Dus als er in je contract staat dat je mensen die komen bezichtigen een 3 gangen diner moet voorschotelen, een thuistap moet neerzetten en zorgen voor een Bob om ze na afloop veilig thuis te brengen dan hou jij je daaraan?quote:Op maandag 4 november 2013 17:16 schreef hottentot het volgende:
[..]
Als je het niet met de huurprijs eens bent, heb je een paar keuzes.
1. Neem een uitsluitende bepaling op in je huurcontract
(betekend gewoon dat je geen huis meer kunt huren)
2. Neem in je contract op dat je nog bijvoorbeeld 6 maanden huur betaald terwijl het huis leeg staat, dit zodat er een nieuwe huurder gevonden kan worden terwijl er niemand door “jouw” huis banjerd.
3. Kopen of onder de brug leven.
Dom? Jij bent degene die dom doet. Geen wonder dat NL naar de klote gaat. Zodra iemand zegt 'bukt u maar' sta jij voorop met kennelijk nog een heel peloton kanslozen achter je.quote:
Kerel….quote:Op maandag 4 november 2013 17:20 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dus als er in je contract staat dat je mensen die komen bezichtigen een 3 gangen diner moet voorschotelen, een thuistap moet neerzetten en zorgen voor een Bob om ze na afloop veilig thuis te brengen dan hou jij je daaraan?
Kom op hee. Stelletje watjes. Ik betaal, dus ik bepaal wie mijn huis inkomt. En 4 dagen voor afloop van de termijn (dan ben ik toch al verkast) kun je langskomen. Maar niet als ik er feitelijk nog woon. En al helemaal niet 3 maanden van te voren af en aan lopen.
Nee, een wetsartikel niet begrijpend kunnen/willen lezen, daar kom je slim mee over.quote:Op maandag 4 november 2013 17:22 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dom? Jij bent degene die dom doet. Geen wonder dat NL naar de klote gaat. Zodra iemand zegt 'bukt u maar' sta jij voorop met kennelijk nog een heel peloton kanslozen achter je.
Tja het is namelijk constant gezeur, zoals ik al aangaf, het gezeur met de honden, daarvoor was er een grapjas die begon een hele preek over de colors van mijn man die aan de muur hangen, hoe slecht motorclubs wel niet zijn, daarna was er nog een die begon over een foto die op de slaapkamer hangt, enz enz gewoon vermoeiend als ik graag kritiek wil dan kan ik namelijk ook wel mijn vader op de kast jagen en dan heb ik een hele avond kritiek over wat ik allemaal wel niet fout heb gedaanquote:Op maandag 4 november 2013 17:19 schreef Peter het volgende:
Spreek met de makelaar nog 2 momenten af waarop hij met kandidaten langs kan komen, ik zou er voor passen telkens mensen langs te laten komen..
Is dat diezelfde wet waarin staat dat je geen overlast aan je medehuurders mag bezorgen? En mensen dan na 10 jaar nog niet eruit kunnen worden gegooid? En als ze er al uitgegooid worden ze er meestal nog op vooruit gaan ook?quote:Op maandag 4 november 2013 17:22 schreef hottentot het volgende:
Dit staat niet in je contract, dit is gewoon de algemeen geldende huurwet waar zowel jij als je huurbaas zich aan te houden hebben.
Ja daar ben ik blij mee. Maar niet omdat die caravan zo slecht is. Maar goed, eigenwijsheid brengt jou natuurlijk heel ver. De wet lijkt mij en de meeste anderen hier zéér duidelijk.quote:Op maandag 4 november 2013 17:16 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Wees jij nou maar blij dat je eindelijk je caravan gedag kunt zeggen. (Nog bezichtigingen gehad daar?)
Je kunt gewoon kortaf zijn en zeggen dat ze de woning kunnen bezichtigen en zich verder van commentaar kunnen onthouden. Gaan ze wel door op niet terzake doende zaken dan zou ik ze eruit zetten.quote:Op maandag 4 november 2013 17:24 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Tja het is namelijk constant gezeur, zoals ik al aangaf, het gezeur met de honden, daarvoor was er een grapjas die begon een hele preek over de colors van mijn man die aan de muur hangen, hoe slecht motorclubs wel niet zijn, daarna was er nog een die begon over een foto die op de slaapkamer hangt, enz enz gewoon vermoeiend als ik graag kritiek wil dan kan ik namelijk ook wel mijn vader op de kast jagen en dan heb ik een hele avond kritiek over wat ik allemaal wel niet fout heb gedaan
Rustig ademhalen, gaat vanzelf over. (Zo niet, dan wil diep voorover bukken ook wel eens helpen.)quote:
Oeh.. gewaagd! Is dat geen tegenwerken dan?quote:Op maandag 4 november 2013 17:25 schreef hottentot het volgende:
Je kunt gewoon kortaf zijn en zeggen dat ze de woning kunnen bezichtigen en zich verder van commentaar kunnen onthouden.
Daarom, je moet vanwege je contract de mogelijkheid geven, maar daar zitten grenzen aan. Spreek met de makelaar 2 data af en klaar. Voorkeur 1 in december en 1 in januari. Voor de rest zoekt ie het maar uit.quote:Op maandag 4 november 2013 17:24 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Tja het is namelijk constant gezeur, zoals ik al aangaf, het gezeur met de honden, daarvoor was er een grapjas die begon een hele preek over de colors van mijn man die aan de muur hangen, hoe slecht motorclubs wel niet zijn, daarna was er nog een die begon over een foto die op de slaapkamer hangt, enz enz gewoon vermoeiend als ik graag kritiek wil dan kan ik namelijk ook wel mijn vader op de kast jagen en dan heb ik een hele avond kritiek over wat ik allemaal wel niet fout heb gedaan
Godsamme wat ben jij toch een vreselijke betweter. Niet je fouten toe kunnen geven en er gewoon overheen lullen.quote:Op maandag 4 november 2013 17:28 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Oeh.. gewaagd! Is dat geen tegenwerken dan?
contracten goed lezen en geen contracten tekenen waar je het niet mee eens bentquote:Op maandag 4 november 2013 17:20 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dus als er in je contract staat dat je mensen die komen bezichtigen een 3 gangen diner moet voorschotelen, een thuistap moet neerzetten en zorgen voor een Bob om ze na afloop veilig thuis te brengen dan hou jij je daaraan?
Kom op hee. Stelletje watjes. Ik betaal, dus ik bepaal wie mijn huis inkomt. En 4 dagen voor afloop van de termijn (dan ben ik toch al verkast) kun je langskomen. Maar niet als ik er feitelijk nog woon. En al helemaal niet 3 maanden van te voren af en aan lopen.
Bukken voor je huisbaas, dat lijkt me een kutleven.quote:Op maandag 4 november 2013 17:30 schreef hottentot het volgende:
Dat je schijnbaar een kutleven hebt zonder veel sociale samenhang hoef je niet op ons te projecteren.
er staat gelukkig niet in de wet dat je bij de bezichtiging gezellig moet doenquote:Op maandag 4 november 2013 17:28 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Oeh.. gewaagd! Is dat geen tegenwerken dan?
Nee, ik denk dat ik wel goed zit.quote:Op maandag 4 november 2013 17:33 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Bukken voor je huisbaas, dat lijkt me een kutleven.![]()
Maak je verder geen zorgen om mij, schijn bedriegt kennelijk.
Dit is wel een idee, dan hoef ik de dingen maar even van te voren van de muur te halen, momenteel laat ik alles hangen omdat ik anders bang ben dat de lijsten beschadigen of dat de honden of mijn dochter het onbedoeld beschadigen.quote:Op maandag 4 november 2013 17:28 schreef Peter het volgende:
[..]
Daarom, je moet vanwege je contract de mogelijkheid geven, maar daar zitten grenzen aan. Spreek met de makelaar 2 data af en klaar. Voorkeur 1 in december en 1 in januari. Voor de rest zoekt ie het maar uit.
Tip: Niet teveel geld op inzetten...quote:Op maandag 4 november 2013 17:34 schreef hottentot het volgende:
Nee, ik denk dat ik wel goed zit.
Eigenwijs, betweterig, laag inlevingsvermogen. Meestal niet de mensen met de grootste vriendenkring.
We zullen het nooit weten… Maar ik houd mijn mening over jou, en jij gaat zeggen dat het je een ongelofelijke rotzorg zal zijn.quote:Op maandag 4 november 2013 17:36 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Tip: Niet teveel geld op inzetten...
Niet we. Jij niet.quote:
Het inbinden is begonnenquote:Op maandag 4 november 2013 17:47 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Pas zodra ik zo goed als vertrokken ben
Dat weet ik wel, maar er staat bv. ook nergens dat je er speciaal vrij voor moet vragen, alleen meewerken. Nou, als jij dus bezwaar hebt dat er wildvreemden door je slaapkamer heen banjeren (lijkt me niet meer dan logisch, alhoewel ik hier nogal wat watjes opmerk die kennelijk alles maar voor lief nemen) dan is het je goed recht om die bezichtiging op een tijdstip te plannen dat dat wel zonder inbreuk op je privacy mogelijk is. Dus gewoon net voor je vertrekt, en alles al verhuisd is.quote:Op maandag 4 november 2013 17:34 schreef loecje het volgende:
er staat gelukkig niet in de wet dat je bij de bezichtiging gezellig moet doen
Over begrijpend lezen gesproken....quote:
Grapjas.quote:En nee jij bepaalt niet dat het bijvoorbeeld alleen in de laatste 4 dagen mag.
Had je bij mij kunnen doen, had je gewoon 1 of 2 maanden extra huur gekost. (standaard praktijk trouwens bij weigering)
Van "gebeurt absoluut niet” naar “als ik er bijna uit ben” is toch al een stapje in de goede richting.quote:Op maandag 4 november 2013 17:56 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Over begrijpend lezen gesproken....
En jij denkt dat een huisbaas akkoord gaat als jij zegt dat je wel mee wilt werken aan een bezichtiging maar alleen als al je spullen er al uit zijn.quote:Op maandag 4 november 2013 17:54 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dat weet ik wel, maar er staat bv. ook nergens dat je er speciaal vrij voor moet vragen, alleen meewerken. Nou, als jij dus bezwaar hebt dat er wildvreemden door je slaapkamer heen banjeren (lijkt me niet meer dan logisch, alhoewel ik hier nogal wat watjes opmerk die kennelijk alles maar voor lief nemen) dan is het je goed recht om die bezichtiging op een tijdstip te plannen dat dat wel zonder inbreuk op je privacy mogelijk is. Dus gewoon net voor je vertrekt, en alles al verhuisd is.
Gebeurt absoluut niet zolang ik er nog gewoon in woon. Dus als al mijn spullen er nog instaan, en ik er gewoon nog woon&slaap. Zo ingewikkeld is het toch allemaal niet?quote:Op maandag 4 november 2013 17:59 schreef hottentot het volgende:
Van "gebeurt absoluut niet” naar “als ik er bijna uit ben” is toch al een stapje in de goede richting.
Is het woordje 'dom' een stokpaardje van je ofzo? Maakt op mij geen indruk, omdat een bepaald type volk juist dat woordje te pas en te onpas gebruikt.quote:Verder ben je gewoon te dom om in te zien dat een huurder net als een verhuurder ook verplichtingen heeft.
Ah, de argumenten zijn nog verder uitgeput merk ik?quote:Op maandag 4 november 2013 18:00 schreef hottentot het volgende:
Damn, wat ben jij achterlijk en kortzichtig.
Voor jou wel schijnbaar, niemand geeft je gelijk en toch blijf je stug volhouden.quote:Op maandag 4 november 2013 18:03 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Gebeurt absoluut niet zolang ik er nog gewoon in woon. Dus als al mijn spullen er nog instaan, en ik er gewoon nog woon&slaap. Zo ingewikkeld is het toch allemaal niet?
'Trol'. Die zetten we er ook bij op het lijstje.quote:Op maandag 4 november 2013 18:05 schreef hottentot het volgende:
Voor jou wel schijnbaar, niemand geeft je gelijk en toch blijf je stug volhouden.
I.p.v. dom zou trol een beter woord zijn.
Met jou is geen normale discussie mogelijk, is al eerder in meerdere topics gebleken.quote:Op maandag 4 november 2013 18:08 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
'Trol'. Die zetten we er ook bij op het lijstje.![]()
Geef je een seintje als je tot een normale discussie in staat bent? (Ik begin bijna te geloven dat jij de makelaar in kwestie bent, en je graag de huurders in toom wilt blijven houden.)
Dat is jouw mening. (Voor wat die 'gebukt' waard is...)quote:Op maandag 4 november 2013 18:14 schreef hottentot het volgende:
Met jou is geen normale discussie mogelijk, is al eerder in meerdere topics gebleken.
Kijk jij maar uit dat er niemand achter je staat, kan in jouw gangbare positie pijnlijk zijn.quote:Blijf vooral in jezelf geloven, dan is er toch iemand die achter je staat.
Je hebt nogal een anale fixatie, maar goed ik heb niets tegen homo’s.quote:Op maandag 4 november 2013 18:19 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. (Voor wat die 'gebukt' waard is...)
[..]
Kijk jij maar uit dat er niemand achter je staat, kan in jouw gangbare positie pijnlijk zijn.![]()
Maar evengoed heb je dus behalve de zoveelste persoonlijke aanval op mij (is dat de kift ofzo? Sorry, ik kan er ook niks aan doen dat het me allemaal meezit) weer niks zinnigs toe te voegen? Zeg dan gewoon niks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder stel je ook hier weer een intelligentie ten toon die nogal te wensen overlaat. Zelfs als wetsartikelen je voorgehouden worden blijf je nog ontkennen.
Vind het alleen moeilijk om in te zien of je nu echt een lul bent of gewoon een trol.“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
'Lul' die voeg ik ook nog ff toe. Volgens mij staat je vocabulaire nu op 6 woorden is het niet?quote:Op maandag 4 november 2013 18:24 schreef hottentot het volgende:
Vind het alleen moeilijk om in te zien of je nu echt een lul bent of gewoon een trol.
Sorry voor het ongemak. Geen idee wat ik hem misdaan heb, maar die user heeft wat tegen me, dat soort lui hou je altijd op een forum.quote:Op maandag 4 november 2013 18:37 schreef LittleLady het volgende:
Nou nou nou, stelde gewoon een vraag, stelde niet voor om flink tegen elkaar te rellen.
Lijkt me een goed plan om de makelaar de bezichtigingen te laten doen. Dan weet je zeker dat ie alles zoveel mogelijk gezamenlijk afspreekt.quote:Ik ga gewoon een paar dagen prikken, bel die wel aan de makelaar door, dan gaat die dan maar leuk bezichtigingetje spelen, daarbij stop ik liever wel tijdig mijn dochter in bed en ga werken ( ik werk thuis )
Dat soort lui moet je gewoon direct naar de buitendeur escorteren. Ze komen voor het huis, niet voor jou.quote:dan dat ik kritiek krijg over de hele levensstijl die ik en mijn man erop nahielden.
ik ben de afgelopen jaren vaak verhuist en ik had er idd geen problemen mee. dat weet je van te voren bij een huurwoning. maar ik heb gelukkig ook nooit kijkers gehad die zoveel commentaar hadden.quote:Op maandag 4 november 2013 17:54 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dat weet ik wel, maar er staat bv. ook nergens dat je er speciaal vrij voor moet vragen, alleen meewerken. Nou, als jij dus bezwaar hebt dat er wildvreemden door je slaapkamer heen banjeren (lijkt me niet meer dan logisch, alhoewel ik hier nogal wat watjes opmerk die kennelijk alles maar voor lief nemen) dan is het je goed recht om die bezichtiging op een tijdstip te plannen dat dat wel zonder inbreuk op je privacy mogelijk is. Dus gewoon net voor je vertrekt, en alles al verhuisd is.
Maar bezichtigen met meerdere mensen, zonder makelaar en dat ze daarna afgekeurd worden op inkomen.. dan doet de makelaar niet genoeg.quote:Op maandag 4 november 2013 18:45 schreef loecje het volgende:
[..]
ik ben de afgelopen jaren vaak verhuist en ik had er idd geen problemen mee. dat weet je van te voren bij een huurwoning.
en ja het is je goed recht om die bezichtiging op een tijdstip te plannen wanneer het jou uitkomt. daarom belt de kijker ook naar jou toe om een bezichtiging te plannen. enige nadeel bij de woningbouw is dat de kijker binnen een bepaalde periode moet reageren op de woning en dus ook binnen die periode komt kijken.
persoonlijke spullen mikte ik alvast in een verhuisdoos en klaar. ik ging er echt niet speciaal voor schoonmaken of opruimen.
Ga je nu nog steeds beweren dat je gelijk hebt?quote:Op maandag 4 november 2013 18:29 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
En wetsartikelen domweg quoten is 1), ze waterdicht uitleggen is 2) Maar goed maak jij je maar niet druk om 3), je komt toch niet verder dan 1,5)
Heeft ook niets met jou nodig, maar dat had je gelukkig al doorquote:Op maandag 4 november 2013 18:37 schreef LittleLady het volgende:
Nou nou nou, stelde gewoon een vraag, stelde niet voor om flink tegen elkaar te rellen.
Als je er geen problemen mee hebt is het uiteraard ok om bezichtigingen te krijgen. Maar als je er wel problemen mee hebt (en dat zou ik hebben, en velen met mij denk ik) dan moet de makelaar maar ff kijken wat ie doet.quote:Op maandag 4 november 2013 18:45 schreef loecje het volgende:
ik ben de afgelopen jaren vaak verhuist en ik had er idd geen problemen mee. dat weet je van te voren bij een huurwoning. maar ik heb gelukkig ook nooit kijkers gehad die zoveel commentaar hadden.
Bij een woningbouwvereniging die ik goed ken (ken vrijwel alle personeelsleden daar persoonlijk, tot aan de directeur toe) wordt gewoon de woning aangeboden, stel dat einde huurtermijn 31 oktober was, per bv 11 november. Dan hebben ze zelf nog even tijd om een en ander glad te trekken (wellicht een nieuwe keuken erin te zetten als dat nodig blijkt) en wil je vooraf graag het huis zien dan kun je zelf VRAGEN(!!!) aan de oude bewoners of dat mag. Is de oude bewoner het er niet mee eens, dan kijk je maar aan de buitenkant en op de plattegrond.quote:en ja, het is je goed recht om die bezichtiging op een tijdstip te plannen wanneer het jou uitkomt. daarom belt de kijker ook naar jou toe om een bezichtiging te plannen. enige nadeel bij de woningbouw is dat de kijker binnen een bepaalde periode moet reageren op de woning en dus ook binnen die periode komt kijken (geen idee hoe dat bij een makelaar zit)
persoonlijke spullen mikte ik alvast in een verhuisdoos en klaar. ik ging er echt niet speciaal voor schoonmaken of opruimen en ook zeker niet mijn hele agenda overhoop gooien.
Blijf je nou dit topic verneuken?quote:Op maandag 4 november 2013 18:56 schreef hottentot het volgende:
Ga je nu nog steeds beweren dat je gelijk hebt?
Nee, onzin verkondigen daar help je TS mee. Word dit aangetoond ga je glashard ontkennen.quote:Op maandag 4 november 2013 19:01 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Blijf je nou dit topic verneuken?
Als je wat tegen me hebt, er zit ook een DM/PB knop op Fok! hoor. Held.
dan gaat het daar heel anders dan bij mijquote:Op maandag 4 november 2013 19:00 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Bij een woningbouwvereniging die ik goed ken (ken vrijwel alle personeelsleden daar persoonlijk, tot aan de directeur toe) wordt gewoon de woning aangeboden, stel dat einde huurtermijn 31 oktober was, per bv 11 november. Dan hebben ze zelf nog even tijd om een en ander glad te trekken (wellicht een nieuwe keuken erin te zetten als dat nodig blijkt) en wil je vooraf graag het huis zien dan kun je zelf VRAGEN(!!!) aan de oude bewoners of dat mag. Is de oude bewoner het er niet mee eens, dan kijk je maar aan de buitenkant en op de plattegrond.
Dat klopt ook wel, doen hun ook. Maar die proberen echt niet de huidige bewoners te dwingen tot bezichtigingen. Dat is een kansloos verhaal uiteraard.quote:Op maandag 4 november 2013 19:06 schreef hottentot het volgende:
[quote]Op maandag 4 november 2013 19:07 schreef loecje het volgende:
dan gaat het daar heel anders dan bij mij
wanneer er nog het een en ander moet worden glad getrokken dan zit er een periode tussen einddatum en de nieuwe bewoners. maar de woning komt online te staan zodra de huur is opgezegd en een week later belt de eerste gegadigde al die komt kijken.
Gewoon aan de makelaar doorgeven dat je door prive-omstandigheden helaas niet in staat bent om nog meer bezichtigingen te kunnen verdragen. (Geef er even een opsomming bij van de belachelijke dingen die gebeurden tijdens de bezichtigingen tot nu toe) Vanaf 26 januari heeft een kennis wel tijd om die zorg op zich te nemen.quote:Op maandag 4 november 2013 19:12 schreef LittleLady het volgende:
Ik heb dit nooit bij de woningbouw gehad, heb destijds in Veendam, ( ja zeg het maar ) een huisje gehad via de woningbouw, maar heb nooit kijkers gehad, heb het huisje helemaal klaargemaakt, de rode keuken moest weer wit maar voor de rest niemand gezien, daarom vind ik dit ook bizar, het is wel mijn huisje tot eind Januari en na deze kijkers ben ik er gewoon spuugzat van.
Die stuurt bij weigering een aangetekende brief waarin hij zijn rechten en jouw plichten aangeeft, tevens doet hij daarin voorstellen om tot een bezichtiging te komen. En zal hij vaak ook een schappelijk moment noemen (qua tijd) dat er een bezichtiging gepland is.quote:Op maandag 4 november 2013 19:00 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
dan moet de makelaar maar ff kijken wat ie doet.
Tegen die tijd ben ik allang verhuisd. Maar dat snap je zelf ook wel.quote:Op maandag 4 november 2013 19:30 schreef hottentot het volgende:
Die stuurt bij weigering een aangetekende brief waarin hij zijn rechten en jouw plichten aangeeft, tevens doet hij daarin voorstellen om tot een bezichtiging te komen. En zal hij vaak ook een schappelijk moment noemen (qua tijd) dat er een bezichtiging gepland is.
Weiger je dan nog, dan zal hij een nieuwe aangetekende brief versturen waarin hij ook aangeeft gemaakte kosten cq. gederfde inkomsten op jou te gaan verhalen. Als je dan blijft weigeren zal hij zich geen toegang tot je woning verschaffing maar je gewoon een rekening presenteren.
Huh? De huurder mag zich bij zijn eigen weigering geen toegang verschaffen tot de woning die hij huurt?quote:Hierbij dient aangetekend te worden, dat beide partijen plichten hebben.
De huurder is verplicht schappelijke tijden/dagen aan te bieden waarop bezichtiging mogelijk is, en de verhuurder dient rekening te houden met de prive-situatie van de huurder (verjaardag, werk etc..) en aldus zullen zij samen in overleg hier tijdsdelen voor dienen te plannen. De huurder mag zich bij weigering zelf geen toegang tot de woning verschaffen. (geeft niet, hij stuurt je gewoon een rekening)
Als een huurovereenkomst in strijd is met de wet, is deze per definitie al ongeldig. Je hoeft als huurder geen mensen in je woning toe te laten.quote:Op maandag 4 november 2013 19:30 schreef hottentot het volgende:
[..]
Die stuurt bij weigering een aangetekende brief waarin hij zijn rechten en jouw plichten aangeeft, tevens doet hij daarin voorstellen om tot een bezichtiging te komen. En zal hij vaak ook een schappelijk moment noemen (qua tijd) dat er een bezichtiging gepland is.
Weiger je dan nog, dan zal hij een nieuwe aangetekende brief versturen waarin hij ook aangeeft gemaakte kosten cq. gederfde inkomsten op jou te gaan verhalen. Als je dan blijft weigeren zal hij zich geen toegang tot je woning verschaffing maar je gewoon een rekening presenteren.
Hierbij dient aangetekend te worden, dat beide partijen plichten hebben.
De huurder is verplicht schappelijke tijden/dagen aan te bieden waarop bezichtiging mogelijk is, en de verhuurder dient rekening te houden met de prive-situatie van de huurder (verjaardag, werk etc..) en aldus zullen zij samen in overleg hier tijdsdelen voor dienen te plannen. De huurder mag zich bij weigering zelf geen toegang tot de woning verschaffen. (geeft niet, hij stuurt je gewoon een rekening)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |