Huil jij dagelijks om alle Syrische slachtoffers of bootvluchtelingen die verdrinken?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:25 schreef rhubarbje het volgende:
tja ik heb echt oprecht gejankt over het feit dat iemand zo wrap up in drugszooi kan raken dat het dan zo afloopt
dat is toch sowieso triest?
niet dagelijks maar ja ik heb daar ook wel om gejankt jaquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:48 schreef Beach het volgende:
[..]
Huil jij dagelijks om alle Syrische slachtoffers of bootvluchtelingen die verdrinken?
Ook triest
Helemaal mee eens. Die mooie versies mogen ze voor de singles bewaren, binnen het verhaal mag het best af en toe uit de bocht vliegen.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 12:46 schreef motorbloempje het volgende:
Wat ik wel wat jammer vond was het liedje van Rachel dat je echt héééél duidelijk kon merken dat alles in een studio is opgenomen en zulks, want no way dat dat liedje 'live' zo klonk met al dat gesnik. Liever wat minder mooi dan, denk ik dan.
Haha dat moet ik even terugkijken..quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 11:01 schreef motorbloempje het volgende:
Moest wel meteen weer lachen toen ze omdraaiden naar die foto van Finn en Artie daar geblokkeerd werd door iedereen_!
Ik dacht het zelfde. Verdomme konden ze Artie niet even naar voren schuiven?quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 11:01 schreef motorbloempje het volgende:
Moest wel meteen weer lachen toen ze omdraaiden naar die foto van Finn en Artie daar geblokkeerd werd door iedereen_!
ik vind het niksquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:11 schreef Deceit het volgende:
Vind je?
Ze is dun, maar niet lelijk dun vind ik.. Gewoon prachtig eigenlijk
Je hebt dun en je hebt ongezond dunquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:09 schreef rhubarbje het volgende:
Ik vind Santana wel eng dun geworden
er is niks mis met mijn beeld, er is wel veel mis met dat eeuwige gezeik over het uiterlijk van anderen, ik zie in ieder geval niks vreemds aan het postuur van Santanaquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:41 schreef rhubarbje het volgende:
Echt? als je dat normaal vind heb je best een apart beeld van normaal vind ik
Ja ik ookquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:49 schreef Omdatappel het volgende:
Vreemd, heb regelmatig gelezen dat Lea en Dianna juist heel close zijn/waren. Dat ze ook samen hebben gewoond en alles.
onzin. stom geroddelquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:43 schreef EilandjeOnline het volgende:
Glee-actrice buitengesloten tijdens Cory Monteith-eerbetoon
Ex-Glee actrice Dianna Agron schitterde door afwezigheid tijdens de emotionele aflevering waarin Cory Monteith's personage Finn sterft. En dat was niet zonder reden...
Cory's vriendin Lea Michele, die Rachel Berry speelt in de serie, en regisseur Ryan Murphy zouden zo de pest aan Dianna hebben dat ze haar als enige niet terug hebben gevraagd voor de verdrietige reünie.
Dianna werd eerder al uit de serie geschreven, maar was niet de enige die destjds het veld moest ruimen. Alle andere acteurs kwamen desondanks wel terug voor het eerbetoon, maar Dianna, wiens personage Quinn nota bene een relatie had met Cory's personage Finn, werd niet uitgenodigd.
Een bron op de set vertelt aan Radar Online: "Het is schokkend, want de acteurs wiens personages nauwelijks iets met Finn te maken hadden passeerden de revue wel. Lea en Ryan vonden Dianna geen teamspeler. Ze wilden dan ook absoluut niet hebben dat ze een deel van de spotlight op zou eisen tijdens deze speciale aflevering."
De betreffende aflevering, genaamd The Quarterback, wordt op 10 oktober uitgezonden in Amerika.
Dit.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:51 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
er is niks mis met mijn beeld, er is wel veel mis met dat eeuwige gezeik over het uiterlijk van anderen, ik zie in ieder geval niks vreemds aan het postuur van Santana
Dit, en normaal of de werkelijkheid is niet dat wat de meeste mensen zijn. Dat is gewoon een excuus om allemaal maar dikker te kunnen worden.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:51 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
er is niks mis met mijn beeld, er is wel veel mis met dat eeuwige gezeik over het uiterlijk van anderen, ik zie in ieder geval niks vreemds aan het postuur van Santana
Ik wil haar in ieder geval nog steeds keihard doenquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:51 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
er is niks mis met mijn beeld, er is wel veel mis met dat eeuwige gezeik over het uiterlijk van anderen, ik zie in ieder geval niks vreemds aan het postuur van Santana
Nou in die aflevering van The Beatles #2 vond ik haar wel amper heupen hebben... en schril afsteken tegen Dani de er dan toch gezonder uitzagquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:40 schreef EilandjeOnline het volgende:
ik vind Santana absoluut niet dun, ook niet dik, gewoon normaal
Hoezo zit ze soms ook aan de drugs?quote:Op maandag 14 oktober 2013 09:52 schreef shiNinG_staR het volgende:
Santana was al nooit de dikste, maar ze is inderdaad érg slank geworden. Wel mooi dun, vind ik, voor zo ver dun mooi kan zijn.Lea daarentegen is wat engig dun nu (maar goed, de reden daarvan weten we).
dit ja. toen viel het me voor het eerst opquote:Op maandag 14 oktober 2013 08:24 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Nou in die aflevering van The Beatles #2 vond ik haar wel amper heupen hebben... en schril afsteken tegen Dani de er dan toch gezonder uitzag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |