Een goede branddeken veroorzaakt de minste schade en is een zeer effectief middel wanneer die snel gepakt kan worden.quote:Op zondag 20 oktober 2013 00:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Duh...
Het ging om de stofzuiger, niet om een half pand wat in de fik staat...
Rook van roken dan. ;Dquote:Op zondag 20 oktober 2013 01:02 schreef Ivo1985 het volgende:
Dit is dan wel weer goede berichtgeving van de gemeente:
[..]
Er wordt nogal eens gezegd dat er geen gevaarlijke stoffen vrijgekomen zijn, wat bij elke brand onjuist is. Het enige wat er mee bedoeld wordt, is dat er geen gevaarlijke concentraties schadelijke stoffen aan de grond gemeten worden. Schadelijk is rook altijd, alleen als je er maar een beetje van binnen krijgt is dat niet meteen zorgwekkend.
Ga er eens rap heen, kun je meeblussen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De hele avond verslag doen, en nu weten ze het niet.quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:03 schreef Snowballed het volgende:
twitter:Suksawat058 twitterde op zondag 20-10-2013 om 00:53:25We krijgen berichten van een harde knal uit het brandgebied, iemand iets gehoord of gezien? #leeuwarden reageer retweet
Zeker wel. In de brand uit de brand. Was in zeer matige staat van onderhoud nderhoud; De reden dat ik het niet kocht. Sneu voor mij nu.quote:
Hij ligt blijkbaar al in bed, nog te twitteren.quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:03 schreef Zipportal het volgende:
[..]
De hele avond verslag doen, en nu weten ze het niet.
quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ga er eens rap heen, kun je meeblussen.Jonge ik kom net van een voetbalwedstrijd. Weet ik veel wat er hier inmiddels bekend is. Beter 1x te veel dan te weinig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij was vast, net als mij... even aan het eten...... viel bijna om..quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:03 schreef Zipportal het volgende:
[..]
De hele avond verslag doen, en nu weten ze het niet.
Een dak wat naar beneden dondert.quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:03 schreef Snowballed het volgende:
twitter:Suksawat058 twitterde op zondag 20-10-2013 om 00:53:25We krijgen berichten van een harde knal uit het brandgebied, iemand iets gehoord of gezien? #leeuwarden reageer retweet
Dus wss hebben ze inmiddels de identiteit vastgesteld....twitter:Gemeente_Lwd twitterde op zondag 20-10-2013 om 01:03:09Voor de PERS: 01.30 uur geven politie, brandweer en locobgm. Ekhart een persconferentie in Post Plaza aan de Tweebaksmarkt. #brand reageer retweet
Het is Fok!...quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:05 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
[..]
Jonge ik kom net van een voetbalwedstrijd. Weet ik veel wat er hier inmiddels bekend is. Beter 1x te veel dan te weinig.
ja.. doe eens.. als het kan even een livestream..quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:07 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Ik zal zo wel even live verslag doen
Maak je daar maar geen zorgen om. Hoe doe ik livestream vanaf m'n telefoon?quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:09 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
ja.. doe eens.. als het kan even een livestream..
oh kut.. natuurlijk nog geen 4G dekking in leeuwarden :|
quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:10 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
[..]
Maak je daar maar geen zorgen om. Hoe doe ik livestream vanaf m'n telefoon?
Gewoon niet doen dus....twitter:Gemeente_Lwd twitterde op zaterdag 19-10-2013 om 23:59:02Ga je vanavond stappen in #Leeuwarden? Blijf weg van de #brand! Omgeving is ruim afgezet, gevaar, hulpdiensten hebben ruimte nodig. #Kelders reageer retweet
Dat werkt het zelfde als jouw avatar.quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:10 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
[..]
Maak je daar maar geen zorgen om. Hoe doe ik livestream vanaf m'n telefoon?
quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:10 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
[..]
Hoe doe ik livestream vanaf m'n telefoon?
Ok. Heb ik nog wat gemist dan? 1 dode, zo'n 10 panden in de fik, asbest en nog niet onder controle?quote:
Lees het topic maar ff terug vanaf deel 1....quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:12 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
[..]
Ok. Heb ik nog wat gemist dan? 1 dode, zo'n 10 panden in de fik, asbest en nog niet onder controle?
Die zitten morgen 9:00 weer in de kerk. Dus dat kan niet.quote:Op zondag 20 oktober 2013 01:14 schreef Ou-Tannu het volgende:
hm.. nuttig.. om 1:30 een pers conferentie..
jammer dat Omrop Fryslan alweer... ruim een uur uit de lucht is :/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |