Westerlingen zijn ook geen motorrijdersquote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:45 schreef Salatrel het volgende:
het grootste percentage motorrijders is tussen de 46 en 55 jaar en het meestverkochte merk is BMWik zie een verband
ik snap em nietquote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:53 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Westerlingen zijn ook geen motorrijders
en een high vis helm en jackquote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:55 schreef Anne het volgende:
SD moet dus ook alvast gaan sparen voor een BMW?
()
Regionale verschillen? op dat kaartje?quote:
*instructeur stem* VERDER VOORUIT KIJKEN!!quote:
Heul nie, net als een loopfietsquote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:11 schreef Dekatria het volgende:
Dat ding ziet eruit als een trapfietsje.
Is wel het planquote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:44 schreef Vinniiee het volgende:
Deka, jij ging toch naar Molde, Noorwegen?
Al enig idee wanneer je daar bent/heen gaat? Dat ligt namelijk ook op mijn routequote:
Sowieso in de zomervakantie, zal waarschijnlijk begin Augustus wezen tegen die tijd. Hangt er ook vanaf welke periode Salatrel vrij krijgt.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:03 schreef kepler het volgende:
Al enig idee wanneer je daar bent/heen gaat? Dat ligt namelijk ook op mijn routeAlhoewel, jij komt vanuit het Noorden toch?
Een elektrische? Zal wel weer heel duur zijn. De VanVan is ook erg hoog geprijsd. Maar dat is dan ook wel weer een behoorlijk groot ding voor een 125cc.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 15:00 schreef KneusTeun het volgende:
Suzuki conept
[ afbeelding ]
MSX125 rivaal (stiekum vind ik hem er wel nice uitzien, vergeleken met die honda)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |