Zou ik niet eerder een nepvriendin zijn als ik hier uitgebreid over haar liefdesleven ga posten?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:12 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Wat een nepvriendin ben je dan.
Wie heeft het over posten? Stuur het gewoon in de DM meid.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
Zou ik niet eerder een nepvriendin zijn als ik hier uitgebreid over haar liefdesleven ga posten?
Het zou jou als individu zeker sieren als jij over die ene schrale en onvrijwillige neukbeurt een prachtige damesroman weet te schrijven.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
Zou ik niet eerder een nepvriendin zijn als ik hier uitgebreid over haar liefdesleven ga posten?
Lekker samen de laatste roddels doornemen met al je vriendinnetjesquote:Op woensdag 16 oktober 2013 14:05 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Het zou jou als individu zeker sieren als jij over die ene schrale en onvrijwillige neukbeurt een prachtige damesroman weet te schrijven.
Ik hoop dat je jezelf vermaakt hebt in de commentsquote:
Hoezo ? Zijn de stokjes pas over een paar weken weer verkrijgbaar of gaan je nieren het pas over een paar weken weer doen ?quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 17:46 schreef HotSummerNight het volgende:
[..]
nee ik kan pas over een paar weken tegen zo'n stokje pissen
Een vrouw met zelfrespect doet niet aan one night stands, dat doen alleen sletten zoals TS dus blijkbaar is.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:47 schreef HotSummerNight het volgende:
Hey Fokkers,
2 dagen geleden had ik een flirt op dit forum, we hebben adres gegevens uitgewisselt via de DM en hebben elkaar daarna opgezocht. We hebben een fijne avond gehad welke we afsloten met een heftige vrij partij.
Ondanks dat deze fokker (wiens naam ik niet zal noemen, maar hij woont in harderwijk) genoeg levens jaren had had ik niet het idee dat hij erg ervaren was in bed, het ging er nogal klungelig aan toe. Hij roste zijn piemel ongeveer direct tot de wortel er in. Wat een lompe actie van een lompe vent, dit was zijn eerste maar ook laatste keer.
Nagoed, aan het einde van de vrijpartij kwamen we er achter dat zijn condoompje gescheurd was, ik dacht dat ik wel goed zou zitten omdat ik in iets meer dan een week van af mijn laatste mestruatie zat.
Ik dacht dat het pas na 2 weken oppassen zou zijn, ik heb daarom geen morning afterpil gehaald. Ik sprak hierover met een vriendin en die zei dat het al wel oppassen geblazen was, ik heb het direct op internet opgezocht en ik kan nu zwanger zijn.
Ik ben ook telaat voor de morning afterpil.... dikke shitzooi
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |