Wel een stuk meer brood dan! F vindt het wel heel erg lekker maar hij krijgt maar zulke kleine stukjes tegelijk weg, dan duwt hij de rest weer uit zijn mond en dan kan ik dat er later weer instoppen. Hij krijgt dan intussen al zo'n honger dat hij boos wordt en dan geef ik gewoon de fles. Hij regelt tot nu toe zelf dat hij steeds ietsje meer eet.quote:Op zondag 3 november 2013 16:46 schreef Kyara het volgende:
[..]
Denk dat dat wel overeenkomt met wat ze hier nog krijgen. Wel 1 voeding meer en ik weet niet precies wat ze nog binnen krijgen aan melk. Maar ze eten samen 1 stuk fruit, 2 boterhammen (1 als ontbijt en 1 tussen de middag), allebei een maisboogje en 's avonds bijvoorbeeld 1 aardappel en 2 wortel of een groot stuk broccoli. Qua potje is het denk ik samen 3/4 potje (en dan de 4 maanden potjes). Yoghurt ook geprobeerd maar dat vinden ze Heel Erg Vies. En toen waren ze ook Heel Erg Boos.
EBay voor elastiekjes., 99 dollarcent voor 300 stuks. Die stoffen trekken ze er makkelijker uitquote:Op zondag 3 november 2013 16:21 schreef Kyara het volgende:
Nog even een vraag aan de meisjes-met-haar moeders (ik schreef eerst meisjesmoeders met haar trouwens). Waar vind ik haarelastiekjes en knipjes voor baby's? En is dat niet eng dat ze het uittrekken en in hun mond stoppen?
thanx voor de tip! Ik heb ze besteld.quote:Op zondag 3 november 2013 17:19 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
EBay voor elastiekjes., 99 dollarcent voor 300 stuks. Die stoffen trekken ze er makkelijker uit![]()
En 3 cm knipjes heb ik bij etos/kruidvat gekocht, van zenner hebben ze die.
En online ook wat. Ook bij intertoys hadden ze die, althans bij ons.
Klinkt alsverlatingsangst icm vermoeidheid. Bespelen vind ik wel heel erg vroeg. Hier helpt het Lauren op mijn arm in slaap te laten vallen en dan rustig in bed te leggen.quote:Op zondag 3 november 2013 19:41 schreef Spirit82 het volgende:
Even zonder bijlezen een vraag: vanaf wanneer gaan baby's je "bespelen" en wat wijst op een oorontsteking? Ik twijfel, zodra ik Isa in bed leg is het gillen, echt helemaal over de rooie tot ik haar oppak en meeneem naar de woonkamer, dan wordt ze rustig. Nu ligt ze in de box te spelen. Maar ze grijpt ook vaak naar haar oortje... Ik weet niet wat ik ermee aan moet...
Heb je het te druk in het weekend om bij te komen?quote:Op zondag 3 november 2013 20:17 schreef Omentielvo het volgende:
Vandaag heeft Riley voor het eerst yoghurt op en ze vond het jummie
Elastiekjes wil ik ook, maar ze heeft nog te weinig haar
Spirit moeilijk is dat. Riley huilde vandaag ook even toen ik ze op haar bedje lag. Maar was stil toen ik beneden was.
En ik ben moe. In het weekend kan ik niet eens meer bijtanken van mijn werkweek. En ik doe heel weinig. En ik verwaarloos dit forum. En nu is het weekend alweer voorbij.
Elise had dat ook vorige week.quote:Op zondag 3 november 2013 19:41 schreef Spirit82 het volgende:
Even zonder bijlezen een vraag: vanaf wanneer gaan baby's je "bespelen" en wat wijst op een oorontsteking? Ik twijfel, zodra ik Isa in bed leg is het gillen, echt helemaal over de rooie tot ik haar oppak en meeneem naar de woonkamer, dan wordt ze rustig. Nu ligt ze in de box te spelen. Maar ze grijpt ook vaak naar haar oortje... Ik weet niet wat ik ermee aan moet...
Ja, ze gaan behoorlijk gelijk op. Er zijn wel wat verschillen natuurlijk. Zo is J echt een borstkindje en vindt ze bijvoeding op zich wel aardig maar D stort zich er echt helemaal op. Die eet ook sneller en daarom vaak net iets meer dan J. En J haalt dus weer meer uit de borst. J. pakt haar eten wat beter en wat netter, terwijl D de broodkorst via haar oog en haar oor in haar mond stopt.quote:Op zondag 3 november 2013 21:26 schreef Animalmix het volgende:
Kyara je schrijft altijd over je meisjes alsof ze echt heel beel hetzelfde doen. Zelfde lekker vinden, zelfde hoeveelheid eten. Ze lijken vaak samen wakker te worden voor een voeding.
Of lijkt het maar zo?
Ja dat van het slapen zou ik ook proberen (doe ik ook met peuter en baby (bijna-dreumes)). Is best een beetje te sturen en dan heb je zelf ook nog wat rust!quote:Op zondag 3 november 2013 21:39 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ze pakken elkaar speelgoed en ze huilen evenveel. Ook qua voedingstijden komt het aardig overeen (gelukkig). Soms is de een net wat langer wakker dan de ander maar qua eten- en slaaptijden proberen we het ook wel gelijk te houden omdat het anders gewoon niet te doen is, praktisch gezien.
Ja. Maar dat is ook wel verklaarbaar. Door het krijgen van tandjes stopt het lichaam daar alle energie in waardoor de weerstand lager wordt. En ze dus eerder een verkoudheid oppikken. Dat ze dus verkouden worden door de tandjes, klopt niet helemaal. Het is niet de directe oorzaak. Wel de aanleiding.quote:Op zondag 3 november 2013 21:52 schreef pessie het volgende:
Spirit nu ik het bij jou lees, mijn kinderen zijn bij het krijgen van tandjes altijd verkouden geweest. Is dat toeval? Of zien meer mama's dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |