quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 16:21 schreef Candaasje het volgende:
Yay, ik ben in de prijzen gevallen hoor!Het boek 'Het Gelukkige Konijn' (door Bernice Muntz) heb ik gewonnen. (Dat boek was zeg maar de '2e' prijs, en werd 3x vergeven.
)
Tijdens de narcose raken de dieren afgekoeld, het kan dus zijn dat hij aan het rillen is omdat hij het koud had. Niet eten na de narcose heeft te maken met het feit dat de slikreflex niet goed werkt. Dus als het dier gaat braken, kan het braaksel in de luchtpijp komen met alle nare gevolgen van dier. Meestal wordt 12 uur aangehouden. Bij kleine honden en katten eventueel iets korter. Konijnen, knaagdieren en fretten vasten niet voor of na de operatie.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 18:51 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ik lees dat de dierenarts zelf weg is maar misschien weet iemand anders het,
Vndaag zijn mn reutjes gecastreerd en nu is de ene erg aan het rillen...kan dat van de narcose+spanning komen? En jay voor de tegenstrijdige info, assistente zegt ze mogen rond 17:30 eten, en op internet lees ik nee niet eten tot morgen... Ze hebben gegeten en met smaak ook.... we shall see
Afleiden met de koekjes! Goed gedrag belonen. En slecht gedrag proberen te voorkomen. En toch een cursus mee gaan volgen, desnoods een persoonlijk begeleiden.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 18:57 schreef moeraskikker het volgende:
Ik heb ook een kleine vraag..
ik heb sinds paar maandjes een hond uit het asiel (shih tzu)
ontzettend lief beest, alleen elke keer als we uitgaan is hij enorm gefixeerd op andere honden, blaffen, trekken.
hoe kan ik dit afleren? Afleiden helpt niet.. Of mss met iets lekkers?
Waren er goedaardige tumoren of kwaadaardige tumoren die vorig jaar verwijderd zijn? Is de hond inmiddels gesteriliseerd?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 20:23 schreef No.name.for.me het volgende:
Vraag aan de dierenarts.
Wat zou je adviseren aan iemand die een oudere hond heeft waarvan delen van de lijsten zijn verwijderd. Hond heeft spondylose, artrose en LS/CES geen pijnklachten.
Hond heeft na een jaar weer een voelbare tumor. Operatie zinloos/nuttig?
quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 16:21 schreef Candaasje het volgende:
Yay, ik ben in de prijzen gevallen hoor!Het boek 'Het Gelukkige Konijn' (door Bernice Muntz) heb ik gewonnen. (Dat boek was zeg maar de '2e' prijs, en werd 3x vergeven.
)
Ze zijn gelukkig al een heel stuk opgeknapt, alles is nog een beetje gezwollen en soms n drupje wondvocht maar ik neem aan dat dat normaal is!quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 17:42 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Tijdens de narcose raken de dieren afgekoeld, het kan dus zijn dat hij aan het rillen is omdat hij het koud had. Niet eten na de narcose heeft te maken met het feit dat de slikreflex niet goed werkt. Dus als het dier gaat braken, kan het braaksel in de luchtpijp komen met alle nare gevolgen van dier. Meestal wordt 12 uur aangehouden. Bij kleine honden en katten eventueel iets korter. Konijnen, knaagdieren en fretten vasten niet voor of na de operatie.
elke keer als hij wegkijkt van de hond belonen, of elke keer als hij luistert en mij aankijkt? Luisteren is moeilijk, haha.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 17:44 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Afleiden met de koekjes! Goed gedrag belonen. En slecht gedrag proberen te voorkomen. En toch een cursus mee gaan volgen, desnoods een persoonlijk begeleiden.
quote:Op woensdag 16 oktober 2013 22:53 schreef Candaasje het volgende:
@Fotowedstrijd: Misschien is dit er niet helemaal de juiste plek voor , maar omdat het een beetje naar aanleiding van topic was, toch even een korte update:
Euh..zucht...ahum...... eigenwijze konijnen.......![]()
![]()
Diva ging telkens met dr kont voor de camera zitten, Cas sloopte ondertussen het decor....en het lekkers was zo op of viel telkens van de theepot af.....
Laten we het er maar op houden dat dit niet de meest succesvolle poging was, maar goed, ik stuur wel wat op...
Even in een spoiler (Enkele foto's, ik zal jullie de hoeveelheid mislukte foto's besparen) :
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
S. 2014
J. 2016
Absoluut niet laten likken! Vele mensen denken dat het speeksel van honden antiseptisch is. Dat bevat inderdaad een stofje dat enigzins werkt tegen SOMMIGE bacterien. Maar het is absoluut niet antiseptisch als het geheel, maar zit juist boordevol (potentieel schadelijke) bacterien. Voor een gezond idividue geen probleem, maar het is niet goed voor een wond. Bovendien blijft de wond zo nat en de bacterien gedijen in de natte omstandigheden. Plus je krijgt mechanische irritaties door het likken.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:24 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ze zijn gelukkig al een heel stuk opgeknapt, alles is nog een beetje gezwollen en soms n drupje wondvocht maar ik neem aan dat dat normaal is!
En is het af en toe likken vd wond met onderhuidse hechtingen echt zo slecht? Die romper is geen succes dus die hebben we nu voor de nacht alleen...
(eerste eigen honden dus dit is allemaal nieuw....)
Fijn weekend
Heel goed dat je je kat elke 3 maanden ontwormt! De wormen zijn niet alleen schadelijk voor het dier, maar de larven van de spoelwormen zijn ook potentieel schadelijk voor de mensen, met name de kinderen.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:47 schreef Maghrebijnse het volgende:
Hallo,
Klopt het dat een kat die bromt dat doet omdat ze last heeft van wormen en ik haar dus moet ontwormen elke 3 maanden? Ik weet inmiddels dat ik haar om de 3 maanden moet ontwormen door middel van een tabletje, maar dat brommen is dat gelinkt aan de wormen die ze in haar lichaam heeft?
Oke dank je! Dan gaan we er gewoon nog harder op.zijnquote:Op maandag 21 oktober 2013 09:57 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Absoluut niet laten likken! Vele mensen denken dat het speeksel van honden antiseptisch is. Dat bevat inderdaad een stofje dat enigzins werkt tegen SOMMIGE bacterien. Maar het is absoluut niet antiseptisch als het geheel, maar zit juist boordevol (potentieel schadelijke) bacterien. Voor een gezond idividue geen probleem, maar het is niet goed voor een wond. Bovendien blijft de wond zo nat en de bacterien gedijen in de natte omstandigheden. Plus je krijgt mechanische irritaties door het likken.
Elke keer als hij de andere honden negeert, belonen. En als hij naar jou kijkt, belonen! Een goed gedrag is goed aan te leren ook op deze leeftijd. Het wordt wel steeds moeilijker om slechte gewoontes af te leren... Ik zou toch aanraden om een speciale cursus te gaan volgen. Bijvoorbeeld een Sociale huishond cursus bij jou in de buurt.quote:Op zondag 20 oktober 2013 04:34 schreef moeraskikker het volgende:
[..]
elke keer als hij wegkijkt van de hond belonen, of elke keer als hij luistert en mij aankijkt? Luisteren is moeilijk, haha.
en hij is 4, maakt dat qua afleren moeilijker?
Konijnen en sommige knaagdieren, zoals chinchilla en cavia, hebben relatief veel ruw vezels nodig in hun voer. Te weinig vezels kan leiden tot darmproblemen en gebitsproblemen. Deze vezels zitten in hooi, gras en sommige groentes/planten. Graan bevat natuurlijk ook wat vezels, maar met name makkelijk verteerbare koolhydraten. Dus veel graan is niet zo gezond voor konijnen, chinchillas en cavia's. "Omnivore" dieren (alles-eters), zoals ratten en hamsters (en mensenquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 00:02 schreef valentijn101 het volgende:
Beste DigiDA
Ik heb een vraag over chinchillavoeding.
De laatste tijd zie ik steeds meer voer overgaan op graanvrije varianten? Weet u waarom? Ik dacht dat graan goed was voor knaagdieren?
Ook zie ik steeds meer chinchillasnoepjes op de markt komen met zonnebloempitten en noten er in. Ik heb nooit anders geleerd dat chinchilla s absoluut geen noten en zonnebloempitten mogen hebben. (zou te vet zijn). Klopt dit of niet? Alvast bedankt.
Je moet naar de dierenarts gaan waar je op je gemak voel.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 00:21 schreef Good.vs.Evil het volgende:
Beste dierenarts,
Mijn jongste kat Kip, (1 jaar en bijna een maand) is krols.. Echt enorm krols, al onderhand 2 maanden. Soms 2 dagen niet, en dan weer heel erg.
Nu wil ik haar laten helpen omdat ik het zielig vind voor ons alle 3.. Varken, de oudste dame (3,5) lijkt er een beetje gestrest van te worden. Ik wil graag slapen 's nachts en voor Kip lijkt het me ook niks om continu horny te zijn..
Ik heb nu contact gehad met 2 dierenartsen, een tegenover mijn woning waar de katten tot nu toe zijn geweest, maar die administratief echt een enorme bende hebben. En een op ongeveer een kwartier rijden van mijn woning die mij (telefonisch) een stuk professioneler leek.
Ik heb namelijk gehoord dat je een poes niet mag/beter niet kan steriliseren/castreren wanneer ze krols is.
Dierenarts 1(waar ze dus vaker zijn geweest) beweerd dat dit een fabeltje is en dat ze prima geholpen kan worden. (Bij deze kreeg Varken geen pijnstillers na geholpen te zijn)
Dierenarts 2 beweerd dat het zeker niet aan te raden is om haar tijdens haar krolse periode te helpen, i.v.m. doorbloeding en formaat van de baarmoeder. Maar, dat wanneer ze krols blijft er geen andere optie is dan haar tijdens haar krolse periode 'te helpen'. Ook werd mij uitgelegd dat ze tijdens de operatie met een zuurstofslangetje werkten en dat de poes voor enkele dagen pijnstillers mee krijgt.
Ik heb de neiging om voor dierenarts 2 te gaan omdat deze mij professioneler en diervriendelijker lijken, maar nu weet ik eigenlijk nog niet wat nu klopt. Kan ik beter wachten tot ze een langere tijd niet meer krols is (alhoewel ik, omdat ze altijd wel heel erg met het verkrijgen van aandacht bezig is en graag haar achterkant aanbied niet echt het idee heb dat dit ooit over gaat) en naar dierenarts 2 gaan, of gewoon naar de vaste dierenarts luisteren en haar gewoon 'laten helpen'?
Sorry voor het hele verhaal. Wil gewoon het beste voor dat monster.
Owh, shit dat is ernstig!quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 13:10 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
Hondsdolheid bij 2 pups in Rotterdam en Zaandam(de pups komen uit Bulgarije)
http://nos.nl/artikel/565467-hondsdolheid-bij-twee-puppys.html
Hier schrik ik wel van....
Of mensen hebben iets "schattigs" in Bulgarije gezien en meegenomen...quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 14:09 schreef oh-oh het volgende:
Jeez....
Broodfokhonden of van die stichtingdieren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |