Ooh zo, nee dan heb je waarschijnlijk je ei donderdag gehadquote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef Skittles het volgende:
Ik had vanaf het begin van testen (zondag) al lichte strepen. Op woensdag was ie het donkerst en donderdag was ie nog steeds donkerder dan de teststreep, maar ieeetsjes lichter dan de streep van woensdag. Op vrijdag gingen vriend en ik een dagje uit en ben ik de test simpelweg vergeten.
Welk merk heb je?quote:Op maandag 4 november 2013 19:50 schreef Tennisballetje het volgende:
Ja klopt, dat was ik
Ja, het is niet zo glij-ig als gewoon glijmiddel, het lijkt meer op "natuurlijk" glijvocht, zeg maar. Maar voor het bestrijden van droogheid werkt het prima
Conceive Plus, ik heb het besteld bij Sensitest. Gewoon de tube.quote:
`Het klinkt wel veel belovend .... nou wil ik je niet opjutten ofzo..quote:Op maandag 4 november 2013 17:11 schreef Skittles het volgende:
Ik had vanaf het begin van testen (zondag) al lichte strepen. Op woensdag was ie het donkerst en donderdag was ie nog steeds donkerder dan de teststreep, maar ieeetsjes lichter dan de streep van woensdag. Op vrijdag gingen vriend en ik een dagje uit en ben ik de test simpelweg vergeten.
Danku!quote:Op maandag 4 november 2013 19:54 schreef Tennisballetje het volgende:
[..]
Conceive Plus, ik heb het besteld bij Sensitest. Gewoon de tube.
Ze hebben ook portieverpakkingen maar dat vind ik een beetje wazig, ik bepaal zelf wel hoeveel ik nodig heb
Goedkope kruidvat doen met 2 streepjes?quote:Op dinsdag 5 november 2013 07:33 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Pff, deed ik vanmorgen een kruitvattest, komt er geen plusje, maar een minnetje met 2 lichte vage streepjes erbij waardoor het een beetje op een peace-teken leek![]()
Die 2 streepjes zijn nu, na 10 minuten ook ver weggetrokken, maar nou weet ik dus nog altijd niks
Jammer Cholula!quote:Op dinsdag 5 november 2013 07:51 schreef Cholula het volgende:
Ik sluit me aan bij de dames die ongesteld zijn geworden. En waar jullie je mogen troosten met chocola moet ik nuchter blijven en krijg ik zo een ruggenprik om vervolgens geopereerd te worden. Een topdag dus!
LMN wat stom van die test. Wanneer is je nod? (Sorry ik zit mobiel en onthoud niks)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |