Zo’n soortgelijke situatie heb ik ook pas meegemaakt.quote:Op maandag 18 november 2013 20:25 schreef aadspagaat het volgende:
vorige week ook weer iets bizar meegemaakt.
(ik heb er ff een gruwelijk lelijke paint bijgemaakt voor uitleg)
[ afbeelding ]
ik kwam dus op een voorrangsweg aanrijden, waar een gekke pool heel anders over dacht.
deze beste meneer reed gewoon door, ook al claxoneerde ik. nou reed hij dus ook nog eens de verkeerde weghelft op![]()
mijn stoplicht was rood en hij ging gewoon naast me staan waarop ik gebaarde en tuuterde dat die achterlijke achter mij moest gaan staan. vervolgens keek ik op het stoplicht wat al op oranje stond. ik reed er dus nog snel doorheen, kijk ik dik een seconde later in me binnenspiegel schiet die knakker dus dik door rood heen vanaf de verkeerde weghelft. me hart ging ook tekeer want die stoplichten staan retestrak op elkaar afgestemd en zag het overige verkeer ook al rijden. liep gelukkig allemaal goed af, maar wat een verrekte mongol! (tevens is de weg waar het overig verkeer op rijd een n-weg waar dus 80 word gereden)
Diezelfde kwam ik laatst tegen dan denk ik.quote:Op maandag 18 november 2013 20:53 schreef Albert86 het volgende:
Vanavond nog weer een top voorbeeld van een vader. Op ee fiets, in de het donker, twee kinderen erbij, ook beide op de fiets en alle drie zonder licht...
Leuk verhaalquote:Op dinsdag 19 november 2013 11:37 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Diezelfde kwam ik laatst tegen dan denk ik.
Auto met achterop een sticker 'My daddy is the best"
Achterin een kinderzitje met kleuter en een maxicosi met baby. En pappie al rokend achter het stuur.
Dus.
Zo zit ik wel eens met grote verbazing te kijken naar resultaten die je krijgt als je bij YouTube roadrage intyptquote:Op dinsdag 19 november 2013 17:21 schreef Vlassie1980 het volgende:
Wat ik altijd nog steeds erg intrigerend vind zijn al die traffic filmpjes op YouTube uit Rusland. Wat een mafketels heb je daar, ik heb wel eens in Rome gereden met een huurauto maar dat is peanuts met die idioten die daar rondkachelen
Dat is ook verboden.quote:Op dinsdag 19 november 2013 10:36 schreef Gwywen het volgende:
Op een gegeven moment, midden in een bos, ging hij boven op zijn rem staan en sloeg linksaf.
Ik weet dat daar inderdaad een paar huizen staan, en omdat ik geen verlicht navigatieschermpje zag en ook geen bijrijder, begreep ik dat deze man met de kaart op schoot naar dat kleine weggetje op zoek is geweest, waarvan hij kennelijk alleen wist dat het aan die N-weg lag, maar niet precies wáár.
Echt, dit moeten ze verbieden.
Nou nou dat is wat hij haalt je rechts in terwijl je er nog niet voorbij was.quote:Op woensdag 20 november 2013 00:31 schreef Garbageman het volgende:
Iemand wil vanaf het tankstation invoegen op de A7 maar rijdt niet echt door. De invoeger wil op dat stuk snelweg rijden waar ik net rij, want voor en achter mij is maar een gat van een kilometer of zo, natuurlijk veel te krap. Geen probleem, ga ik wel ff naar links. Ik kom naast de invoeger terecht met het idee, "ik haal de invoeger in, ga weer netjes naar rechts, en dan ziet ie maar wat ie doet". op de snelweg wordt de invoeger ineens "wakker" en besluit maar flink gas te geven net als ik er bijna voorbij ben. Ik ga voor dat soort "mensen" geen brandstof verspillen, dus besloot de invoeger mij maar rechts voorbij te gaan. Als ie mij ooit gezien heeft.....
Dan moet je daar ook niet met 70 rijden mafkeesquote:Op dinsdag 19 november 2013 18:53 schreef BigSmurf het volgende:
Mensen die zonder te kijken tussen de file vandaan de afrit ineens opgaan terwijl je daar met 70 rijdt.
Dat op de hoofdbaan 50 wordt aangegeven en op de afslag 70 heb ik ook wel meegemaakt. Op de hoofdbaan staat het dan stil en op de afslag kun je doorrijden.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:10 schreef Me_Wesley het volgende:
Dan moet je daar ook niet met 70 rijden mafkees
Dat je ergens 70 mag betekent niet dat dat dan ook veilig is. Ik ga toch ook niet cruise control op 50 door de binnenstad omdat dat 'mag'.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:16 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dat op de hoofdbaan 50 wordt aangegeven en op de afslag 70 heb ik ook wel meegemaakt. Op de hoofdbaan staat het dan stil en op de afslag kun je doorrijden.
We kunnen bij elke irritatie wel het verhaal gaan omdraaien, maar degene die het onveilig maakt(e) is de invoeger hoor.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:17 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Dat je ergens 70 mag betekent niet dat dat dan ook veilig is. Ik ga toch ook niet cruise control op 50 door de binnenstad omdat dat 'mag'.
Het is inderdaad ook nog situatieafhankelijk, geen vrijbrief om die snelheid maar te gaan rijden. Ik wilde maar zeggen dat ik het vaker gezien heb, ook dat het goed mogelijk was 60 á 70 te rijden op de afslag terwijl het op de hoofdbaan steeds langzamer ging en soms zelfs stilstond.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:17 schreef Me_Wesley het volgende:
Dat je ergens 70 mag betekent niet dat dat dan ook veilig is. Ik ga toch ook niet cruise control op 50 door de binnenstad omdat dat 'mag'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |