SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Gerard en Gordon werken aan RTL 4-show
Geplaatst op Mon 28 Jan 2013 om 9:40
Gerard Joling en Gordon werken aan een nieuw tv-programma op RTL 4. Dat verklapte Gordon zondag in de talkshow Life 4 You. Toevalligerwijs waren beide heren te gast in het programma van Carlo Boszhard en Irene Moors, en toen de twee samen aan tafel zaten, volgde de onthulling. “Er komt een programma van ons twee“, sprak Gordon, die eigenlijk niets mocht zeggen. “Ach, het is toch al overgemaakt. Waar? Bij RTL 4, want we willen wel kijkers. Het wordt heel erg leuk.“
Joling schrok van de onthulling. “Ik heb al een nieuw huis laten bouwen. Ik verschiet van kleur, ik mag helemaal niks zeggen. Ik spreek vanavond John de Mol, dus ik hoor het allemaal wel.”
Later op de avond zat Joling samen met De Mol in het programma van Eva Jinek, die aan de tv-producent vroeg of er een vervolg op Joling & Gordon Over De Vloer in zit. “Nee dat denk ik niet. Het was in ieders herinnering zo leuk, zo leuk zal het nooit meer worden. Als ze iets gaan doen, moet het iets anders zijn“, zei De Mol.quote:‘Nieuwe show wordt erger dan Over De Vloer’
Geplaatst op Mon 28 Jan 2013 om 13:54
Het nieuwe tv-programma van Gerard Joling en Gordon wordt ‘nog erger’ dan hun vroegere kijkcijferhit Joling & Gordon Over De Vloer. Dat vertelde Joling maandag op Radio 538. Joling wil niet te veel kwijt over de show, die bij RTL 4 op de buis moet komen. “Wat er klaar ligt, is in elk geval geen Over De Vloer. Als dit doorgaat zoals het er nu voorstaat en als we er contractueel en agendatechnisch uitkomen, dan wordt het misschien nog wel erger als Over De Vloer, ha ha“, zo vertelt hij.
Er ligt al een programma-idee klaar. “Er ligt een format klaar. Het ziet er briljant uit, al zeg ik het zelf. Er is alleen nog niets over zeker, dus het is lastig om er dan wat over te roepen. Maar er wordt nu al zo lang over gesproken. Ik zou het enig vinden, hoor. Ik kan alleen maar zeggen: er ligt in elk geval een format.”
Joling verheugt zich op de hernieuwde samenwerking met Gordon. “Ik heb er hartstikke veel zin in. Ik ga al een paar jaar weer leuk met Gordon om. We zitten niet elke week bij elkaar op de stoep, maar we eten regelmatig. Het is altijd lachen.”
Er moet binnenkort meer duidelijkheid zijn. “Ik heb volgende week een paar gesprekken met John de Mol. Volgens mij moet ik het volgende week sowieso weten.”
RTL 4 heeft overigens bevestigd dat er gewerkt wordt aan een nieuwe show met het tweetal. “Er ligt een idee maar dat is nog niet concreet“, meldt de persdienst.quote:GEER & GOOR: EFFE GEEN CENT TE MAKKEN
Geer & Goor draaien maand lang elke cent om
Geer & Goor zijn terug! Alleen dit keer pakken ze het nét even anders aan. Het welgestelde duo gaat een maand lang leven op AOW-niveau. Hiermee vragen zij aandacht voor een belangrijk goed doel: het nationaal Ouderenfonds. Gerard Joling en Gordon zetten zich gedurende maand dan ook in als vrijwilligers voor het fonds en voor de ouderen in ons land.
De diva’s nemen hun intrek in een kleine rijtjeswoning in Amsterdam Noord, waar de voor hen gebruikelijke luxe ver te zoeken is. Ze mogen, op een koffer met kleren na, niks meenemen naar hun ‘nieuwe leven’.
Alles leveren zij in. Van huissleutels, smartphones, auto’s en laptops tot tablets, bank- en fitnesspasjes. Waar ze een maand lang van leven? Van hetzelfde bedrag dat een willekeurig AOW-koppel ook ontvangt. En dat is niet veel. Na het betalen van de maandelijkse lasten blijft er slecht een paar honderd euro over waar alles van gedaan moet worden.
Van de dagelijkse boodschappen tot het busritje naar het dichtstbijzijnde woonzorgcentrum voor ouderen, waar de handen uit de mouwen moeten worden gestoken. Breien, klaverjassen, maaltijden rondbrengen, boodschappen doen voor en met de senioren, koken en verwennen, maar alles wel op hun eigen manier.
Een maand lang hebben ze geen cent te makken, maar aan het einde van de rit zijn Geer & Goor hoogstwaarschijnlijk wel een onbetaalbare ervaring rijker.
Vanaf 3 oktober elke, donderdag van 20.30 uur tot 21.30 uur bij RTL 4.
http://www.delokatie.org/(...)eer-goor-op-lokatie/quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:32 schreef Greys het volgende:
Kom, allemaal aanmelden om af en toe een oudje te bezoeken
http://www.ouderenfonds.n(...)es/geerengoor/overig
[ Bericht 4% gewijzigd door FANNvanhetlaatsteuur op 11-10-2013 21:11:47 ]
Ben je goed in Fann ..quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:35 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Had ik nog net effe de lapo
Kringloop bracht de spullen aan huis.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:01 schreef Zapata het volgende:
Nou..eerste aflevering gekeken maar halverwege uitgezet. Saaie bedoening en ze lachen snoeihard om ELKE flauwe opmerking.
En hoe hebben ze die spullen van de kringloop thuis gekregen? AOW oudjes hebben meestal geen auto met kar..
Dat was wel weer genoeg TV voor de volgende tien jaar.
Luxe kringloop hoor. Kringlopen hier hebben 3 afgerukte bankstellen staan maar daar komen ze een mega zaal binnen met bijna nieuwe bankstellen.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Kringloop bracht de spullen aan huis.
ik ben weer terug. ik zal het effe veranderenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:56 schreef Amarantha het volgende:
'Jaaaaaa, het lijkt er toch echt te komen'. Kan dat niet een keer veranderd worden?
Nicequote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:29 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ik ben weer terug. ik zal het effe veranderen
Ja, het lijkt er wel op!quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:34 schreef Amarantha het volgende:
Ze lijken er dus wel echt te slapen en alles
Albert Heijn heeft speciaal voor dat soort mensen toch een bezorgservice..Beetje een vaag verhaal zo dat ze 3 weken zonder boodschappen zou zitten, maar ja..is verder ook niet zo belangrijkquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:40 schreef Amarantha het volgende:
Ah superlief dat Gordon die boodschappen had gebracht, maar ging ik ook wel vanuit eigenlijk. Wel vreselijk dat zo'n vrouw 3 weken geen boodschappen heeft omdat haar hulp op vakantie is.. Vreselijk echt
Die bezorgdienst van de AH is niet overal actief, ik weet dat ze het b.v. in het in delen van het Oosten van het land weer afgeschaft hebben.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 02:43 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Albert Heijn heeft speciaal voor dat soort mensen toch een bezorgservice..Beetje een vaag verhaal zo dat ze 3 weken zonder boodschappen zou zitten, maar ja..is verder ook niet zo belangrijk
Daar betaal je dan ook extra voor.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:09 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Kringloop bracht de spullen aan huis.
Dit was hartje Amsterdamquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 02:48 schreef trovey het volgende:
[..]
Die bezorgdienst van de AH is niet overal actief, ik weet dat ze het b.v. in het in delen van het Oosten van het land weer afgeschaft hebben.
Die Krinloopwinkel bestaat écht, ik ben er zelf wel eens geweest, die mensen bestaan ook écht.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:01 schreef Zapata het volgende:
Nou..eerste aflevering gekeken maar halverwege uitgezet. Saaie bedoening en ze lachen snoeihard om ELKE flauwe opmerking.
En hoe hebben ze die spullen van de kringloop thuis gekregen? AOW oudjes hebben meestal geen auto met kar..
Dat was wel weer genoeg TV voor de volgende tien jaar.
http://www.delokatie.org/winkelen/winkels/bezorgen/quote:BEZORGEN BEGANE GROND
De medewerkers van Stichting Kringloopbedrijf De Lokatie bezorgen uw goederen thuis tot aan de voordeur (dus niet inpandig), zolang deze met onze hulpmiddelen goed te bereiken is.
BEZORGEN ETAGE
Wij bezorgen de goederen in principe op een etage als er een lift aanwezig is. Het is altijd raadzaam om bij aankoop van grote goederen, met name bij een wandmeubel, dressoir of grote bank, te letten of de gekochte goederen werkelijk in de lift passen. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
De bejaarden die ik ken kunnen niet eens met een computer omgaan en hebben die ook helemaalquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 02:56 schreef trovey het volgende:
Misschien is het veel duurder? Als je alleen AOW hebt dan is AH snel te duur, de meest bejaarden die ik ken met alleen een AOW-tje gaan echt geen boodschappen doen bij de AH.
quote:Ja, Albert Heijn bezorgt bij jou in de straat
Laat je boodschappen bezorgen tot in de keuken. Boodschappen laten bezorgen is mogelijk bij een bestelling vanaf 70 euro (exclusief statiegeld en servicekosten). De bedragen die je hieronder ziet gelden bij een bestelling vanaf 100 euro.
Bij een bestelling onder de 100 euro vragen wij één euro extra servicekosten.
quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:40 schreef Amarantha het volgende:
Ah superlief dat Gordon die boodschappen had gebracht, maar ging ik ook wel vanuit eigenlijk. Wel vreselijk dat zo'n vrouw 3 weken geen boodschappen heeft omdat haar hulp op vakantie is.. Vreselijk echt
quote:Op donderdag 10 oktober 2013 21:32 schreef Greys het volgende:
Kom, allemaal aanmelden om af en toe een oudje te bezoeken
http://www.ouderenfonds.n(...)es/geerengoor/overig
Kringloop kan ook mooie spulletjes hebben hoor. Een puntgaaf dressoir gekocht daar. Alleen de bezorgkosten waren 25 euroquote:Op donderdag 10 oktober 2013 22:50 schreef Zapata het volgende:
[..]
Luxe kringloop hoor. Kringlopen hier hebben 3 afgerukte bankstellen staan maar daar komen ze een mega zaal binnen met bijna nieuwe bankstellen.
Beetje sluikreclame voor de kringloopwinkel, niks mis meequote:Op vrijdag 11 oktober 2013 08:48 schreef pokkerdepok het volgende:
die wasmachine kwamen ze gewoon nog even brengen, voor 20 euro. niks over bezorgkosten gezien...
ja okee, maar ik bedoel maar, eigenlijk geven ze nog wel wat meer uit.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Beetje sluikreclame voor de kringloopwinkel, niks mis mee
Ah, joh, ze zullen als de camera's niet draaien misschien wel uit eten gaan of 's avonds een durequote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:35 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ja okee, maar ik bedoel maar, eigenlijk geven ze nog wel wat meer uit.
t geld is sowieso vast halverwege op. iemand zou ze in een aflevering eens een lesje goedkoop winkelen moeten geven.
we willen ze zien lijden!quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ah, joh, ze zullen als de camera's niet draaien misschien wel uit eten gaan of 's avonds een dure
fles wijn opentrekken, maar dat doet er verder niet zoveel toe toch?
ja inderdaad... boodschappen doen voor en oud vrouwtje, heel lief hoor maar als je zelf in de AOW zit dna denk je nog wel drie keer na over de extra uitgaven, lijkt mij. dan neem je dat geld van die vrouw gewoon aan.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:37 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Neem dat geld waar ze van moeten rondkomen nou maar met een flinke korrel zout
Ga de boel nou niet verpestenquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 09:39 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ja inderdaad... boodschappen doen voor en oud vrouwtje, heel lief hoor maar als je zelf in de AOW zit dna denk je nog wel drie keer na over de extra uitgaven, lijkt mij. dan neem je dat geld van die vrouw gewoon aan.
Maar Froger was toch echt compleet en totaal nep,quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 11:34 schreef Ole het volgende:
ach, voor hun doen bijten ze op een houtje. Die auto hebben ze nodig om naar de verschillende projecten te gaan. Misschien hebben ze ook nog een optreden dat niet meer kon worden afgezegd. Had Froger toen ook. Maar die moest toen ook met een barrel rijden. Tuurlijk is de werkelijkheid erger.
Maar wie weet heeft de regie nog iets voor ze in petto.. kapotte koelkast, kapotte wasmachine allemaal tegelijk. Zoiets..
Zag trouwens dat ze wel op schoon matras en onder fris beddengoed sliepen. Dat zou ik ook niet van de kringloop willen
Dat is veel, mijn computer van 27,50 euro werd bezorgt voor 7,50 euro....wel weer onderaan de trap dat wel maar ik had wat sterke mannen geregeld.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 08:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Kringloop kan ook mooie spulletjes hebben hoor. Een puntgaaf dressoir gekocht daar. Alleen de bezorgkosten waren 25 euroGa je naar de kringloop voor goedkope spullen, ben je redelijk wat geld kwijt aan bezorgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |