Ja, Georgie is ook echt heel erg westers.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 00:37 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
..De vorige keer dat het Westen Rusland fysiek provoceerde (Georgië, 2008), stond Rusland binnen 24h met 30 000 tanks aan de grens....
Ja, die Tupolev gaat ook echt meewerken aan een onderschepping. Die vliegt vrolijk terug naar Moskou.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 03:22 schreef Straatcommando. het volgende:
Als Nederland meteen een stempel op de wereldpolitiek wil zetten, zorgen we er gewoon voor dat de eerstvolgende Tupolev in ons gebied (althans dat gebied waar wij over moeten waken) onder escorte van een paar F16's op een van onze vliegvelden moeten landen en 't ding niet eerder laten vertekken dan excuses. NAVO en zulks
Oh god, de zielige Poetin fanboys zijn er ook weer...quote:Op woensdag 16 oktober 2013 04:41 schreef El_Matador het volgende:
Dat de Russen mooi terug mogen slaan voor die schandalige actie tegen die Russische diplomaat in Nederland!
In 1940 was er een mooi clubje voor mensen zoals jij. Een clubje dat ook vond dat Nederland niets voorstelde en erg blij was met de Duitse inval.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 01:52 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Allemaal waar maar het stelt alsnog veel meer dan Nederland voor. Nederland moet zich gewoon niet zo arrogant opstellen voor een onbelangrijk landje.
De beste jongen komt uit India en ziet dat land als de heilige graal. Niet reageren op de troll.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 06:44 schreef Nielsch het volgende:
[..]
In 1940 was er een mooi clubje voor mensen zoals jij. Een clubje dat ook vond dat Nederland niets voorstelde en erg blij was met de Duitse inval.
"Arrogant" is jouw oordeel.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 01:52 schreef Zienswijze het volgende:
Allemaal waar maar het stelt alsnog veel meer dan Nederland voor. Nederland moet zich gewoon niet zo arrogant opstellen voor een onbelangrijk landje.
Want dat zal uiteraard in alle eerlijkheid en openheid worden uitgevoerd.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 07:11 schreef MichaelScott het volgende:
Er zijn alweer voldoende onrealistische internethelden in dit topic aan het aantal opmerkingen over oorlog en vliegtuigen neerschieten te zien. Laten we eerst het onderzoek van de Russische politie maar afwachten.
Waarschijnlijk wel ja.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 07:13 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Want dat zal uiteraard in alle eerlijkheid en openheid worden uitgevoerd.
Waar baseer je dat op? Ik vind dit kinderlijk naïef.quote:
Doe een lock-on en geef wat waarschuwingschoten en een piloot zet zijn kist echt wel op de grond. En daarna krijgen de russen het toestel wel terug. In losse onderdelen.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 05:10 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja, die Tupolev gaat ook echt meewerken aan een onderschepping. Die vliegt vrolijk terug naar Moskou.
Nederland / NAVO etc hebben helemaal geen zin in het gezeik dat er gaat komen als er een kist wordt neergehaald, en dat weet Rusland ook.
Ben benieuwd hoe het met de Greenpeace afloopt, maar die zullen we voorlopig ook niet terugzien lijkt het.
Poetin is een baas.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 06:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Oh god, de zielige Poetin fanboys zijn er ook weer...
Internationale politiek gaat inderdaad alleen maar om wie de grootste 'baas' is (wat betekent dat überhaupt?)quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Poetin is een baas.
Rutte een slappe dweil.
Do your math.
Gewoon, dat Putin zich niet door allerlei slappe "democratische regeltjes" laat beperken zoals die decadenten in Den Haag.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:48 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Internationale politiek gaat inderdaad alleen maar om wie de grootste 'baas' is (wat betekent dat überhaupt?)
Dat.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:49 schreef Ulx het volgende:
[..]
Gewoon, dat Putin zich niet door allerlei slappe "democratische regeltjes" laat beperken zoals die decadenten in Den Haag.
Liever verzet tegen Brussel dan de huidige slappe bende, inderdaad. En als daar geweld aan te pas komt, juich ik dat alleen maar toe.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:55 schreef Ulx het volgende:
Liever een sterke leider en lekker militairistisch doen, nietwaar?
Dat is allang zo, sinds de tsaren.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 08:58 schreef Ulx het volgende:
Maar Poetin centraliseerde zijn macht toch ook in Moskou. De regio's hebben er niet zoveel te vertellen. Vind je dat nou niet ontzettend baas van hem?
Eh, nee, sinds 2003 of zo.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is allang zo, sinds de tsaren.
Dat deed de Taliban ook niet.quote:Poetin is een baas omdat hij zich geen reedt aantrekt van wat de wereld van hem denkt.
Boe-fucking-hoe.quote:Rutte staat al glimlachend 500 miljoen euro zuurverdiend belastinggeld (let op, dat geld is van jou en anderen in Nederland) aan Brussel te schenken. Zonder enige voorwaarde.
Ow, is dat zo?quote:Poetin had Barroso en zijn mafiabende een dikke vinger gegeven met een daisycutter erbovenop. Dát is reageren.
Je hoeft het niet met 's mans mening over homo's eens te zijn, om in te zien dat hij zich prima verweert in de wereld.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:01 schreef De_Coulance het volgende:
Ah de achterlijke Poetin kontkruip-puberbrigade is gearriveerd.
Precies de apathie waar Europa aan ten onder gaat. Wees er trots op, trolletje!quote:
Mwah, mij zou het niet verbazen als hijzelf latent homo is.....quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je hoeft het niet met 's mans mening over homo's eens te zijn, om in te zien dat hij zich prima verweert in de wereld.
Exact het tegenovergestelde. Poetin is een voorbeeld voor Nederland, al helemaal tegen de EU.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:09 schreef De_Coulance het volgende:
Weg-met-ons en zelf- en Nederlandhaat kenmerkt de Poetin fans.
Nee, je haat het huidige Nederland gewoon en daarom krijg een stijve plasser van iemand die Nederland vernedert.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:10 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Exact het tegenovergestelde. Poetin is een voorbeeld voor Nederland, al helemaal tegen de EU.
Niks weg met ons, maar weg met hen.
Echt een feest is het niet. Al is de kater er al wel.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 01:12 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Overigens sowieso dat Nederland/Rusland-jaarWie zit daar nu op te wachten en wat hebben we (zowel wij als de Russen) er nu aan?
Laster er gewoon op los joh. Je doet geen enkele moeite mijn standpunten te kennen, dus ben je het reageren verder niet meer waard, trol.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:12 schreef De_Coulance het volgende:
[..]
Nee, je haat het huidige Nederland gewoon en daarom krijg een stijve plasser van iemand die Nederland vernedert.
En dan ook nog een vrijheid-hatende man. Nep liberaal blijf je ook.
Er is hier maar één trol, kameraad, en dat ben jij.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Laster er gewoon op los joh. Je doet geen enkele moeite mijn standpunten te kennen, dus ben je het reageren verder niet meer waard, trol.
Hoe valt jouw mening te ontkennen? Je vindt Poetin toch een heiland? Je vindt democratie maar slap?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Laster er gewoon op los joh. Je doet geen enkele moeite mijn standpunten te kennen, dus ben je het reageren verder niet meer waard, trol.
Nou wat een baas zeg, anaal uitgewoond met een dolk door zijn trouwe onderdanen, en de directe oorzaak dat Libie nu op gelijke voet staat met andere pareltjes zoals Afghanistan en Somalie.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je hoeft het niet met 's mans mening over homo's eens te zijn, om in te zien dat hij zich prima verweert in de wereld.
Khadaffi was ook een baas trouwens. En een die Libie geweldig welvarend heeft gemaakt.
Ik snap heel goed hoe het in theorie hoort te werken en nog beter dat het in werkelijkheid een groot oncontroleerbaar, ondemocratisch zooitje is zonder enig mandaat van het volk.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:22 schreef DustPuppy het volgende:
En de Tweede Kamer die de Eerste Kamer 'inschakelt' om dingen erdoor te drukken?![]()
Je snapt niet echt hoe een parlementaire democratie werkt, is het wel?
Dat was ook echt zijn schuld en niet de schuld van zieke geflipte moslims en een internationale militaire macht.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nou wat een baas zeg, anaal uitgewoond met een dolk door zijn trouwe onderdanen, en de directe oorzaak dat Libie nu op gelijke voet staat met andere pareltjes zoals Afghanistan en Somalie.
Als je doel is antagonistische omgang met de rest van de internationale gemeenschap, dan is Poetin inderdaad the way to go.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik snap heel goed hoe het in theorie hoort te werken en nog beter dat het in werkelijkheid een groot oncontroleerbaar, ondemocratisch zooitje is zonder enig mandaat van het volk.
Zelfs op dat vlak is Poetin nog een verstandiger keuze, en dat zegt wat.
Wel vreemd , als er in Marokko moeilijk wordt gedaan over een kiss-inn is de wereld te klein, maar nu geil je op iemand die op zoveel manieren in andermans persoonlijke wereld ingrijpt, puur omdat je een hekel hebt aan NL. Raar..quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik snap heel goed hoe het in theorie hoort te werken en nog beter dat het in werkelijkheid een groot oncontroleerbaar, ondemocratisch zooitje is zonder enig mandaat van het volk.
Zelfs op dat vlak is Poetin nog een verstandiger keuze, en dat zegt wat.
Ach, wat heb je nou aan de geschiedenis. Niet alsof je daar iets van leert.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:31 schreef De_Coulance het volgende:
Voor WOI en WOII hadden we allemaal stoere "bazenleiders" die zich niks van de wereld aantrokken. Mooie gevolgen had dat. Zijn altijd de simpele figuren die zich tot deze mensen aangetrokken voelen.
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 03:22 schreef Straatcommando. het volgende:
Als Nederland meteen een stempel op de wereldpolitiek wil zetten, zorgen we er gewoon voor dat de eerstvolgende Tupolev in ons gebied (althans dat gebied waar wij over moeten waken) onder escorte van een paar F16's op een van onze vliegvelden moeten landen en 't ding niet eerder laten vertekken dan excuses. NAVO en zulks
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |