http://zappen.blog.nl/bnn(...)ijke-liefdesavontuurquote:BNN begint vanavond aan een nieuwe datingshow: The Undateables. De camera volgt jonge mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking, waardoor onschuldig flirten een stuk moeilijker is. Laat staan het echte daten. De jongerenomroep probeert deze mensen aan een partner te helpen, maar is dit avontuur succesvol in de ‘datingjungle’?
In de eerste aflevering van The Undateables worden Wouter, Birsen en Ilse gevolgd. De 23-jarige student Wouter heeft nog nooit een vriendin gehad. Vanwege zijn lichte vorm van spasme maakt zijn lichaam soms oncontroleerbare bewegingen en praat hij alsof hij dronken is. Hij eindigt met meisjes altijd in de vriendschapszone en is daar nu wel klaar mee. De 27-jarige autistische Birsen is op zoek naar een Turkse vent die autisme snapt. In een nauwkeurig bijgehouden boekje heeft ze de vele karaktereigenschappen opgeschreven waaraan haar toekomstige partner moet voldoen.
Ilse (21) is geboren met goedaardige gezwellen die over haar hele lichaam zitten. Haar rug is hierdoor flink scheef gegroeid en ze is nog maar 1,38 meter lang. Ilse is sneller vermoeid dan een ander, maar heeft energie voor tien als het gaat om het vinden van een leuke man. Alle drie de kandidaten kunnen niet wachten om hun eerste stappen op het liefdespad te zetten.
The Undateables wordt in opdracht van BNN geproduceerd door Zodiak Nederland, ook producent van Je Zal Het Maar Hebben.
The Undateables, 21.10 uur, BNN (NL3)
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:52 schreef donald_dick het volgende:
volgens mij is ze een beest in bed
Wel betere kleuren dat rolgordijnquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:51 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je kan ook een Chinees rolgordijn aantrekken.
een koe.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:52 schreef donald_dick het volgende:
volgens mij is ze een beest in bed
of peertquote:
Yep hij wil uit beleefdheid nog wel afspreken maar hij voelt niks voor haarquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:53 schreef Paxcon het volgende:
'gezellig gezelschap'
ik voel een afwijzing aankomen
Yepquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:54 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb gemist wat Evelien heeft, is de helft van haar gezicht verlamd?
Dat wordt nog schrikken als-ie een keer naast haar wakker wordtquote:
opgeven voor volgend seizoen?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:55 schreef Vlaggenroof het volgende:
4 jaar geen sex, ik doe het al 19 niet meer
19 wat? Dagen, uren, pannenkoeken ?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:55 schreef Vlaggenroof het volgende:
4 jaar geen sex, ik doe het al 19 niet meer
Wel met ballen, toch?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Bah daar heb ik nou niks mee he> Met voeten.
Hehe tuurlijkquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:57 schreef zoem het volgende:
[..]
Wel met ballen, toch?
Kon het niet laten
Naah, er zijn soms mooie voeten. Soms...quote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Bah daar heb ik nou niks mee he> Met voeten.
Brrr nee ik vind het onsmakelijkquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:58 schreef Boy_Zonderman het volgende:
[..]
Naah, er zijn soms mooie voeten. Soms...
Ieder zo zn meug... zo heb je mensen die graag met hun vinger in iemand anders hun neus willen zitten... Dat is dan weer niet mijn dingquote:Op woensdag 16 oktober 2013 21:59 schreef Karina het volgende:
[..]
Brrr nee ik vind het onsmakelijkIemands voeten likken zou ik echt NOOOIT doen.
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 22:01 schreef Boy_Zonderman het volgende:
[..]
Ieder zo zn meug... zo heb je mensen die graag met hun vinger in iemand anders hun neus willen zitten... Dat is dan weer niet mijn ding
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |