Ging goed hier. Ik heb hem ook uit het stof gehaald voor Netflixquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Na een aantal keren try againen werkt het welquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Mja zie: http://support.unblock-us(...)gions-not-switching-
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliestquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Heb je met de US-versie wel Nederlandse ondertiteling?quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:31 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ging goed hier. Ik heb hem ook uit het stof gehaald voor NetflixNu heb ik de NL versie op de IPad en de US versie op de Wii.
Had alleen maar Mario Bros en Paper Mario gedownload en dat ding stond echt al een eeuw stof te vangen dus ik zal het niet missenquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:46 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliest
die 7mbps voor full hd stelt geen reet voor zou je zeggenquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:40 schreef wolfrolf het volgende:
Het zal vanuit de USA soms ook wel eens wat trager gaan omdat het toch naar de andere kant van de planeet gestreamed moet worden.
Ookal zou dat tegenwoordig geen factor meer mogen zijn vind ik.
Nee, tenzij je ze zelf maakt.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:48 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Heb je met de US-versie wel Nederlandse ondertiteling?
Hmm nog meer geknutsel. Nou eerst maar eens de Nederlandse aan de praat zien te krijgen, de spelletjes zijn in ieder geval niet wegquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:51 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Nee, tenzij je ze zelf maakt.
Soms wel Engelse ondertiteling.
Mooiquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:54 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Hmm nog meer geknutsel. Nou eerst maar eens de Nederlandse aan de praat zien te krijgen, de spelletjes zijn in ieder geval niet weg
Ze doen het hier gewoon hoorquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:06 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Mooi
Oh maar die ondertitels kan je niet zelf laden op de Wii trouwens![]()
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:23 schreef formerjellybean het volgende:
yesss!! Up is erDie zet ik in mijn lijstje en ga hem meteen kijken en met ondertiteling
Sorry ik bedoelde zelf ondertitels toevoegen die niet op Netflix staanquote:
Engels en Nederlands jaquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Volgens mij is elke software release van de wii ondertussen gejailbreakt. 4.3 sowieso.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:46 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliest
yep, ben hem nu ook aan het kijkenquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Ja in het engels met Nederlandse ondertiteling . Dit keer hebben ze het goed gedaanquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Oh oke.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is elke software release van de wii ondertussen gejailbreakt. 4.3 sowieso.
Maar de wii heeft toch geen HD output?
Wat herkenbaarquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Ok, heb hem op DVD maar goed om te zien dat ze het aantal Pixar films uitbreiden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:54 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ja in het engels met Nederlandse ondertiteling . Dit keer hebben ze het goed gedaan
7 megabit, das krap 900 kilobyte per seconde. Hmja. Als er meer glasvezelkabel wereldwijd komt wordt het traagheidprobleem-door-afstand ook steeds kleiner, lijkt mij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:50 schreef n8n het volgende:
[..]
die 7mbps voor full hd stelt geen reet voor zou je zeggen
Iemand ?quote:Op zondag 13 oktober 2013 12:10 schreef Fatty het volgende:
Is er ook een mogelijkheid om items uit de '' Verder kijken voor '' lijst te halen ? Op de ipad lukt et me sowieso niet, en via de website zie ik ook geen mogelijkheid.
Is niet mogelijk.quote:
Nu lees ik dit op de website van unlocator:quote:Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Maar dat durf ik nog niet echt, geen zin om straks helemaal niet meer te kunnen internetten want dan heb ik een probleem ivm studie enzo.quote:Important: Always remember to restart devices after changing location including your router.
Stel dat unlocator eruit ligt, dan kan jij niet meer naar sites surfen, omdat je laptop dan niet meer weet welk IP-adres er bij een site hoortquote:Op zondag 13 oktober 2013 21:26 schreef NotGuilty het volgende:
Ik probeer unlocator in te stellen op mijn laptop.
DNS Setup for This Device --> Your DNS is setup correctly ✓
IP Address --> Your current IP ***.***.***.** is in our system ✓
Subscription Status --> Your Beta is currently active ✓
Ik heb geen verstand van DNS, maar het is niet zo dat er iets gigantisch mis kan gaan ofzo toch? Dat ik opeens geen internet meer heb oid?![]()
Ik krijg nu dit als ik via mijn laptop naar netflix surf
[..]
Nu lees ik dit op de website van unlocator:
[..]
Maar dat durf ik nog niet echt, geen zin om straks helemaal niet meer te kunnen internetten want dan heb ik een probleem ivm studie enzo.
Maar dit kan dus ook gebeuren als unblock us eruit ligt. Hoe weet je nu zeker dat die van Google het wel altijd zal doen, gewoon omdat Google? Bij mij gaan zulke dingen altijd geheid misquote:Op zondag 13 oktober 2013 21:29 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Stel dat unlocator eruit ligt, dan kan jij niet meer naar sites surfen, omdat je laptop dan niet meer weet welk IP-adres er bij een site hoort.
Maar in dat geval kan je Google's DNS instellen: 8.8.8.8, 8.8.4.4
Dus als je dat onthoudt of ergens opschrijft kan er weinig misgaan
Ik denk dat als je de DNS leeg laat, dat ie dan ook automatisch die van je provider weer gebruikt, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op zondag 13 oktober 2013 21:40 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Maar dit kan dus ook gebeuren als unblock us eruit ligt. Hoe weet je nu zeker dat die van Google het wel altijd zal doen, gewoon omdat Google? Bij mij gaan zulke dingen altijd geheid mis
En Arrow wordt of is al vertaald in het Nederlandsquote:Op zondag 13 oktober 2013 21:41 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zag trouwens Arrow seizoen 1 nu ook in de USA Netflix staan
Aanrader, zeker ook voor de mensen die de The Dark Knight trilogie van Christopher Nolan tof vinden.
Ja je hebt gelijk, ik heb ze even weg gehaald en toen kwam mijn oude er weer te staanquote:Op zondag 13 oktober 2013 21:42 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Ik denk dat als je de DNS leeg laat, dat ie dan ook automatisch die van je provider weer gebruikt, maar dat weet ik niet zeker.
quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:17 schreef NotGuilty het volgende:
Yesvgelukt, dat is wel even een verschil in aanbod zeg sodeju
Die Hola addon is echt geniaalquote:Op zondag 13 oktober 2013 22:22 schreef EugeneKrabs het volgende:
Trouwens als je in Chili bijvoorbeeld iets kijkt, en de Spaanse ondertitels willen niet uit, kan je dit doen:
1 Maak een leeg .dfxp bestand, of download deze: https://dl.dropboxusercontent.com/u/49172963/nosubs.dfxp
2 Druk op ALT SHIFT en klik op de video, kies 'Load Custom DFXP File'
3 Kies het lege .dfxp bestand en de ondertitels zijn weg
Oh en op MoreFlicks is te zien welke film of serie in welke landen te zien is. Maar de site is niet helemaal up to date en Nederland staat er nog niet bij.
Werkt verder wel goed meestal.
En ik weet niet of de Chrome/Firefox addon Hola unblocker al genoemd is?
Hiermee kan je op de Netflix site uit allerlei landen kiezen..
niet iedereen kijkt op zijn pc... Sommige mensen hebben wel gewoon een normale mediaplayer.quote:Op zondag 13 oktober 2013 22:22 schreef EugeneKrabs het volgende:
Trouwens als je in Chili bijvoorbeeld iets kijkt, en de Spaanse ondertitels willen niet uit, kan je dit doen:
1 Maak een leeg .dfxp bestand, of download deze: https://dl.dropboxusercontent.com/u/49172963/nosubs.dfxp
2 Druk op ALT SHIFT en klik op de video, kies 'Load Custom DFXP File'
3 Kies het lege .dfxp bestand en de ondertitels zijn weg
Die tip was dan ook gericht aan mensen met een pc! Niet iedereen heeft een mediaspeler nodig...quote:Op maandag 14 oktober 2013 06:20 schreef Tokus het volgende:
[..]
niet iedereen kijkt op zijn pc... Sommige mensen hebben wel gewoon een normale mediaplayer.
Sommige mensen hebben een mediaspeler en zijn een tikje onbeschoft maar moeten toch perse reageren, ook al is de tip niet op hun van toepassingquote:Op maandag 14 oktober 2013 09:30 schreef D_tjuh het volgende:
[..]
Die tip was dan ook gericht aan mensen met een pc! Niet iedereen heeft een mediaspeler nodig...
Benieuwd of dit doorgaat. Zou zoiets zijn als Netflix op de settopbox van UPC.quote:Netflix Pursues Cable-TV Deals
Netflix is making a push to make its online video service available as an app on set-top boxes. 'A deal would mark the online video service's first such tie-up with a U.S. cable provider and would come after a similar agreement it recently announced with U.K. cable operator Virgin Media Inc. The talks are in early stages and no deal is imminent, the people cautioned.
Netflix and U.S. pay-TV companies are rivals in some key respects. Netflix's subscription video offering is an attractive alternative for some consumers who are frustrated with costly cable bills. And both sides want to be the go-to destination for consumers to find on-demand TV programming.'
Nou, als het via de Horizonbox is zal het toch niet werkenquote:Op maandag 14 oktober 2013 10:30 schreef Aether het volgende:
[..]
Benieuwd of dit doorgaat. Zou zoiets zijn als Netflix op de settopbox van UPC.
In de US versie kijken? Volgens mij zijn er vrijwel geen dingen in de NL die niet in de US staan.quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:41 schreef Skv het volgende:
Iemand een idee hoe ik Engelse subs kan krijgen onder films uit netflix NL? Ik vind NL sinds irritant.
Alleen dus van die Nederlandse bagger, mis je niets aanquote:Op maandag 14 oktober 2013 12:07 schreef delano.888 het volgende:
[..]
In de US versie kijken? Volgens mij zijn er vrijwel geen dingen in de NL die niet in de US staan.
Precies, zoals zomerhitte, wie wil die bagger nou zienquote:Op maandag 14 oktober 2013 12:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alleen dus van die Nederlandse bagger, mis je niets aan.
tetten!!!!!!!11quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:15 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Precies, zoals zomerhitte, wie wil die bagger nou zien
Ik ga 'm binnenkort even kijken. Nog nooit gezien haha!quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:15 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Precies, zoals zomerhitte, wie wil die bagger nou zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |