quote:
De_Kardinaal. Op 9 april 2013 ben jij tot ons verdriet veel te vroeg overleden.
We zullen je eerlijke, soms botte, komische, wijze, droge en geïnteresseerde posts missen.
Voor altijd in ons hart, haan van ons kippenhok!
Ja dat denk ik ook...er is een heelstukje over DKquote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:42 schreef Ingetje79 het volgende:
Er zal toch wel weer heel wat naar boven komen morgen Laysa.
En logisch dat je met dit afscheid wel vrede kunt hebben, ook al blijft het kut en bah
Ik ben de hele week al in een gigantische opruimbui
Heb diverse kasten onderhanden gehad en de tuin is ook winterklaar
Morgen laatste vakantiedag en meneer I. is ook vrij, dus morgen ff dagje niksss had ik bedacht
Trusten en nogmaals sterktequote:
Ik weet het ook wel een beetje zeker. De natuur een handje helpen, zonder allerlei ingewikkeld en bureaucratisch gedoe. Ik heb er met mijn neus bovenop gestaan en het was prima!quote:Op donderdag 24 oktober 2013 23:55 schreef Ingetje79 het volgende:
Hij had haar nooit mee moeten nemen naar die patiënt.
Denk dat die huisarts radeloos was bij het zien lijden van zijn patiënt en daarom doelbewust deze hoeveelheden heeft toegediend en ik weet bijna zeker dat er meer mensen overlijden aan deze vorm van levensbeeindiging dan met actieve, bureaucratische euthanasie.
De patiënt was er klaar mee, familie had er vrede mee dat ie ging, dus ik snap wel dat de huisarts dit gedaan heeft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |