Lijkt het op (wat ik me voorstel bij een buitenaards voertuig, zonder daar werkelijk iets vanaf te weten)? Jaquote:Op vrijdag 1 november 2013 04:33 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Weer leuk om zo in algemene termen te praten, maar bij de JAL airlines case is het heel normaal om je af te vragen: "Is het een buitenaards voertuig".
[ afbeelding ]
TRU / UFO sightings - piloten verklaringen en cockpit opnames
Of bij Gordon Cooper's sighting is het ook normaal om je dit af te vragen:
Ook bij de volgende case is het heel normaal om je af te vragen of het iets buitenaards betreft:
Slechte vergelijking ja. Die speld is 1000x makkelijker te vinden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 05:01 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Hoe kom je dr bij dat het vergelijkbaar is met het vinden van een naald in een hooiberg?
Tot zover de mogelijkheden.quote:Wij hebben met Kepler al planeten weten te identificeren en met een andere satelliet kunnen we de bio-handtekening van een planeet lezen.
Een planeet vinden met leven erop is niet zo'n probleem, dat kunnen wij binnenkort zelfs doen.
Het kan ook zomaar zijn dat je waarneming incorrect is.quote:En je zegt dat wij eenvoudig weg geen idee hebben hoe een geavanceerde technologie eruit zou moeten zien. We kunnen toch in ieder geval stellen dat wanneer ze hierheen komen met fysieke voertuigen, dat deze voertuigen zeer waarschijnlijk sneller zijn dan onze voertuigen en allerlei andere dingen waarschijnlijk beter kunnen dan wij.
Dus wanneer je iets in de lucht ziet dat dingen kan doen, wat onze technologie nog lang niet kan, dan zou het zomaar eens kunnen zijn dat het een technologie is niet van deze aarde.
Dat is maar een voorbeeld van hoe menselijke perceptie totaal de mist in gaat wanneer men niet weet waar men naar kijkt. Er zijn ontelbare voorbeelden van. Zo gaat men bij 'sightings van het Loch Ness Monster' altijd de fout in bij het schatten van de afstand op basis van schijnbare grootte en het schatten van de grootte op basis van schijnbare afstand.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:09 schreef huupia het volgende:
[..]
tuurlijk uitzonderingen zijn er altijd en idd de planeet venus is daar wel eens debet aan . maar je doet net alsof alle sightings meteen Venus zijn .
"If you don't know what it is, that's where the conversation should STOP." - Neil deGrasse Tyson. Geen bullshit verhalen dus, gewoon erkennen dat je het niet weet.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:09 schreef huupia het volgende:
ik zou zeggen ga lekker door met bullshit verhalen zonder werkelijke feitenkennis
je blijft maar herhalen over dat men niet weet wat men ziet ........ nou er zijn zat sightings gezien waar men duidelijk " flying discs " heeft gezien , dus niet zomaar een lichtje in de lucht !quote:Op vrijdag 1 november 2013 09:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Wat ik daarmee bedoel is dat het overgrote merendeel van de planeten grondig ongeschikt is voor leven.
[..]
[..]
En jij weet precies wat mensen wel en wat mensen niet kunnen?![]()
En jij weet precies wat het is wat je ziet als je het ziet, ook als je het nooit eerder hebt gezien? Het is precies deze denkfout die de agent maakte in het voorbeeld van Tyson.
[..]
Nogmaals, zolang je niet weet wat het is kun je ook niet weten hoe ver het is, hoe snel het gaat, of het uberhaupt een snelheid heeft, etc.
afstand is voor jou een probleem maar dat hoeft het niet te zijn voor een ras dat duizenden jaren verder is dan wij !quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:16 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Lijkt het op (wat ik me voorstel bij een buitenaards voertuig, zonder daar werkelijk iets vanaf te weten)? Ja
Zou het dat kunnen zijn? Ja
Is het daarmee vastgesteld dat het dat is? NEEN.
Zegt het uberhaubt iets over de waarneming? Nee
Zegt het iets over de waarnemer? Ja
[..]
Slechte vergelijking ja. Die speld is 1000x makkelijker te vinden.
[..]
Tot zover de mogelijkheden.
Zo'n planeet staat b.v. een x aantal lichtjaar van ons af. Wat je ziet is dus x lichtjaar oud.
Planeten die b.v. meer dan 10.000 lichtjaar van ons af staan, zien enkel primaten met stokken en stenen als 'tools'. Planeten verder dan 70.000 lichtjaar zien helemaal al geen bijzondere ontwikkeling aan deze rechtop lopende primaat.
Alleen planeten dichterbij dan 150 lichtjaar gaan interessante ontwikkeling zien (industrialisatie)
Dat zijn onze directe buren op intergalactische schaal.
Omgekeerd gaan we hetzelfde zien.
Theoretisch kunnen we dus nu worden bezocht door wezens van een planeet die wij hiervandaan slechts in hun oertijd kunnen zien.
Waar je ook nog eens aan voorbij gaat is het feit dat er nog een levensgroot gat zit tussen 'leven' (een amoebe is ook leven) en intelligent & hoog ontwikkeld leven.
Tussen de vele miljarden soorten en miljarden jaren die deze planeet gezien heeft is er pas 1 !!! die zich sinds kort ontwikkeld. De mens.
Als dat de graadmeter is voor de aanwezigheid van intelligentie onder levende wezens, dan is het een schrikbarend klein percentage van al het leven wat we ontdekken. Voor zover we uberhaubt leven ontdekken.
[..]
Het kan ook zomaar zijn dat je waarneming incorrect is.
Het kan ook zomaar iets anders zijn, wat je nog niet kent.
Het vaststellen van mogelijkheden is in deze slechts beperkt tot je fantasie.
Kun je daar een juiste conclusie mee verwachten, over een object welke je niet kent, met veronderstelde eigenschappen die je niet kent, met een brein wat bekend staat om zijn notoire feilbaarheid omtrent onbekende zaken in ons zichtveld?
Dat zal allemaal best. Maar wat maakt het nu precies iets anders dan een unidentified flying object?quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:17 schreef huupia het volgende:
[..]
je blijft maar herhalen over dat men niet weet wat men ziet ........ nou er zijn zat sightings gezien waar men duidelijk " flying discs " heeft gezien , dus niet zomaar een lichtje in de lucht !
ook waargenomen op radar en achtervolgd door straaljagers , daarbij is het vrij duidelijk om de conclusie te mogen trekken dat dit voertuigen zijn die onder intellengente controle vliegen en omdat de VS en de Russen het niet zijn mag je ook wel de conclusie trekken dat ze niet van deze aarde komen.
jouw punt gaat faalt volledig .
vraagje wat je denk je over het ufo incident in thearan 1976 ? of over de vlucht van JAL verkeersvliegtuig eerder genoemd door PCP ?
Je fantasie slaat op hol.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:19 schreef huupia het volgende:
[..]
afstand is voor jou een probleem maar dat hoeft het niet te zijn voor een ras dat duizenden jaren verder is dan wij !
ja ja lachen die man ..... maar voor de rest heeft hij totaal geen benul over dit onderwerp .quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:17 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat is maar een voorbeeld van hoe menselijke perceptie totaal de mist in gaat wanneer men niet weet waar men naar kijkt. Er zijn ontelbare voorbeelden van. Zo gaat men bij 'sightings van het Loch Ness Monster' altijd de fout in bij het schatten van de afstand op basis van schijnbare grootte en het schatten van de grootte op basis van schijnbare afstand.
"You know these pictures called 'optical illusions'? They should not be called 'optical illusions', they should be called 'brain failures'." - Neil deGrasse Tyson.
[..]
"If you don't know what it is, that's where the conversation should STOP." - Neil deGrasse Tyson. Geen bullshit verhalen dus, gewoon erkennen dat je het niet weet.
nee waarom ? de aarde ligt in een gebied van he tmelkwegstelsel dat relatief jong is ..... duizenden kan zelfs miljoenen zijn !quote:
Ach ja, die mensen van the disclosure project zullen het allemaal vast beter weten dan een academisch geschoolde astrofysicus.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:20 schreef huupia het volgende:
ja ja lachen die man ..... maar voor de rest heeft hij totaal geen benul over dit onderwerp .
doet het vast goed op feestjes en partijen
ik vroeg naar je mening over 2 belangrijke cases ?quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:19 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best. Maar wat maakt het nu precies iets anders dan een unidentified flying object?
Hoe identificeer je dat 'ding'?
Hij had het daar over "een ras dat duizenden jaren verder is dan wij". Dat lijkt me een absurde extrapolatie van wat niets meer is dan overklaarde waarnemingen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Niet per se
http://gizmodo.com/594263(...)star-trek-warp-drive
Maar goed jij beweert in feite dat wat ik mijn vrienden en stuk of wat fransozen, gewoon op hol gesslaqgen fantasie is?quote:
En ik vroeg jou hoe die conclusies getrokken kunnen worden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:23 schreef huupia het volgende:
[..]
ik vroeg naar je mening over 2 belangrijke cases ?
hahah dus nu telt de " authoriteit waar de debunkers graag mee lonken opeens wel ?quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:22 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ach ja, die mensen van the disclosure project zullen het allemaal vast beter weten dan een academisch geschoolde astrofysicus.
Zoals gezegd, tussen de 30,000 en de 100,000 mensen hebben 'the miracle of the sun' waargenomen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:23 schreef theguyver het volgende:
[..]
Maar goed jij beweert in feite dat wat ik mijn vrienden en stuk of wat fransozen, gewoon op hol gesslaqgen fantasie is?
Bedoel kan nauwelijks een woord frans maar wel appart dat zij het zelfde zagen als ik, althans ze wezen naar het zelfde object wat in de lucht hing voor een behoorlijke tijd en toen we schoot?
Dat is het punt niet.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:19 schreef huupia het volgende:
afstand is voor jou een probleem maar dat hoeft het niet te zijn voor een ras dat duizenden jaren verder is dan wij !
Ik reageer daar op je opmerking dat Tyson er geen flauw benul van zou hebben.quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:24 schreef huupia het volgende:
[..]
hahah dus nu telt de " authoriteit waar de debunkers graag mee lonken opeens wel ?![]()
onder ufo onderzoekers zijn zat universitair geschoolden .. oa Stanton Friedman
ik vroeg jouw eerst wat ... maar weet je wat laat maar zitten want ik weet al een beetje dat je helemaal niet bekend bent met de grote ufo cases !quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:24 schreef Molurus het volgende:
[..]
En ik vroeg jou hoe die conclusies getrokken kunnen worden.
het gaat nu even om waarnemingen die hier op aarde worden gedaan toch ?quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:25 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Dat is het punt niet.
"Theoretisch kunnen we dus nu worden bezocht door wezens van een planeet die wij hiervandaan slechts in hun oertijd kunnen zien."
Het afleggen van die afstand is in deze dus geen probleem.
Het probleem is de waarneming op grote afstand. Licht gaat nu eenmaal niet sneller dan 300.000km p/s hoe ver je technologie ook gaat.
Punt is dat je door de ruimte heen moet reizen met snelheden groter dan het licht, om waarnemingen te doen van planeten op zoek naar (intelligent) leven. Buiten de "directe omgeving".
Maar even de volgende vraag he,quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:25 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zoals gezegd, tussen de 30,000 en de 100,000 mensen hebben 'the miracle of the sun' waargenomen.
Dat wil niet zeggen dat ook maar 1 van hen enig idee had waar ze naar keken.
Ik reageerde op een post over het ontdekken van leven. O.a. door ons. (& dat gebeurd nog uitsluitend via waarneming vanaf aarde. (of vanuit een baan om de aarde.))quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:28 schreef huupia het volgende:
het gaat nu even om waarnemingen die hier op aarde worden gedaan toch ?
En jij bent niet bekend met smurfen!quote:Op vrijdag 1 november 2013 13:26 schreef huupia het volgende:
[..]
ik vroeg jouw eerst wat ... maar weet je wat laat maar zitten want ik weet al een beetje dat je helemaal niet bekend bent met de grote ufo cases !
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |