Beerke moet standaard de vrije trappen nemen , schiet altijd met scherpquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:50 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Kriestien schenkt in de pauze koffie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
anderhalf jaar geleden hebben ze zich wel jaquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:51 schreef rubbereend het volgende:
België groepshoofd maken en de vice wereldkampioen niet
Dat gehuil daarover. Het is toch het mooist om zwaar te loten.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:51 schreef rubbereend het volgende:
België groepshoofd maken en de vice wereldkampioen niet
Als ik het goed zie kopt Kuyt op die foto de bal door naar kabouter Wesley die hem zo van zijn gladde pannetje in het doel laat glijden..quote:
Neequote:Op zondag 13 oktober 2013 22:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat gehuil daarover. Het is toch het mooist om zwaar te loten.
ach zwaar loten is ook altijd niet boeiend. Tegen kleine landen hebben we het eindtoernooien net zo goed moeilijk gehadquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat gehuil daarover. Het is toch het mooist om zwaar te loten.
Als we loten tegen Braziliëquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:53 schreef Gramulanion het volgende:
Hoop dat we in Beloe Hoerizontje spelen.
Dat zou wel leuker zijn dan Studio Voetbal.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:55 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
[..]
Je zegt het met een toon alsof we in een Maigret-film zitten.
dat zou ideaal zijn...met een graadje of 20 ga je net iets minder snel kapot.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:53 schreef rubbereend het volgende:
Er is één poule die die in de omgeving van Zuid Brazilië blijft. Duimen dat je daarin komt
quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:55 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat zou wel leuker zijn dan Studio Voetbal.
Vuurdwergquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:56 schreef Grifte het volgende:
Altijd die keepers analyseren omdat Watergiant er zit
Precies.. heb mij stierlijk zitten vervelen bij de 3 groepspotjes in 2010.. sterke tegenstander erbij is leuker.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:53 schreef Shreyas het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel best om geen groepshoofd te zijn. Ik heb echt geen zin in ploegen die zo bang zijn voor Nederland dat ze 89 minuten met 10 man op eigen helft en 6 man in de eigen zestien spelen.
Tja een toonaangevende keeper uit de Nederlandse historie he.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:56 schreef Grifte het volgende:
Altijd die keepers analyseren omdat Watergiant er zit
Was me nog niet eens op gevallen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:57 schreef Zipportal het volgende:
https://twitter.com/search?q=arno%20beugel&src=typd&f=realtime
Davids had een boksbeugelquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:57 schreef Zipportal het volgende:
https://twitter.com/search?q=arno%20beugel&src=typd&f=realtime
quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:57 schreef Zipportal het volgende:
https://twitter.com/search?q=arno%20beugel&src=typd&f=realtime
twitter:arno_2000 twitterde op woensdag 17-07-2013 om 21:32:07Hahahaha ik verstop mijn beugel http://t.co/ysmHRzbPRF
reageer retweet
Voor ons is plaatsing normaal in feite, voor hun niet.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:58 schreef Pleun2011 het volgende:
Wel apart om die Belgen te zien feesten, alleen omdat ze geplaatst zijn voor een toernooi. Kan me niet heugen dat dit in Nederland is gebeurd..
Dus dat is nou de Chef Voetbal van de NOS.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:58 schreef Grifte het volgende:
[..]twitter:arno_2000 twitterde op woensdag 17-07-2013 om 21:32:07Hahahaha ik verstop mijn beugel http://t.co/ysmHRzbPRF[ afbeelding ] reageer retweet
Op een WK moet je in het toernooi groeien. Je kunt dan niet gelijk in de poulefase pieken. Daarom zou een gemakkelijke eerste ronde wel handig. Niet vergeten dat we in de breedte kwetsbaar zijn. Robben, Van Persie, De Jong en Strootman gaan echt geen 7 wedstrijden op topniveau spelen.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:56 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Precies.. heb mij stierlijk zitten vervelen bij de 3 groepspotjes in 2010.. sterke tegenstander erbij is leuker.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:58 schreef Grifte het volgende:
[..]twitter:arno_2000 twitterde op woensdag 17-07-2013 om 21:32:07Hahahaha ik verstop mijn beugel http://t.co/ysmHRzbPRF[ afbeelding ] reageer retweet
Van Gaal zoekt redenen om de Jong niet te selecterenquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Op een WK moet in het toernooi groeien. Je kunt dan niet gelijk in de poulefase pieken. Daarom zou een gemakkelijke eerste ronde wel handig. Niet vergeten dat we in de breedte kwetsbaar zijn. Robben, Van Persie, De Jong en Strootman gaan echt geen 7 wedstrijden op topniveau spelen.
Ja maar ik geef die Nederlands elftal niet heel veel kans om ver te komen.. dan kan je maar beter een mooie pot hebben in het begin.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Op een WK moet in het toernooi groeien. Je kunt dan niet gelijk in de poulefase pieken. Daarom zou een gemakkelijke eerste ronde wel handig. Niet vergeten dat we in de breedte kwetsbaar zijn. Robben, Van Persie, De Jong en Strootman gaan echt geen 7 wedstrijden op topniveau spelen.
België ook niet , Duitsland ook niet , Spanje ook niet hoor dat ze 7 wedstrijden op topniveau spelen. Dat kan nergens. Zelfs FC Bayern kan dat niet.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Op een WK moet je in het toernooi groeien. Je kunt dan niet gelijk in de poulefase pieken. Daarom zou een gemakkelijke eerste ronde wel handig. Niet vergeten dat we in de breedte kwetsbaar zijn. Robben, Van Persie, De Jong en Strootman gaan echt geen 7 wedstrijden op topniveau spelen.
Een sterkhouder van Milan laat je niet thuis.quote:Op zondag 13 oktober 2013 23:00 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Van Gaal zoekt redenen om de Jong niet te selecteren
Van Gaal is wel zo gekquote:Op zondag 13 oktober 2013 23:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Een sterkhouder van Milan laat je niet thuis.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 23:01 schreef johannes_vermeer het volgende:
Filmpjes van 300 jaar geleden, wat leuk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |