dan heb ik iets te veel Amerikaanse docu's gezien...quote:Op maandag 14 oktober 2013 09:35 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
De reclassering in opdracht van de rechtbank volgens mij. Dat is standaard bij dit soort zaken.
De reclassering doet onafhankelijk onderzoek ter informatie aan de rechtbank. Op het moment dat iemand bijvoorbeeld geestesziek is verklaard door het Pieter Baan Centrum (ook onafhankelijk ter informatie aan de Rb overigens) zou de verdediging wel zelf een deskundige in kunnen roepen. Maar dat gebeurt niet zo vaak volgens mij.quote:Op maandag 14 oktober 2013 10:13 schreef kvd het volgende:
[..]
dan heb ik iets te veel Amerikaanse docu's gezien...
Geschorst voor onbepaalde tijd...quote:Op maandag 14 oktober 2013 16:21 schreef Markeerstift het volgende:
Is het vandaag niet verder gegaan?
RTLnieuws.nlquote:Organisator Sensation overweegt schadeclaim tegen Badr
Volgens de organisator van dancefeest Sensation is de naam van het evenement zodanig bezoedeld, dat hij zich beraadt op een schadeclaim als de rechter Badr Hari schuldig bevindt.
"Als je aan Badr Hari denkt, denk je bijna aan Sensation. Ja, daar zat ik ook niet op te wachten", aldus Duncan Stutterheim van organisator ID&T in het radioprogramma Zakendoen Met op BNR. "Ik zei het gisteren nog: moeten we daar niet een schadeclaim bovenop kukelen?"
Duncan moet nog wel uitzoeken in hoeverre zo'n schadeclaim kans maakt. "Ik weet niet of in Nederland ooit zo’n zaak heeft plaatsgevonden. In Amerika had je natuurlijk al lang een claim aan je kont gehad."
Badr Hari wordt ervan beschuldigd zakenman Koen Everink ernstig te hebben mishandeld en staat terecht voor poging tot doodslag. Daarnaast lopen er nog zeven strafzaken tegen hem. De rechtszaak tegen de kickbokser ging afgelopen donderdag van start en werd vrijdag na twee procesdagen voor onbepaalde tijd aangehouden.
Die ziet er natuurlijk geld in.quote:
Ik zie er gips in.quote:
Bron http://www.telegraaf.nl/b(...)sure__Everink__.htmlquote:Badr Hari betreurt 'blessure' Everink
AMSTERDAM - Zakenman Koen Everink mag dan vorig jaar tijdens Sensation White bijna zijn voet hebben verloren en misschien nooit meer normaal kunnen lopen, voor Badr Hari lijken de verwondingen meer op een sportblessure. Dat blijkt uit de verhoren met de recherche waarin de kickbokser uitgebreid ingaat op de mishandeling waarvan hij als een van de hoofdverdachten geldt. ,,Ik heb de blessures gezien die hij heeft opgelopen. Dat is voor mij, als ik die zou oplopen een zware wedstrijd geweest."
Hari betreurt het wel wat Everink is overkomen, zo vertelde hij de recherche vorig jaar. Dat blijkt uit het politiedossier, waarvan grote delen in handen zijn van weekblad Panorama. ,,Het is niet mijn intentie om iemand zwaar te verwonden of blijvend te verwonden of dood te slaan. Ik heb de blessures gezien die hij heeft opgelopen. Dat is voor mij, als ik die zou oplopen een zware wedstrijd geweest. Maar voor hem, de man is een leek volgens mij. Hij houdt van tennis en voetbal, die kijkt in de spiegel en denkt: ik ben opgevreten door een kar. Ik vind dat heel heftig voor hem. Dat meen ik bloedserieus. Het zal nooit mijn intentie zijn geweest dat die man die blessures op zou lopen. Dat zijn serieuze verwondingen die hij heeft opgelopen, en dan helemaal zijn been. Dat is nooit de bedoeling geweest van het incident."
Hari beweert zelf dat hij Everink alleen een klap heeft gegeven, omdat de zakenman zijn vriendin Estelle Cruijff beledigde. ,,Wat er tussen hem en mij gebeurd is, is tussen hem en mij. Of ik vond dat ik hem terecht een klap had moeten verkopen of niet, daar valt over te twisten. Maar ik sta nul procent achter wat er daarna is gebeurd en de blessure die hij heeft opgelopen. Daar distantieer ik me van, dat is te bizar voor woorden. "
Haha wat? Ik heb aardig wat kickboks- en mma-partijen gezien. Maar benen die er slapjes bij aanhangen zie ik zelden. Waar heeft die gast het over?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:22 schreef piglet het volgende:
[..]
Bron http://www.telegraaf.nl/b(...)sure__Everink__.html
Bron http://www.nu.nl/binnenla(...)e-sfeer-anderen.htmlquote:Badr Hari wijt ontstaan agressieve sfeer aan anderen
Badr Hari heeft tijdens politieverhoren gezegd dat het vooral aan andere personen te wijten is dat er tijdens zijn aanwezigheid in uitgaansgelegenheden een agressieve sfeer ontstaat.
Dat verklaarde de kickbokser tegenover de recherche, zo blijkt uit delen van het politiedossier die in handen zijn van tijdschrift Panorama.
Hari is door het Openbaar Ministerie (OM) onder meer aangeklaagd voor mishandeling in de Amsterdamse discotheken Club Air en Jimmy Woo en het dancefeest Sensation White.
De vechtsporter wijt het ontstaan van een agressieve sfeer en daaruit voortkomende vechtpartijen aan andere personen, waaronder ook vrienden en familieleden.
"Ik sta niet in voor andermans mongolige gedrag. Dat is het gebeuren wat ik vaak meemaak in uitgaansgelegenheden", zei hij tijdens de verhoren.
"Ik kom jongens tegen, die kijken huizenhoog tegen mij op. 'Badr is een machine, de beste van de wereld'. De grootste leek van dit politiebureau kan met mij op stap gaan en zich de grootste man in de tent voelen. Ik ben met Badr, dan ben je stoer. Dan sla je die hele tent eruit. Ik zie heel vaak gedragsveranderingen."
'Doe normaal'
Badr Hari stelde tegenover de recherche eerder wel dat de gedragsveranderingen in zijn aanwezigheid ook zijn jongere broer Yassine treffen.
"Ik zie dat heel dichtbij, zoals bij mijn broertje, vrienden van mijn broertje, neefje. Ik merk het daar al. Dat ik ze al moet temmen, ‘jongens doe normaal’. Ik merk dat het komt door mij, door mijn uitstraling weet je dat bepaalde mensen een bepaald respect voor je hebben", verklaarde Hari.
Club Air
Opmerkelijk is dat tijdens een van de rechszittingen afgelopen week juist Yassine beweerde dat hij Club Air-eigenaar Jeroen van den Berg mishandeld had en Badr geen geweld zou hebben gebruikt. Nadat hij dit verklaarde werd Yassine in de rechtszaal op verzoek van het OM in de boeien geslagen wegens meineed. Het OM denkt dat Yassine zijn broer onterecht vrijpleit van de gebeurtenissen.
Badr Hari vertelde tijdens de eerdere verhoren dat zijn omgeving regelmatig probeert de status van de kickbokser te bevestigen tegenover omstanders.
"Wat door de media is opgeblazen, daar kunnen die jongens om mij heen niet altijd mee omgaan. Dan gebeuren er dingen. 'Die jongen is brutaal tegen Badr. We pakken hem even aan'. Ik heb dat vaak meegemaakt. Dan kan je twee dingen doen. Je kunt je er van distantiëren of je kan naar de wijkagent lopen. Maar toentertijd liet de straatmentaliteit dat niet toe."
Bron http://www.telegraaf.nl/b(...)dr_Hari_woest__.htmlquote:Advocaat Badr Hari woest
AMSTERDAM -
Bénédicte Ficq, de advocaat van Badr Hari, is woest dat er opnieuw informatie uit het strafdossier tegen de kickbokser naar media is gelekt. Panorama publiceerde woensdag grote delen uit de politieverhoren van Hari. Onbegrijpelijk, aldus Ficq.
,,Ik ben gechoqueerd dat er weer delen van het dossier op straat liggen. Hij ook", stelt Ficq in een reactie aan AT5. ,,Je zou kunnen denken dat dit allemaal in het voordeel is van mijn cliënt, maar dit is dus niet zo."
Ficq deed eerder al aangifte nadat was gebleken dat tv-programma KRO Brandpunt Reporter een kopie had van het politiedossier. Als het dossier is gelekt door iemand van politie of justitie, komt dit neer op schending van het ambtsgeheim. Het Openbaar Ministerie komt pas met een strafeis tegen Hari en medeverdachte Ferhat Y. als het onderzoek naar dit mogelijke lek is afgerond.
In het politieverhoor waaruit Panorama citeert, zegt Hari de ernstige verwondingen van zakenman Koen Everink te betreuren. Hij heeft het evenwel over ,,blessures", die hijzelf ook wel eens oploopt na een zware wedstrijd.
Everink raakte bij de mishandeling bijna zijn voet kwijt en kan misschien nooit meer normaal lopen. Hij is bovendien zo getraumatiseerd dat hij niet in staat was om persoonlijk in de rechtbank te komen getuigen.
En de invloed van steroïden?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:06 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik geloof wel dat er omhem heen een sfeertje ontstaat waar mensen (vrienden?) zich willen bewijzen en laten zien dat ze ook stoer zijn.
Wel gek dat andere professionele kickboksers zoals peter aerts of Remy Bonjansky buiten de ring niet agressief zijn.
Dus:
* Badr Hari verzamelt niet de juiste vrienden om zich heen
* Badr Hari kan zich niet gedragen als een professioneel sporter buiten de ring
Of een combi
Ik denk het wel. En deze boosheid ook.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:33 schreef piglet het volgende:
,,Ik ben gechoqueerd dat er weer delen van het dossier op straat liggen. Hij ook", stelt Ficq in een reactie aan AT5. ,,Je zou kunnen denken dat dit allemaal in het voordeel is van mijn cliënt, maar dit is dus niet zo."
Ik vraag me dan toch af waarom hij het nodig vond om (in het begin) te liegen en weg te sluipen.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 09:22 schreef piglet het volgende:
[..]
Bron http://www.telegraaf.nl/b(...)sure__Everink__.html
Dit ja. Het is één grote fake boel en toneelstuk.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:57 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik denk het wel. En deze boosheid ook.
Het 'corrigerende tikje' heeft-ie toch nooit ontkent?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:09 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik vraag me dan toch af waarom hij het nodig vond om (in het begin) te liegen en weg te sluipen.
Jawel, hij heeft daags na de mishandeling in de Telegraaf in een groot interview gezegd dat hij er niks mee te maken had en hoopte dat de daders snel gepakt zouden worden. Hij zat lekker met Estelles haar te spelen.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 14:17 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Het 'corrigerende tikje' heeft-ie toch nooit ontkent?
En ja, het wegsluipen. Met zijn status wil hij natuurlijk niet teveel aandacht trekken.
quote:Badr Hari werkt graag mee aan onderzoek vechtpartij
HILVERSUM - Badr Hari is niet betrokken geweest bij de vechtpartij tijdens Sensation White afgelopen weekend.
Zo vertelt de kickbokser aan RTL Boulevard. Ik ben afgelopen weekend echt in een film terecht gekomen.
Ondanks het feit dat de politie momenteel de kleding van Hari onderzoekt, heeft hij er naar eigen zeggen niks mee te maken. Wij stonden er met ons rug naar toe en ineens zagen we dat er iets gebeurde. Hari benadrukt dat hij het voorval erg vervelend vindt. "Ik vind het heel naar voor die man wat er is gebeurd. Maar ik vind het voor mezelf ook naar. Ik hoop dat de daders van deze laffe daad worden gearresteerd."
Zondag kreeg de nieuwe vlam van Estelle Gullit een telefoontje van zijn advocaat met de vraag of de politie zijn kleding mocht onderzoeken. Ze vroegen of ze mijn kleren op mochten halen. Ik zei natuurlijk ja. Graag zelfs. Als hier duidelijkheid door kan komen, aldus Hari. De kleding was nog niet gewassen. Dus ik heb het gebracht.
Helaas voor Estelle en Hari wordt er de laatste tijd veel over de tortelduifjes geschreven. We hebben zoveel over ons heen gekregen. We zijn heel erg toe aan rust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |