Ging goed hier. Ik heb hem ook uit het stof gehaald voor Netflixquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Na een aantal keren try againen werkt het welquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Mja zie: http://support.unblock-us(...)gions-not-switching-
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliestquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Heb je met de US-versie wel Nederlandse ondertiteling?quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:31 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ging goed hier. Ik heb hem ook uit het stof gehaald voor NetflixNu heb ik de NL versie op de IPad en de US versie op de Wii.
Had alleen maar Mario Bros en Paper Mario gedownload en dat ding stond echt al een eeuw stof te vangen dus ik zal het niet missenquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:46 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliest
die 7mbps voor full hd stelt geen reet voor zou je zeggenquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:40 schreef wolfrolf het volgende:
Het zal vanuit de USA soms ook wel eens wat trager gaan omdat het toch naar de andere kant van de planeet gestreamed moet worden.
Ookal zou dat tegenwoordig geen factor meer mogen zijn vind ik.
Nee, tenzij je ze zelf maakt.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:48 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Heb je met de US-versie wel Nederlandse ondertiteling?
Hmm nog meer geknutsel. Nou eerst maar eens de Nederlandse aan de praat zien te krijgen, de spelletjes zijn in ieder geval niet wegquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:51 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Nee, tenzij je ze zelf maakt.
Soms wel Engelse ondertiteling.
Mooiquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:54 schreef NotGuilty het volgende:
[..]
Hmm nog meer geknutsel. Nou eerst maar eens de Nederlandse aan de praat zien te krijgen, de spelletjes zijn in ieder geval niet weg
Ze doen het hier gewoon hoorquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:06 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Mooi
Oh maar die ondertitels kan je niet zelf laden op de Wii trouwens![]()
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:23 schreef formerjellybean het volgende:
yesss!! Up is erDie zet ik in mijn lijstje en ga hem meteen kijken en met ondertiteling
Sorry ik bedoelde zelf ondertitels toevoegen die niet op Netflix staanquote:
Engels en Nederlands jaquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Volgens mij is elke software release van de wii ondertussen gejailbreakt. 4.3 sowieso.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:46 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je niet al je gedownloade spellen verliest
yep, ben hem nu ook aan het kijkenquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Ja in het engels met Nederlandse ondertiteling . Dit keer hebben ze het goed gedaanquote:Op zondag 13 oktober 2013 18:48 schreef Aether het volgende:
[..]
In het Engels? Want veel Disney en Pixar is/was er alleen met Nederlandse audio.
Oh oke.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is elke software release van de wii ondertussen gejailbreakt. 4.3 sowieso.
Maar de wii heeft toch geen HD output?
Wat herkenbaarquote:Op zondag 13 oktober 2013 17:27 schreef NotGuilty het volgende:
Nou de Wii is uit het stof gehaald en wifi aansluiten is gelukt, maar nu wil hij perse de systeemsoftware updaten. Hopen dat het goed gaat maar ik knijp 'm wel.
Ok, heb hem op DVD maar goed om te zien dat ze het aantal Pixar films uitbreiden.quote:Op zondag 13 oktober 2013 18:54 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ja in het engels met Nederlandse ondertiteling . Dit keer hebben ze het goed gedaan
7 megabit, das krap 900 kilobyte per seconde. Hmja. Als er meer glasvezelkabel wereldwijd komt wordt het traagheidprobleem-door-afstand ook steeds kleiner, lijkt mij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 17:50 schreef n8n het volgende:
[..]
die 7mbps voor full hd stelt geen reet voor zou je zeggen
Iemand ?quote:Op zondag 13 oktober 2013 12:10 schreef Fatty het volgende:
Is er ook een mogelijkheid om items uit de '' Verder kijken voor '' lijst te halen ? Op de ipad lukt et me sowieso niet, en via de website zie ik ook geen mogelijkheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |