Nee, van de dag van de week... maandag zou ik je/jullie in Amersfoort kunnen oppikken, dinsdag eigenlijk helemaal niet (de auto is dan naar de garage), en woensdag/donderdag/vrijdag in Barneveld, maar eventueel ook Amersfoort, dan pas ik gewoon aan waar ik slaap.quote:
Ok dat handelen we dan verder ff achter de schermen af ...quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, van de dag van de week... maandag zou ik je/jullie in Amersfoort kunnen oppikken, dinsdag eigenlijk helemaal niet (de auto is dan naar de garage), en woensdag/donderdag/vrijdag in Barneveld, maar eventueel ook Amersfoort, dan pas ik gewoon aan waar ik slaap.
quote:
Daar zou ik ook moe van worden.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, van de dag van de week... maandag zou ik je/jullie in Amersfoort kunnen oppikken, dinsdag eigenlijk helemaal niet (de auto is dan naar de garage), en woensdag/donderdag/vrijdag in Barneveld, maar eventueel ook Amersfoort, dan pas ik gewoon aan waar ik slaap.
Daar is al bijna regelmaat in, volgens mij heb ik sinds ons trouwen nog maar 1 of 2 nachten in Schubbekutteveen geslapen (waaronder de huwelijksnachtquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:20 schreef APK het volgende:
[..]
Daar zou ik ook moe van worden.
Gaat daar een beetje regelmaat in komen in de nabije toekomst?
Klinkt wel als een rare onregelmatige routine, maar ik heb het niet echt gevolgd.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:21 schreef Leandra het volgende:
Daar is al bijna regelmaat in, volgens mij heb ik sinds ons trouwen nog maar 1 of 2 nachten in Schubbekutteveen geslapen (waaronder de huwelijksnacht), maar het huis in S'veen moet nu dus nog even leeg.....
Ik sla je hersens even inquote:
ja, ik weet niet naar welke Center Parcs ik MOET gaan met kerstquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:20 schreef chufi het volgende:
[..]
Sas... Soms .. Maar OK .. Heb jij nog hulp nodig op het eiland ?
Ik zou iets leuks op de Waddeneilanden zoekenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:27 schreef sacha het volgende:
[..]
ja, ik weet niet naar welke Center Parcs ik MOET gaan met kerst
Is er dan een Center Parcs op jullie eiland? En zo wel , dan toch geen 2 , dus dan is er al weinig keuze....quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:27 schreef sacha het volgende:
[..]
ja, ik weet niet naar welke Center Parcs ik MOET gaan met kerst
Nee, we zitten in principe al in het nieuwe huis, het huis van N was eind juli al leeg en verkocht, en we hebben begin augustus de sleutel van het nieuwe huis gekregen, en 12 augustus zijn de spullen uit N z'n huis daar gebracht.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:24 schreef APK het volgende:
[..]
Klinkt wel als een rare onregelmatige routine, maar ik heb het niet echt gevolgd.
Zelf heb ik doordeweeks tegenwoordig echt regelmaat nodig.
Als ik opeens een paar dagen een ander ritme moet volgen dan merk ik dat mijn lichaam daar last van heeft.
lucht opquote:
Ergens in een bos? Voor de broodnodige verandering van omgeving zeg maarquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:27 schreef sacha het volgende:
[..]
ja, ik weet niet naar welke Center Parcs ik MOET gaan met kerst
Het klinkt ingewikkeld, maar volgens mij lijkt het mee te vallenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, we zitten in principe al in het nieuwe huis, het huis van N was eind juli al leeg en verkocht, en we hebben begin augustus de sleutel van het nieuwe huis gekregen, en 12 augustus zijn de spullen uit N z'n huis daar gebracht.
31 augustus zijn we getrouwd, en sinds half september gaat Soneal 2 dagen per week naar de PSZ in Amersfoort, dus sinds half september zijn we sowieso helemaal hier.
Oh, dan weet ik gelijk wat die andere dag was dat we in S'veen geslapen hebben; toen ik jarig was
Ja, het valt ook mee.... alleen even de laatste loodjes van een huis leeg zien te krijgenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:33 schreef APK het volgende:
[..]
Het klinkt ingewikkeld, maar volgens mij lijkt het mee te vallen
dank je wel schat!quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:34 schreef MadMaster het volgende:
Center Parcs met Kerst...?
Prettige zelfdodingsdagen alvast gewenst!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |