Jammer van die idioot die op zo'n verhoginkje staat. Voor de rest mooie club.quote:
Klopt, sympathieke volksclub, hoop dat ze erin blijven.quote:Op zondag 20 oktober 2013 10:48 schreef Muto het volgende:
[..]
Jammer van die idioot die op zo'n verhoginkje staat. Voor de rest mooie club.
Ja.quote:Op zondag 20 oktober 2013 11:05 schreef Pleun2011 het volgende:
Dat ze telkens zo knullig punten verspelen, is dat nou niet gewoon een teken van gebrek aan kwaliteit? Feyenoord-ploegen uit het verleden overkwam dit vaak niet.. als we op voorsprong kwamen werd die niet zo makkelijk weer weggegeven.
Ik weet niet wat het is met deze ploeg. Voel er weinig sympathie voor.. het is allemaal zo knullig en mentaal zwak.. 17 tegengoals al en om nou te zeggen dat je tegen allemaal sterke tegenstanders hebt gespeeld.. nee.
Soms spelen ze een tijdje best goed.. en net als je gaat denken dat we best een goed ploegje hebben, verslappen ze weer en verprutsen het.. tegen Vitesse liep nog net goed af, maar Zwolle, NEC, GAE..quote:
Maar dat is bij alle ploegen in de Eredivisie zo, niet alleen bij Feyenoord. Het thuisvoordeel is, vooral in de Eredivisie, van buitengewoon groot belang. Wat dat betreft is het maar goed dat we thuis tegen Hoek spelen, want anders..quote:Op zondag 20 oktober 2013 11:24 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
Als ze gewoon meer rendement halen uit die 100% kansen en eens wat meer strijd leveren, heb je gewoon een elftal dat uitstekend bovenin meedraait. Maar of die spelers dat kunnen..
Ook snap ik dat enorme contrast niet tussen uit en thuis. Het blijft 11 tegen 11 op een veld. Dan is het toch het mentale aspect wat te veel meespeelt.
Ja, maar toch blijft het een raar fenomeen. Bij Feyenoord is het wel meer dan een Ajax of PSV, al is het dit seizoen allemaal erg matig moet ik zeggen.quote:Op zondag 20 oktober 2013 11:28 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Maar dat is bij alle ploegen in de Eredivisie zo, niet alleen bij Feyenoord. Het thuisvoordeel is, vooral in de Eredivisie, van buitengewoon groot belang. Wat dat betreft is het maar goed dat we thuis tegen Hoek spelen, want anders..
Precies, heerlijk ouderwetsvoetbal stadionnetje zoals je er nog maar weinig van ziet anno 2013.quote:
Iemand hier die weet wat er gister was dan?quote:ONTEVREDENHEID OVER ONTVANGST SUPPORTERS IN DEVENTER
Feyenoord is uitermate ontevreden over de wijze waarop haar 400 supporters zaterdag in Deventer zijn begeleid en ontvangen. Feyenoord-supporters waren verplicht gebruik te maken van buscombiregeling met vertrekmogelijkheden vanuit Rotterdam en Apeldoorn. Voor en tijdens de wedstrijd liepen de emoties en frustraties bij supporters hoog op vanwege de omstandigheden die zij aantroffen.
Maandag zullen deze omstandigheden binnen de directie worden besproken en wordt bepaald op welke wijze de club het ongenoegen over de gang van zaken naar betrokken partijen kenbaar zal maken.
Het uitvak is gewoon slecht.quote:Op zondag 20 oktober 2013 12:24 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Iemand hier die weet wat er gister was dan?
Ja oke, maar nu was het zo erg dat zelfs Feyenoord er wat van gaat zeggen, dus lijkt mij wat erger dan andersquote:Op zondag 20 oktober 2013 12:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Het uitvak is gewoon slecht.
Maar je bent gewoon een sukkel als je je gewillig in een kooi laat plaatsen.
Er is veel kritiek op Feyenoord wat betreft het organiseren van de uitwedstrijden. Ze zullen hiermee wel weer willen laten zien dat ze toch echt wel iets eraan doen.quote:Op zondag 20 oktober 2013 12:28 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ja oke, maar nu was het zo erg dat zelfs Feyenoord er wat van gaat zeggen, dus lijkt mij wat erger dan anders
Vooruitgang ja.quote:Op zondag 20 oktober 2013 12:38 schreef DonRaja het volgende:
Zo voorspelbaar weer...
Maar goed, voorheen was de 3-2 ook nog gevallen.
Ons uitval is eigenlijk een schande, maar goed van de lokale veiligheids experts moest het verplaatst worden en budget voor iets beters was er niet echt.quote:Op zondag 20 oktober 2013 12:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Het uitvak is gewoon slecht.
Maar je bent gewoon een sukkel als je je gewillig in een kooi laat plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |