nederlandse rechter nog moeilijk is in te brengen, ook al is er wetgeving in de maak die het voor de politie mogelijk maakt met lokpubers te werken. Met het onderzoek en de actie wil Terre des Hommes voorkomen dat het fenomeen zich in rap tempo verspreidt.
Lag er niet ook een plan om kinderporno in grafische vorm toe te staan, zolang het niet te realistisch is?quote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef HeatWave het volgende:
Wat is er eigenlijk zo erg als ze juist "tevreden" zouden zijn met virtueel?
Je zegt zelf dat ze er niets aan kunnen doen, laat ze hun behoeften dan lekker bevredigen met computer gegenereerde beelden, daar doe je toch niemand kwaad mee?
Ik heb geen idee, ik lees er net pas voor het eerst overquote:Op maandag 4 november 2013 17:13 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Lag er niet ook een plan om kinderporno in grafische vorm toe te staan, zolang het niet te realistisch is?
Waarom moet je mensen die naar computerplaatjes van rare dingen kijken vangen?quote:Op maandag 4 november 2013 17:14 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Als je er duizend zieke geesten mee kunt vangen, dan is het die overweging waard.
Van mij mogen er zelfs seksuele kinderpoppen worden geproduceerd waarmee ze in hun behoeftes voorzien. Als je daar vele kinderen mee redt, dan is het allemaal waard. Laten we wel wezen, het is dweilen met de kraan open. Ik wil niet eens weten hoeveel miljoenen er om gaan in die business. Nu weer duizend potentieel verdachten. In een geval gaan al uren onderzoek in zitten, laat staan duizend.quote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef HeatWave het volgende:
Wat is er eigenlijk zo erg als ze juist "tevreden" zouden zijn met virtueel?
Je zegt zelf dat ze er niets aan kunnen doen, laat ze hun behoeften dan lekker bevredigen met computer gegenereerde beelden, daar doe je toch niemand kwaad mee?
Velen zullen er wel bewust naar op zoek zijn, maar je hebt een punt dat men hier voorzichtig mee moet zijn door middel van het inbouwen van veiligheidsmechanismen, maar ik neem aan dat men dat ook doet. Ze zijn hooguit verdachte, tot het tegendeel is bewezen.quote:Op maandag 4 november 2013 17:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom moet je mensen die naar computerplaatjes van rare dingen kijken vangen?
Maar je mag dus wel zoals TdH doet kinderporno maken, maar je mag er niet naar kijken?quote:Op maandag 4 november 2013 17:16 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Velen zullen er wel bewust naar op zoek zijn, maar je hebt een punt dat men hier voorzichtig mee moet zijn door middel van het inbouwen van veiligheidsmechanismen, maar ik neem aan dat men dat ook doet. Ze zijn hooguit verdachte, tot het tegendeel is bewezen.
Dat is een controversieel onderwerp, waar verschillende meningen over zijn, maar je moet verschillende goeden tegen elkaar afwegen. De veiligheid van kinderen of wat virtuele kinderporno op het web gooien en daarmee potentiële pedoseksuelen naar binnen hengelen. In mijn optiek weegt het eerste zwaarder, waardoor het tweede doorgang kan vinden.quote:Op maandag 4 november 2013 17:19 schreef Ulx het volgende:
Maar je mag dus wel zoals TdH doet kinderporno maken, maar je mag er niet naar kijken?
Welke veiligheid? Van wie? Van een hoop nullen en enen? Zeg voor de rechter dat je zag dat het nep was en je nieuwsgierig was naar het effect. Dan is TdH weer aan zet.quote:Op maandag 4 november 2013 17:23 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is een controversieel onderwerp, waar verschillende meningen over zijn, maar je moet verschillende goeden tegen elkaar afwegen. De veiligheid van kinderen of wat virtuele kinderporno op het web gooien en daarmee potentiële pedoseksuelen naar binnen hengelen. In mijn optiek weegt het eerste zwaarder, waardoor het tweede doorgang kan vinden.
Misschien, maar het is aan het OM om te beslissen of ze strafrechtelijke vervolging inzetten. Tdh levert alleen de gegevens af aan politie.quote:Op maandag 4 november 2013 17:26 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welke veiligheid? Van wie? Van een hoop nullen en enen? Zeg voor de rechter dat je zag dat het nep was en je nieuwsgierig was naar het effect. Dan is TdH weer aan zet.
Lekker. Denk je net dat je niet met het ontvoeren en verkrachten van kinderen hoeft te beginnen, krijg je alsnog het OM op je dak. Dat kan je zo je huwelijk kosten. Of je baan. Omdat je een beetje stiekem op virtuele breezahsletjes zit te fappen.quote:Op maandag 4 november 2013 17:34 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Misschien, maar het is aan het OM om te beslissen of ze strafrechtelijke vervolging inzetten. Tdh levert alleen de gegevens af aan politie.
Ja! Daar heb je een punt. Het moet wel met de benodigde zorgvuldigheid gebeuren. Als je eenmaal een smet hebt, dan kom je daar niet vanaf, want mensen denken 'waar rook is, is vuur', zelfs als je onschuldig bent verklaard, blijf je het met je meedragen.quote:Op maandag 4 november 2013 17:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Lekker. Denk je net dat je niet met het ontvoeren en verkrachten van kinderen hoeft te beginnen, krijg je alsnog het OM op je dak. Dat kan je zo je huwelijk kosten. Of je baan. Omdat je een beetje stiekem op virtuele breezahsletjes zit te fappen.
Ik denk dat ze alleen tevreden zijn met virtueel zolang ze denken dat het echt is.quote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef HeatWave het volgende:
Wat is er eigenlijk zo erg als ze juist "tevreden" zouden zijn met virtueel?
Je zegt zelf dat ze er niets aan kunnen doen, laat ze hun behoeften dan lekker bevredigen met computer gegenereerde beelden, daar doe je toch niemand kwaad mee?
Er gaan ook geen kinderen mee gered worden, met haatzaaien hetgeen Terre des Hommes doet (soms met dodelijke afloop tot gevolg).quote:Op maandag 4 november 2013 18:08 schreef kawotski het volgende:
Dus als ik het goed heb weet de hele wereld dit nu en gaan die figuren nog verder de ondergrond in zodat ze nog moeilijker te pakken zijn.
Zag net op het nieuws dat het er 20.000 waren maar ze maar de mankracht hadden om er 1000 te identificerenquote:Op maandag 4 november 2013 17:15 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Van mij mogen er zelfs seksuele kinderpoppen worden geproduceerd waarmee ze in hun behoeftes voorzien. Als je daar vele kinderen mee redt, dan is het allemaal waard. Laten we wel wezen, het is dweilen met de kraan open. Ik wil niet eens weten hoeveel miljoenen er om gaan in die business. Nu weer duizend potentieel verdachten. In een geval gaan al uren onderzoek in zitten, laat staan duizend.
De slager om de hoek.quote:Op maandag 4 november 2013 18:23 schreef DarkAccountant het volgende:
Stond laatst een reportage in een Belgisch weekblad over moeders uit ontwikkelingslanden die hun -12 jarige dochters voor de webcam zetten om seksuele handelingen te verrichten tegen betaling. Wie is er dan zieker denk ik, degene die op de link klikt of de moeder in kwestie?
De kapitalistische samenleving is ziek. Kapitalisme zorgt voor armoede en dus ook voor dergelijke taferelen.quote:Op maandag 4 november 2013 18:23 schreef DarkAccountant het volgende:
Stond laatst een reportage in een Belgisch weekblad over moeders uit ontwikkelingslanden die hun -12 jarige dochters voor de webcam zetten om seksuele handelingen te verrichten tegen betaling. Wie is er dan zieker denk ik, degene die op de link klikt of de moeder in kwestie?
Heb je de petitie nou ondertekend?quote:Op maandag 4 november 2013 18:29 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
De kapitalistische samenleving is ziek. Kapitalisme zorgt voor armoede en dus ook voor dergelijke taferelen.
Als Terre des Hommes echt iets voor kinderen wil doen, maar het gaat ze helemaal niet om de kinderen, dan reizen ze per trein naar Thailand met 12 gewapende revolutionairen en vermoorden ze de corrupte koning en installeren ze een volksdemocratie met eerlijke verdeling van de welvaart en de grondstoffen.
Maar Terre des Hommes wil helemaal niet werkelijk dat kinderen gelukkig worden, ze willen alleen zieken en treiteren en veel geld vangen van naïeve donateurs, zodat zij een luxe leven kunnen leiden, terwijl kinderen op de Filipijnen verrekken.
En als er iemand van deze maffia-groep Terre des Hommes meeleest, dan zou ik zeggen, ga eens tien minuten echt bij jezelf te rade en kijk naar de zuiverheid van je motieven. Wees tenminste tien minuten in je hele leven eerlijk naar jezelf toe. Tien minuten in een mensenleven.
Dat is precies wat ik ook al aangaf in mijn reactiequote:Op maandag 4 november 2013 18:23 schreef DarkAccountant het volgende:
Stond laatst een reportage in een Belgisch weekblad over moeders uit ontwikkelingslanden die hun -12 jarige dochters voor de webcam zetten om seksuele handelingen te verrichten tegen betaling. Wie is er dan zieker denk ik, degene die op de link klikt of de moeder in kwestie?
niet zo veel, voor een tientje heb je dr een weekquote:Op maandag 4 november 2013 17:15 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik wil niet eens weten hoeveel miljoenen er om gaan in die business.
Tja, wat moet je hier nu van zeggen. Nogal eenzijdig verhaal en het lijkt meer een promotie van hoe knap ze dat computermodel gemaakt hebben. En virtueel verkrachten. Kom op nou. Straks krijgen mannen allemaal een implantaat in hun hoofd en wordt je opgesloten als je alleen al aan seks met kinderen denkt......quote:Op maandag 4 november 2013 18:29 schreef Nober het volgende:
Video erbij.
Maar dit is niet strafbaar aangezien het uitlokking is van Terre des Hommes die dus zullen worden berecht.
Maar, ze zijn wel in beeld en kunnen wellicht op andere, strafbare feiten gepakt worden.quote:Op maandag 4 november 2013 18:29 schreef Nober het volgende:
Video erbij.
Maar dit is niet strafbaar aangezien het uitlokking is van Terre des Hommes die dus zullen worden berecht.
zoals?quote:Op maandag 4 november 2013 19:16 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar, ze zijn wel in beeld en kunnen wellicht op andere, strafbare feiten gepakt worden.
Dat zal ook afhangen van de wetgeving in de landen waar die zwijnen vandaan komen.quote:Op maandag 4 november 2013 23:27 schreef valentijn101 het volgende:
Vraag me af of ze de 1000 geidentificeerde pedo s kunnen oppakken.
We leven in een krankzinnige wereld. Die moeders doen het doorgaans ook uit wanhoop, maar dat praat het never-nooit-goed.quote:Op maandag 4 november 2013 18:23 schreef DarkAccountant het volgende:
Stond laatst een reportage in een Belgisch weekblad over moeders uit ontwikkelingslanden die hun -12 jarige dochters voor de webcam zetten om seksuele handelingen te verrichten tegen betaling. Wie is er dan zieker denk ik, degene die op de link klikt of de moeder in kwestie?
quote:Op maandag 4 november 2013 18:29 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Als Terre des Hommes echt iets voor kinderen wil doen, maar het gaat ze helemaal niet om de kinderen, dan reizen ze per trein naar Thailand met 12 gewapende revolutionairen en vermoorden ze de corrupte koning en installeren ze een volksdemocratie met eerlijke verdeling van de welvaart en de grondstoffen.
Maar Terre des Hommes wil helemaal niet werkelijk dat kinderen gelukkig worden, ze willen alleen zieken en treiteren en veel geld vangen van naïeve donateurs, zodat zij een luxe leven kunnen leiden, terwijl kinderen op de Filipijnen verrekken.
En als er iemand van deze maffia-groep Terre des Hommes meeleest, dan zou ik zeggen, ga eens tien minuten echt bij jezelf te rade en kijk naar de zuiverheid van je motieven. Wees tenminste tien minuten in je hele leven eerlijk naar jezelf toe. Tien minuten in een mensenleven.
Gast ben jij serieus???...quote:Op maandag 4 november 2013 18:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
(...)
en ik me afvraag of ze zelf niet ergens een sekskelder in hun pand in de Zoutmanstraat in Den Haag hebben.
Er is een hele hoop kinderleed (en grote mensenleed) in de wereld, maar waarom zo obsessief focussen op kinderseks?
(...)
Er iets aan doen? Zomaar een idee: oppakken en opsluitenquote:Op dinsdag 5 november 2013 00:01 schreef Wopper1 het volgende:
Wat willen ze hier nu eigenlijk mee bereiken?
Iedereen weet dat het gebeurt (voornamelijk in landen als de Filipijnen). Volgens mij zijn de ''daders'' geeneens strafbaar omdat het hier een virtueel meisje betreft.
We weten toch allang dat er zieke geesten zijn in deze wereld?
Ik hoop dan ook dat die dan ook precies DAT zullen doen: Zeggen dat ze naar virtuele kinderporno keken; dat is namelijk nog altijd strafbaar in Nederlandquote:Op maandag 4 november 2013 17:26 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welke veiligheid? Van wie? Van een hoop nullen en enen? Zeg voor de rechter dat je zag dat het nep was en je nieuwsgierig was naar het effect. Dan is TdH weer aan zet.
Als het nou zo 'makkelijk' was...quote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef HeatWave het volgende:
Wat is er eigenlijk zo erg als ze juist "tevreden" zouden zijn met virtueel?
Je zegt zelf dat ze er niets aan kunnen doen, laat ze hun behoeften dan lekker bevredigen met computer gegenereerde beelden, daar doe je toch niemand kwaad mee?
quote:
Virtuele kinderporno is ook gewoon strafbaar.quote:Op maandag 4 november 2013 18:51 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
virtuele seks met vituele kinderen is strafbaar?!
Ik denk niet dat het ze dáár om te doen is. Maar helaas is dat wel het resultaat.quote:Op dinsdag 5 november 2013 00:55 schreef Drxx het volgende:
Pedoseksuelen zullen niet ophouden als ze naar virtueel gegenereerde beelden kunnen kijken. De drang om kinderen een levenslange trauma te bezorgen blijft namelijk. Die pedoseksuelen moeten we uit de samenleving zien te verwijderen, die hou je niet zomaar koest.
Overigens is er ook nog de vraag of het niet gewoon de kat op het spek binden is.
Wellicht dat castreren helpt om het leed te beperken, maar daar doen we ook al niet aan.
Ik heb het er bewust zo plat neergezet omdat het naar mijn idee gewoon zo is. Je bent wel ontiegelijk achterlijk wil je niet beseffen dat dat ook hetgeen is wat je aan het doen bent.quote:Op dinsdag 5 november 2013 01:15 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het ze dáár om te doen is. Maar helaas is dat wel het resultaat.
quote:Het zijn beelden van een onwaarschijnlijke bruutheid – de nachtmerrie van iedere ouder. Wat meteen opvalt: het geluid. Het ijzingwekkende geluid van een huilend kind. Het gaat door merg en been. “Het geluid, dat is misschien wel het ergste,” zegt Felix, die zelf ook betrokken was bij het onderzoek naar Robert M. “Dat vinden pedo’s zelf trouwens ook. Een huilend kind past niet in hun beleving: volgens hen willen de kinderen het immers zelf. Ze zetten er vaak muziek overheen, Mantovani of zo. Ik zag ooit hoe een meisje van veertien werd verkracht. Je hoorde alleen stevige Latijns-Amerikaanse muziek, die alles overstemde. Dat kan ik sindsdien dus niet meer verdragen.”
Dit is iets wat de gemiddelde FOK!ker, althans van de users die de moeite nemen om te reageren in relevante topics, niet lijkt te begrijpen...quote:Op dinsdag 5 november 2013 01:15 schreef Gia het volgende:
Ben het verder helemaal met je eens. Hier moet hard tegen op getreden worden.
Want het genot van één persoon bezorgt meerdere kinderen een levenslang trauma.
Eens.quote:Aangeboren of niet, boeit me helemaal niet.
Wil je rukken op een foto van kinderen, dan neem je maar een modeblad met kindermode.
Welke?quote:Op maandag 4 november 2013 18:48 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Heb je de petitie nou ondertekend?
Het produceren van virtuele porno dus ook. Dus de medewerkers van Terre des Hommes zijn lid van een criminele organisatie en kunnen vervolgd worden en dan lekker bij Bubba drie keer per week worden verkracht in de cel.quote:Op dinsdag 5 november 2013 01:12 schreef Drxx het volgende:
[..]
[..]
Virtuele kinderporno is ook gewoon strafbaar.
quote:Op dinsdag 5 november 2013 02:03 schreef El_Matador het volgende:
Prima originele actie en door personeelsgebrek helaas een vrij bescheiden vangst, maar alle beetjes helpen.
Nagel ze publiekelijk aan de schandpaal, alstublieft.
Jammer voor ze. Onschuldige kinderen verdienen een zo onbezorgd mogelijke jeugd. Dat het leven in Manilla al niet zo tof is is 1, mensen voor hun leven verzieken door pedofilie is ff wat erger.quote:Op dinsdag 5 november 2013 02:05 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]![]()
Zielig voor die mensen.
Vind je dat de politie ook een inval moet doen bij Terre des Hommes zelf, daar fundamentalistische pedohaters, vaak zelf stiekem pedo zijn en de directeur van TdH hoogstwaarschijnlijk een grote hoeveelheid blootfotootjes van jonge jongetjes thuis heeft of van meisjes?quote:Op dinsdag 5 november 2013 02:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jammer voor ze. Onschuldige kinderen verdienen een zo onbezorgd mogelijke jeugd. Dat het leven in Manilla al niet zo tof is is 1, mensen voor hun leven verzieken door pedofilie is ff wat erger.
Pedofilie mag nooit salonfaehig worden, wat engerds als jij daar ook van mogen vinden.
Publiceren die foto's van die Filipina/o-rukkertjes. Laat ze maar mooi uitschot zijn in hun sociale omgeving. Alleen dan lijkt er verbetering te komen, al is het een enorm grote markt, waar tot hooggeplaatsten aan meedoen (Demmink e.g.).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |